Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|kujawsko-pomorska

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 13-07-2011, 21:30   #41
jarotoronto
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 13-07-2011
Skąd: Toruń
Model: Mondeo kombi [mk3]
Silnik: 1,8
Rocznik: 2003
Postów: 2
Domyślnie Odp: Dobry warsztat naprawiający Fordy w Toruniu ?

Z własnego doświadczenia nie polecam firmy FOR-CAR z ulicy Szosa Okrężna 17b.
Nie ważne jakie usterki bo większość to eksploatacja, tarcze, klocki, takie tam, ale ceny w serwisie maja z kosmosu, na częściach maja od 50% - 70% zawyżone niż w sklepie internetowym forda. Co prawda usługa wykonana w parę godzin, ale ostatni raz byłem bez swoich części.

jarotoronto jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-08-2011, 07:17   #42
jarotoronto
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 13-07-2011
Skąd: Toruń
Model: Mondeo kombi [mk3]
Silnik: 1,8
Rocznik: 2003
Postów: 2
Domyślnie Odp: Dobry warsztat naprawiający Fordy w Toruniu ?

Celmer w Toruniu na Hebanowej omijać z daleka
jarotoronto jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-08-2011, 18:46   #43
MKIII
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dobry warsztat naprawiający Fordy w Toruniu ?

Cytat:
Napisał WuRC Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ostatnio podczas zakupów używek do mojego Fiestki zauważyłem,że w Pędzewie mają nowiutki warsztat, robili pare cammonraili,mają IDS-a,stół do wtrysków........a znalazłem ich na www.transitcenter.pl mają kilka Fiestek MK6Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam złe doświadczenia z tym warsztatem. Naciągnęli mnie na ozonowanie przy czyszczeniu klimy. Pani przez telefon powiedziała, że mechanicy po rozebraniu mówią, że to konieczne bo jest bardzo brudno a potem przy odbiorze mechanik, osobiście powiedział mi, że było bardzo czysto po rozebraniu układu (wymiana filtra) - nie wspomniał w ogóle o rozmowie z panią która telefonowała.

Nie polecam.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-08-2011, 18:54   #44
MKIII
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dobry warsztat naprawiający Fordy w Toruniu ?

Polecam, wiele razy wypróbowanego
Joker Mechanika Pojazdowa
Szef, pan TKACZYK to prawdziwy fachowiec!

Warsztat w Grębocinie na ul. Kowalewskiej 12.

Jak się wylatuje z Torunia na Kowalewo, to przed światłami (skrzyżowanie Lubicz-Papowo-Kowalewo-Toruń) trzeba skręcić w wąską uliczkę w lewo. Są oznaczenia "Joker".

Nie za drogo, bez zbędnego przeciągania, z częściami w cenach hurtowych - szczerze polecam bo długo trzeba szukać dobrego fachowca - a ten jest taki.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-09-2011, 11:22   #45
kazimuro
ford::average
 
Zarejestrowany: 16-10-2008
Skąd: Toruń
Model: MONDEO MK3 KOMBI
Silnik: 2.0 115 KM
Rocznik: 04.2003
Postów: 80
Domyślnie Odp: Dobry warsztat naprawiający Fordy w Toruniu ?

Cytat:
Napisał MKIII Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Polecam, wiele razy wypróbowanego
Joker Mechanika Pojazdowa
Szef, pan TKACZYK to prawdziwy fachowiec!

Warsztat w Grębocinie na ul. Kowalewskiej 12.

Jak się wylatuje z Torunia na Kowalewo, to przed światłami (skrzyżowanie Lubicz-Papowo-Kowalewo-Toruń) trzeba skręcić w wąską uliczkę w lewo. Są oznaczenia "Joker".

Nie za drogo, bez zbędnego przeciągania, z częściami w cenach hurtowych - szczerze polecam bo długo trzeba szukać dobrego fachowca - a ten jest taki.
Również polecam sam wypróbowałem, uczciwy człowiek, wie co robi, słucha właściciela również. Robił mi pasek koło pasowe rolki i zmieniał rolkę na sprzęgiełko na alternatorze.
kazimuro jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-06-2022, 21:18   #46
taylor144
ford::beginner
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 06-11-2016
Skąd: Toruń
Model: S-Max
Silnik: 2.0
Rocznik: 2009
Postów: 10
Domyślnie Odp: Dobry warsztat naprawiający Fordy w Toruniu ?

Odgrzewam kotleta. Ktoś coś w Toruniu?
taylor144 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:57.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.