Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|kujawsko-pomorska

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 08-08-2010, 20:37   #21
Anabela
ford::beginner
 
Avatar Anabela
 
Imię: Anka
Zarejestrowany: 17-07-2009
Model: HYUNDAI IX20
Silnik: 1,6 125KM
Rocznik: 2003
Postów: 39
Domyślnie Odp: Dobry warsztat naprawiający Fordy w Toruniu ?

No to jak dla mnie to odpada taki mechanik... Irytują mnie tacy ludzie... Poza tym zazwyczaj zależy człowiekowi na szybkiej naprawie i takie gadanie za dzień, a może za dwa... Porażka...

__________________
Skoro nikt za mnie nie umrze, niech nikt mi nie mówi jak mam żyć...
Anabela jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-09-2010, 04:38   #22
Miras-tdi
ford::amateur
 
Avatar Miras-tdi
 
Imię: Mirek
Zarejestrowany: 07-06-2009
Skąd: Toruń, Ateny
Model: S-max
Silnik: 2.0 TDCi Titanium
Rocznik: 2006
Postów: 7
Domyślnie Odp: Dobry warsztat naprawiający Fordy w Toruniu ?

przyznaję że też mnie interesuje dobry mechanik....
Takiego jeszcze nie spotkałem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.)
Ale już mogę odradzić Hemar ...to porażka nie zakład Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Miras-tdi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-09-2010, 11:14   #23
JARASS
ford::beginner
 
Avatar JARASS
 
Zarejestrowany: 26-11-2009
Skąd: TORUŃ
Model: Mondeo III HB
Silnik: 2.0 TdCi 130KM
Rocznik: 2004
Postów: 27
Domyślnie Odp: Dobry warsztat naprawiający Fordy w Toruniu ?

Cytat:
Napisał lutol Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy może kolega JARASS znalazł mechanika godnego polecania w Toruniu?
Nie mogę powiedzieć że znalazłem dobrego mechanika,gdyż miałem w moim mondku tylko drobne naprawy (wymiana linek kamulca ręcznego,zamiana kratki w zderzaku,wymiana locków i tarcz ham.)na tej podstawie trudno określić czy to dobry warsztat ,czy nie.
Trzeba jednak przyznać ze od otwarcia przeze mnie tego tematu tylko Anabela wspomniała że została dobrze obsłużona u Celmera,ja też słyszałem raczej dobre opinie
na temat tego warsztatu,ale tak jak pisałem wyżej nic poważnego (odpukać) nie dawałem robić.Wprawdzie troszkę mam wyciek w pompie wspomagania,ale uzupełniam
i jakoś da się z tym żyć.(regeneracja ok.400 zł+robocizna używka zbyt ryzykowna)
JARASS jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-09-2010, 13:17   #24
bkaka
ford::average
 
Avatar bkaka
 
Zarejestrowany: 05-08-2008
Skąd: Toruń
Model: Fiesta
Silnik: 1,3 endura
Rocznik: 1997
Postów: 78
Domyślnie Odp: Dobry warsztat naprawiający Fordy w Toruniu ?

U Celmera wymieniali mi tylko sworznie - bez uwag, zawieszenie i hamulce tylnych kół i linkę w FORCAR - szybko i bez reklamacji. Innych bolączek auto nie posiada więc trudno mi też wskazac, że to dobre na wszystko warsztaty.
bkaka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-11-2010, 11:31   #25
Tomas11
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 18-11-2010
Skąd: Toruń
Model: Focus
Silnik: 1,8 diesel
Rocznik: 2006
Postów: 5
Domyślnie Odp: Dobry warsztat naprawiający Fordy w Toruniu ?

Polecam serwis na gdańskiej,jak pojechałem pierwszy raz to sie zdziwiłem za weryfikacje nic nie zapłaciłem i po wykonaniu przeglądu zakupiłem gwarancję 12
Tomas11 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-12-2010, 11:15   #26
DUK45
ford::average
 
Zarejestrowany: 14-01-2010
Skąd: TORUŃ
Model: FOCUS C-MAX
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2005
Postów: 70
Domyślnie Odp: Dobry warsztat naprawiający Fordy w Toruniu ?

Witam,
Jutro oddaje auto na gdańską zobaczymy co potrafi ASO.
DUK45 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-12-2010, 18:09   #27
ASTAROTH
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 27-11-2010
Skąd: Toruń
Model: BMW
Silnik: 1,6
Rocznik: młody:)
Postów: 5
Domyślnie Odp: Dobry warsztat naprawiający Fordy w Toruniu ?

polecam merford w toruniu na ul olsztyńskiej, ale....po co masz przepłacac....zapraszam do JACKCARu pracuje tam główny mechanik z merfordaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a jako uzytkownik forum dostaniesz zniżkę
ASTAROTH jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-12-2010, 18:19   #28
Anabela
ford::beginner
 
Avatar Anabela
 
Imię: Anka
Zarejestrowany: 17-07-2009
Model: HYUNDAI IX20
Silnik: 1,6 125KM
Rocznik: 2003
Postów: 39
Domyślnie Odp: Dobry warsztat naprawiający Fordy w Toruniu ?

Cytat:
Napisał DUK45 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam,
Jutro oddaje auto na gdańską zobaczymy co potrafi ASO.
Żebyś się nie zdziwił tylko... Ja mam niestety same negatywne doświadczenia z nimi... Że nie wspomnę że na głupią wymianę opon czeka się 1,5h czasami... A cokolwiek mi zdiagnozowali w jakimkolwiek z moich fordów, okazywało się tylko wyrzuceniem kasy w błoto, bo zupełnie coś innego im dolegało...
Anabela jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-12-2010, 20:28   #29
DUK45
ford::average
 
Zarejestrowany: 14-01-2010
Skąd: TORUŃ
Model: FOCUS C-MAX
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2005
Postów: 70
Domyślnie Odp: Dobry warsztat naprawiający Fordy w Toruniu ?

W merfordzie naprawiałem auta dopóki miał tam swój warsztat pan Sławek z firmy alan. W tej chwili nadal naprawiam u niego auto lecz tym razem nie może mi pomóc ponieważ nie ma odpowiedniego kompa aby się podpiąć do mojego auta. Z problemem borykam się od zeszłej zimy(wymiana świec zarowych, filtrów, oleju..) auto raz zapala od strzału a innym razem dopiero za trzecim(zapali na 1s i gaśnie i tak do 3 razy aż w końcu zapali). Wracając do kolegi z Jackcaru możliwe że go znam.
DUK45 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-12-2010, 10:08   #30
ASTAROTH
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 27-11-2010
Skąd: Toruń
Model: BMW
Silnik: 1,6
Rocznik: młody:)
Postów: 5
Domyślnie Odp: Dobry warsztat naprawiający Fordy w Toruniu ?

Cytat:
Napisał DUK45 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W merfordzie naprawiałem auta dopóki miał tam swój warsztat pan Sławek z firmy alan. W tej chwili nadal naprawiam u niego auto lecz tym razem nie może mi pomóc ponieważ nie ma odpowiedniego kompa aby się podpiąć do mojego auta. Z problemem borykam się od zeszłej zimy(wymiana świec zarowych, filtrów, oleju..) auto raz zapala od strzału a innym razem dopiero za trzecim(zapali na 1s i gaśnie i tak do 3 razy aż w końcu zapali). Wracając do kolegi z Jackcaru możliwe że go znam.
Marcin, na pewno go znaszGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ASTAROTH jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:59.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.