Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 13-04-2020, 16:55   #1
Banan9669
ford::amateur
 
Imię: Kacper
Zarejestrowany: 29-07-2017
Skąd: Nowa Ruda
Model: Focus
Silnik: 1.8 TDCi 115Km
Rocznik: 2002
Postów: 3
Domyślnie Wycinanie katalizatora a sonda lambda 1.8 zetec

Witam wszystkich, przeszukałem forum ale nie znalazłem konkretnej informacji. Pytanie jest takie, potrzebuje wyciąć kata w ff1 1.8 zetec 115km , pytanie czy wywalić sam wkład czy wyciąć całość i dać rurę. Druga sprawa co z sondami? Na forum wyczytałem ze pod druga sondę dać tulejkę a co pierwsza ?
Kat prawdopodobnie zapchany ale zanim kupię drugi to chce wywalić tego i sprawdzić czy to coś da. To ze będzie głośniej w zupełności nie przeszkadza i liczę się z tym

Dzięki z góry za odpowiedzi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Banan9669 jest offline  
Stary 13-04-2020, 17:12   #2
xczar0
ford::beginner
 
Imię: Cezary
Zarejestrowany: 17-04-2016
Skąd: Tychy
Model: Fiesta mk 5 (2001-2008)
Silnik: 1.3 duratec
Rocznik: 2006
Postów: 33
Domyślnie Odp: Wycinanie katalizatora a sonda lambda 1.8 zetec

Cytat:
Napisał Banan9669 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam wszystkich, przeszukałem forum ale nie znalazłem konkretnej informacji. Pytanie jest takie, potrzebuje wyciąć kata w ff1 1.8 zetec 115km , pytanie czy wywalić sam wkład czy wyciąć całość i dać rurę. Druga sprawa co z sondami? Na forum wyczytałem ze pod druga sondę dać tulejkę a co pierwsza ?
Kat prawdopodobnie zapchany ale zanim kupię drugi to chce wywalić tego i sprawdzić czy to coś da. To ze będzie głośniej w zupełności nie przeszkadza i liczę się z tym

Dzięki z góry za odpowiedzi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Sprzedaj samochód jak Cię na niego nie stać. Katalizator się wymienia, a nie wycina


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xczar0 jest offline  
Stary 13-04-2020, 18:20   #3
urozanin
ford::beginner
 
Avatar urozanin
 
Imię: Przemek
Zarejestrowany: 01-03-2015
Skąd: Gdynia
Model: Focus Mk3 sedan
Silnik: 2.0TDCi 140KM
Rocznik: 2011
Postów: 38
Domyślnie Odp: Wycinanie katalizatora a sonda lambda 1.8 zetec

Cytat:
Napisał Banan9669 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Taka odpowiedz sobie wsadź tam gdzie światło nie dochodzi (i nie myśle tu o szafie). Nie masz nic sensownego do powiedzenia to się nie udzielaj ziomek

Bump:

Sprzedać to się możesz ty, a moim samochodem będę robił co mi się żywnie podoba i nic z tym nie zrobisz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie będziesz robił co chciał, wierz mi. To, że trujesz siebie nikogo nie obchodzi i tu pełna zgoda, ale fakt, że będziesz truł wszystkich dookoła, to już sprawa innych. Jeżeli specjalizujesz się w druciarstwie, to przynajmniej się tym nie chwal na forum publicznym, bo to żenujące, że w XXI wieku ktoś myśli tylko w kategoriach "nie naprawię, będę truł, bo to mi nie przeszkadza".
Druga sprawa, to sposób w jaki tutaj się wypowiadasz, który świadczy wyłącznie o Tobie i Twojej kulturze osobistej. Adminowi będę wdzięczny za interwencję.

Ostatnio edytowane przez urozanin ; 13-04-2020 o 18:27
urozanin jest offline  
Stary 13-04-2020, 19:13   #4
tomaszjan31
ford::professional
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 09-09-2012
Skąd: ŚLĄSK
Model: FORD
Silnik: 2.0 tdci 2.5td 2.2 tdci
Rocznik: 1999
Postów: 1,379
Domyślnie Odp: Wycinanie katalizatora a sonda lambda 1.8 zetec

Cytat:
Napisał Banan9669 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam wszystkich, przeszukałem forum ale nie znalazłem konkretnej informacji. Pytanie jest takie, potrzebuje wyciąć kata w ff1 1.8 zetec 115km , pytanie czy wywalić sam wkład czy wyciąć całość i dać rurę. Druga sprawa co z sondami? Na forum wyczytałem ze pod druga sondę dać tulejkę a co pierwsza ?
Kat prawdopodobnie zapchany ale zanim kupię drugi to chce wywalić tego i sprawdzić czy to coś da. To ze będzie głośniej w zupełności nie przeszkadza i liczę się z tym

Dzięki z góry za odpowiedzi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
tomaszjan31 jest offline  
Stary 14-04-2020, 09:26   #5
Rafał A.(antek)
FORD|AUTHORIZED
 
Zarejestrowany: 07-10-2004
Skąd: ŁÓDŹ
Model: Mondeo 4_Focus_Focus 2_Galaxy 3
Silnik: 2.5 T_2.0 16V_1.8 16V_2.0 TDCI
Rocznik: '07_'99_'06_'07
Postów: 9,185
Domyślnie Odp: Wycinanie katalizatora a sonda lambda 1.8 zetec

Zobacz czy w ogóle masz 2 sondę, pierwsze roczniki o ile pamiętam nie miały.
Pierwsza sonda bez kata też sobie poradzi, jak na dłuższy dystans to warto wstawić strumienice, albo poszukać używki katalizatora, bo zmieniają się przepływy.
Do testów, najszybciej wybić kata, ale mniej za niego dostaniesz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. wiec rozciąć i zaspawać puszkę.
Jeśli na wraka, to obojętne co mu zrobisz, i tak będzie chodził.
__________________
Mechanika - Elektryka! Klimatyzacja-Opony! Montaż LPG!! - Warsztat, Ul. św. Teresy 56/58 bud C
Mail: rafantek@ford-service.eu tel: 791 054 854 www.ford-service.eu
Rafał A.(antek) jest offline  
Zamknięty Temat

Tagi
1.8pb , katalizator , sonda , zetec



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:59.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.