Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Kuga

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 07-10-2019, 15:36   #11
iwirus
ford::beginner
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 27-08-2019
Model: Escape
Silnik: 2.0
Rocznik: 2017
Postów: 15
Domyślnie Brak kluczy

Cześć wszystkim,
mam taki problem, że auto kupione w USA z kluczami okazało się, że zaginęły po drodze. W tym tygodniu auto przyjedzie do mnie na lawecie i tutaj mam dwa pytania do Was:
1) Już wiem, że będę musiał je ściągać z lory wózkiem widłowym ale zastanawiam się czy jest jakiś sposób na to aby u mechanika przepchać je z miejsca w miejsce ? Jest to automat z napędem 4x4.
2) Czy znacie kogoś z lubelszczyzny/podkarpacia kto byłby w stanie dojechać i zakodować 2 klucze u Klienta ? (konkretnie do miejscowości Biłgoraj).
3) Czy moglibyście podesłać zdjęcie oryginalnego klucza do Escape z 2017r (może być link) ? W google wyskakują różne więc ciężko ocenić który to fabryczny a nie jakiś chiński zamiennik.

Z góry dzięki za pomoc.
Pozdrowienia

iwirus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-10-2019, 17:16   #12
Nosacz69
ford::amateur
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 06-10-2019
Skąd: Ocieka
Model: Ford Escape
Silnik: 1.5
Rocznik: 2018
Postów: 5
Domyślnie Odp: Brak kluczy

Jutro ci moge ogarnac numer do gościa który to może zakodować z dojazdem.
Możesz założyć rolki pod kola
Nosacz69 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-10-2019, 22:43   #13
kzmuda1
FCP member
 
Avatar kzmuda1
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 30-12-2012
Skąd: Nowa Dęba
Model: wszytkie fordy 2,7 lubie , Mach-e podstawa
Silnik: TDCI PB , obecnie 2.0 ecobost 243
Rocznik: 2020-----2023>>>>>
Postów: 430
Domyślnie Odp: Doprogramowanie drugiego "piloto-kluczyka"

to ze giną kluczyki w USA to Norma , zakodować można je do innego auta ,

a do kodowanie , bądź zakodowanie nowych to żaden problem kolego @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
__________________
DO KOŃCA ŻYCIA NA EMERYTURZE.. Ale jak mi się chce.. to pomogę .
kzmuda1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-10-2019, 17:34   #14
iwirus
ford::beginner
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 27-08-2019
Model: Escape
Silnik: 2.0
Rocznik: 2017
Postów: 15
Domyślnie Odp: Doprogramowanie drugiego "piloto-kluczyka"

Kolego @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] - znasz kogoś z podkarpacia/lubelszczyzny kto byłby w stanie to zrobić? Dzisiaj jedna osoba robiła podejście zw skrzynka i kluczem. Niestety nie udało się go zakodowac. Podobno trzeba kupić dwa nowe klucze, coś zresetować i zaprogramować od nowa. Koszt za sztukę to prawiw 1100 zł. Wydaje mi się drogo jak patrzę na ceny kodowania z kluczem w internecie.
iwirus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-10-2019, 12:05   #15
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,163
Domyślnie Odp: Brak kluczy

Cytat:
Napisał iwirus Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
3) Czy moglibyście podesłać zdjęcie oryginalnego klucza do Escape z 2017r (może być link) ?
mam taki kluczyk na sprzedaż . wystarczy zakodować i hula Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak ktoś proponuje zakodować każdy kluczyk po 1100 to to jakiś naciągacz .

Bump:
Cytat:
Napisał iwirus Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dzisiaj jedna osoba robiła podejście zw skrzynka i kluczem.
dziwne że nie zakodowała .. może miała kluczyk od przedlifta Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . Cała operacja dokodowania kluczyka to może 3 min Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-10-2019, 13:16   #16
iwirus
ford::beginner
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 27-08-2019
Model: Escape
Silnik: 2.0
Rocznik: 2017
Postów: 15
Domyślnie Odp: Brak kluczy

Cytat:
Napisał leszcz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mam taki kluczyk na sprzedaż . wystarczy zakodować i hula Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak ktoś proponuje zakodować każdy kluczyk po 1100 to to jakiś naciągacz .

Bump:
dziwne że nie zakodowała .. może miała kluczyk od przedlifta Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . Cała operacja dokodowania kluczyka to może 3 min Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Właśnie tak było - miał klucz od przedlifta Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Skończyło się na tym, że usunął stare kody, wgrał nowe do dwóch nowych kluczyków. Ostatecznie całość kosztowała mnie 1700 zł (2 klucze z kodowaniem). No ale za dużego wyboru nie miałem bo nawet jakby ktoś mógł to zrobić za 700-800 zł sztuka to musiałbym dostarczyć auto na lawecie albo ktoś musiałby dojechać i w sumie całość kosztowałaby mnie więcej.
iwirus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-10-2019, 13:36   #17
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,163
Domyślnie Odp: Brak kluczy

Cytat:
Napisał iwirus Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ostatecznie całość kosztowała mnie 1700 zł (2 klucze z kodowaniem)
masakra .....

Cytat:
Napisał iwirus Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No ale za dużego wyboru nie miałem bo nawet jakby ktoś mógł to zrobić za 700-800 zł sztuka to musiałbym dostarczyć auto na lawecie albo ktoś musiałby dojechać i w sumie całość kosztowałaby mnie więcej.
nie prawda Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ( czytaj wyżej kto pisał z Twojej okolicy)
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-10-2019, 13:46   #18
jubas28
ford::amateur
 
Imię: adam
Zarejestrowany: 29-06-2019
Skąd: leżajsk
Model: ford kuga 2
Silnik: 2.0
Rocznik: 2014
Postów: 3
Domyślnie Odp: Doprogramowanie drugiego "piloto-kluczyka"

czy jest ktoś kto dorobi grot do zamka drzwi bez starego klucza z Podkarpacia
jubas28 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-10-2019, 20:43   #19
jubas28
ford::amateur
 
Imię: adam
Zarejestrowany: 29-06-2019
Skąd: leżajsk
Model: ford kuga 2
Silnik: 2.0
Rocznik: 2014
Postów: 3
Domyślnie Odp: Doprogramowanie drugiego "piloto-kluczyka"

już zrobione
jubas28 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-12-2019, 09:25   #20
Arek_T
ford::amateur
 
Imię: Arek
Zarejestrowany: 06-11-2019
Skąd: Rzeszów
Model: Escape Titanium
Silnik: 2.0 EcoBoost 243KM
Rocznik: 2017
Postów: 4
Domyślnie Odp: Doprogramowanie drugiego "piloto-kluczyka"

Cytat:
Napisał jubas28 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
już zrobione
Dasz znać, kto Ci to na Podkarpaciu ogarniał? Przyjechał do mnie Escape z kluczykiem od innego auta i chciałbym zamienić go na/doprogramować oryginał.
Arek_T jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:32.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.