Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|pomorska
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 26-10-2018, 17:21   #101
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,164
Domyślnie Odp: Convers+ aktualizacja softu

Cytat:
Napisał miki82 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a ponoć można mieć też ciemniejsze
no ja mogę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-10-2018, 18:47   #102
jerry73
ford::advanced
 
Avatar jerry73
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 22-08-2013
Skąd: Piaseczno
Model: S-Max Mk2, Fiesta mk7 Silver X
Silnik: 2.0 TDCi 150KM, 1.25 82KM
Rocznik: 2018, 2016
Postów: 313
Domyślnie Odp: Convers+ aktualizacja softu

Chyba wszyscy na tym forum wiedzą co możesz. Prawie w każdym poście reklamujesz swoje możliwości. Szkoda, że w tak niewielkim procencie postów starasz się pomóc bez reklamowania swoich płatnych usług.
jerry73 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-10-2018, 19:19   #103
mm32
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar mm32
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 21-07-2006
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2,0TDCI
Rocznik: 2015
Postów: 7,506
Domyślnie Odp: Convers+ aktualizacja softu

Cytat:
Napisał jerry73 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Chyba wszyscy na tym forum wiedzą co możesz. Prawie w każdym poście reklamujesz swoje możliwości. Szkoda, że w tak niewielkim procencie postów starasz się pomóc bez reklamowania swoich płatnych usług.
No zobacz,a myślałem,że tylko ja tak myślę(taki żarcik).
Ja także mogę wgrać ciemny motyw do NX DVD,jak i wiele innych osób mi znanych,ale nie staram (nie staramy) się reklamować za wszelką cenę jak kolega leszcz.
__________________
Moje mody w mk5:Elektryczna klapa +"machanie nogą",BLIS,Webasto,Kamera tylna i przednia,Aktywne Zawieszenie,Active Park Assist,Premium Sound,ACC,Sync1->Sync2->Sync3,Fotele grzane/wentylowane z masażem,Elektryczna kolumna kierownicza,Active Noise Control
mm32 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-10-2018, 19:47   #104
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,164
Domyślnie Odp: Convers+ aktualizacja softu

....
to fajnie , no i sposób na "wyrwę" także w użytku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. jak to opisywali inni koledzy
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy

Ostatnio edytowane przez leszcz ; 26-10-2018 o 19:53
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-10-2018, 19:55   #105
mm32
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar mm32
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 21-07-2006
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2,0TDCI
Rocznik: 2015
Postów: 7,506
Domyślnie Odp: Convers+ aktualizacja softu

Cytat:
Napisał leszcz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jeśli tak jest no cóż uzyskaliście pozwolenie na korzystanie z tego softu ?
Mogę Ci napisać publicznie,że nie korzystam z softu Twojego autorstwa.
__________________
Moje mody w mk5:Elektryczna klapa +"machanie nogą",BLIS,Webasto,Kamera tylna i przednia,Aktywne Zawieszenie,Active Park Assist,Premium Sound,ACC,Sync1->Sync2->Sync3,Fotele grzane/wentylowane z masażem,Elektryczna kolumna kierownicza,Active Noise Control
mm32 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-10-2018, 19:56   #106
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,164
Domyślnie Odp: Convers+ aktualizacja softu

Cytat:
Napisał jerry73 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Szkoda, że w tak niewielkim procencie postów starasz się pomóc
PW i teamwiver w ciągłym użytku i oczywiście bez problemów pomaga się. Kto ma problem odpowiedni sprzęt to mu robię za "dziękuję" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wyjdzie z czasem jak się odczyta dokonania kolegów Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. w kodzie jest coś Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-10-2018, 19:28   #107
miki82
ford::beginner
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 27-10-2015
Skąd: Grudziądz
Model: Mondeo mk4 - Titanium S
Silnik: 2.5 T
Rocznik: 2008
Postów: 28
Domyślnie Odp: Convers+ aktualizacja softu

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] faktycznie mam te webasto
W końcu doczytałem na forum (a sporo się zaczytałem i ile ludzi tyle teorii) aż ktoś jasno i rzeczowo napisał:
Cyt. dodatkowa nagrzewnica na paliwo montowana fabrycznie dogrzewa silnik automatycznie gdy temp zewnętrzna spada poniżej + 5 C. Właśnie ta funkcja nagrzewnicy może być aktywowana lub dezaktywowana przez zaznaczenie (lub odznaczenie) w IC Convers + kratki o której Pan wspominał. Pozycja ta w IC nazywana jest Nagrzewnica dodatkowa lub Ogrzewanie dodatkowe. Załączenie się tej funkcji nagrzewnicy nie jest sygnalizowane komunikatem na zestawie wskaźników.
Drugą funkcją nagrzewnicy na paliwo, jest tzw. ogrzewanie postojowe. Może być uruchomione z pilota lub zaprogramowane w IC Convers + w kilku opcjach : jednorazowe, natychmiast lub zaprogramowane cyklicznie. Ta opcja nagrzewnicy może być uruchomiona tylko przy wyłączonym silniku i zapłonie. Załączenie nagrzewnicy w tej funkcji jest sygnalizowane komunikatem na IC Convers +.

I fakt (banalna rzecz ) miałem ogrzewanie postojowe nieaktywne bo zawsze spr to menu w convers przy uruchomionym silniku .... A to zadziała na nieuruchomionym jako postojowe a ta opcja z wybraniem "x" jako "grzejnik dodatkowy" wykorzystuje webasto po uruchomieniu silnika jako szybsze podgrzewanie silnika ( przy mniej niż 5stopni C).
Spr przed chwilą na postoju i grzało aż miło...
Piękna sprawa .
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg 20181028_194339.jpg (92.1 KB, 141 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg 20181028_194601.jpg (89.9 KB, 160 wyświetleń)

Ostatnio edytowane przez miki82 ; 28-10-2018 o 19:32
miki82 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-10-2018, 19:30   #108
mm32
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar mm32
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 21-07-2006
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2,0TDCI
Rocznik: 2015
Postów: 7,506
Domyślnie Odp: Convers+ aktualizacja softu

Tak na przyszłość,to czasami warto spojrzeć chociaż do instrukcji obsługi auta-tam jest wszystko opisane Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Moje mody w mk5:Elektryczna klapa +"machanie nogą",BLIS,Webasto,Kamera tylna i przednia,Aktywne Zawieszenie,Active Park Assist,Premium Sound,ACC,Sync1->Sync2->Sync3,Fotele grzane/wentylowane z masażem,Elektryczna kolumna kierownicza,Active Noise Control
mm32 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-11-2018, 11:30   #109
KrzysSied
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 07-10-2007
Model: Ford Mondeo
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2007
Postów: 22
Domyślnie Odp: Convers+ aktualizacja softu

Cytat:
Napisał mrhenio Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
napisz priv do odpowiedniej osoby i dostaniesz odpowiedź co do ceny. Jest kolega @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] oraz @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] Ja osobiście korzystałem z usług tego drugiego, zresztą nie raz, i jestem bardzo zadowolony, posiada ogromną wiedzę
Chciałbym umówić się na aktualizację softu do Convers+ w pobliżu Słupska ale nie mogę skontaktować się z żadnym z w/w Panów (podejrzewam, że coś niedobrego dzieje się z moim profilem lub kompem - nie dostaję odpowiedzi na priv). Jeżeli można tutaj prosić o kontakt to może jakiś mail albo telefon.
__________________
Pozdrawiam
Krzysiek



Jeżeli jesteś Polakiem : nie oszukuj, nie kradnij, nie zabijaj - nasze władze nie lubią konkurencji!!!
KrzysSied jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-11-2018, 12:21   #110
Hansolo
ford::expert
 
Avatar Hansolo
 
Imię: Radosław
Zarejestrowany: 11-07-2012
Skąd: Lębork
Model: Mondeo MKV AWD, Peżot 308 T9 ON
Silnik: 180 + wirus
Rocznik: 2018
Postów: 2,161
Domyślnie Odp: Convers+ aktualizacja softu

Cytat:
Napisał KrzysSied Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jeżeli można tutaj prosić o kontakt to może jakiś mail albo telefon.
Zapytam Totka czy mogę podać do niego numer tel. Jak coś to na PW podam.
__________________
Łe tam Panie, Fordy rdzewiejo, sie psujo i nie jado i palo jak smoki
Hansolo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:27.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.