Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford S-MAX

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 16-12-2009, 12:15   #1
roger
ford::average
 
Avatar roger
 
Zarejestrowany: 21-09-2009
Skąd: Wroclaw
Model: S-MAX
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2008
Postów: 154
Domyślnie Tuning wnętrza

Witam,
stojąc ostatnio w korkach zacząłem podziwiać jakość plastików środkowej konsoli: ten srebrny panel od radia po uchwyty na kubki. Nie wiem jak u Was, ale moje "srebro" zaczyna w niektórych miejscach przechodzić do historii. Podoba mi się za to konsola w wydaniu czarnym (piano black, czy jakoś tak) i pomyślałem sobie, czy by tego nie wymienić lub pomalować. Podejrzewam, że w ASO za ten kawał plastiku będą chcieli z 1.000 zł, a widziałem kiedyś na niemieckim forum, że ktoś to oklejał folią termokurczliwą. Innym rozwiązaniem byłoby to porządnie polakierować na czarno + bezbarwny połysk. Będę wdzięczny za sugestie.
pozdrawiam

roger jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-12-2009, 14:46   #2
loop_77
ford::advanced
 
Avatar loop_77
 
Zarejestrowany: 11-04-2009
Skąd: Warszawa
Model: Tiguan II/BMW F30 Estoril Blue
Silnik: 2.0 TFSi 220 KM/335i Xdrive
Rocznik: 2016/2012
Postów: 336
Domyślnie Odp: Tuning wnętrza

Też się noszę z zamiarem zmiany konsoli środkowej na czarną.
W ASO cena tych bodajże trzech elementów w tymże kolorze wyniesie pomiędzy 1500-2000 zł,więc katastrofa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Sam bym z chęcią sobie to jakoś okleił,ewentualnie pomalował jak wspomina Roger,bo szkoda wydawać tyle kasy na kawałek plastiku...
__________________
Pozdrawiam
loop_77 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-12-2009, 14:58   #3
roger
ford::average
 
Avatar roger
 
Zarejestrowany: 21-09-2009
Skąd: Wroclaw
Model: S-MAX
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2008
Postów: 154
Domyślnie Odp: Tuning wnętrza

czarny kokpit w modelu po lifcie:
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg 2_262654g.jpg (27.9 KB, 4072 wyświetleń)
roger jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-12-2009, 18:31   #4
witekga
FCP member
 
Zarejestrowany: 23-08-2007
Skąd: Kobyłka/Warszawa
Model: S-max Titanium S
Silnik: 2,2 TDCi
Rocznik: 2008
Postów: 381
Domyślnie Odp: Tuning wnętrza

Czarny faktycznie wygląda ładnie, ale muszę ciągle przecierać z kurzu - widać każdy pyłek, poza tym strasznie miekki plastik, bardzo łatwo się rysuje.
witekga jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-12-2009, 20:12   #5
pebeel
ford::average
 
Avatar pebeel
 
Zarejestrowany: 14-08-2009
Skąd: wwa
Model: S-Max TS/ Jeep WJ
Silnik: 2.2 TDCI/ 4,7 V8
Rocznik: 2009/ 2001
Postów: 124
Domyślnie Odp: Tuning wnętrza

Cytat:
Napisał witekga Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czarny faktycznie wygląda ładnie, ale muszę ciągle przecierać z kurzu - widać każdy pyłek, poza tym strasznie miekki plastik, bardzo łatwo się rysuje.
Potwierdzam. Ładnie wygląda głównie na zdjęciu.
Każdy, najdrobniejszy pyłek kurzu widać na tym cholerstwie... A jak słońce się pokaże to aż żal patrzeć - trzeba cały czas latać ze szmatą Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Więc może lepiej ten srebrny odświeżyć i jakoś zabezpieczyć przed rysami? Folia?
pebeel jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-12-2009, 21:13   #6
GMK
ford::average
 
Zarejestrowany: 04-01-2008
Skąd: Warszawa
Model: S-Max
Silnik: 2,0 diżel
Rocznik: 2009
Postów: 118
Domyślnie Odp: Tuning wnętrza

A może by tak obszyc skórą. Tylko czy to wykonalne.
GMK jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-12-2009, 13:13   #7
arczi_75
ford::advanced
 
Avatar arczi_75
 
Zarejestrowany: 11-01-2009
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2008
Postów: 336
Domyślnie Odp: Tuning wnętrza

Cytat:
A może by tak obszyc skórą. Tylko czy to wykonalne.
Czy wykonalne? Podejrzewam, ze wszystkie numery są wykonalne - powstaje tylko zawsze pytanie za ile i jak to będzie wyglądało? Ja mam polakierowaną konsolę na kolor Piano black i tak jak koledzy podkreślają widać każdy pyłek, dotknięcie palcem, a najgorsze to wystarczy lekko ubrudzonym palcem przejechać po powierzchni i już zarysowanie gotowe. Dlaczego tak się dzieje? Ostatnio ktoś podrzucił mi wytłumaczenie - prawdopodobnie podczas lakierowania lakier nie został dobrze utwardzony i oto cały ból :-( Cenka którą zapłaciłem za lakierowanie w ASO to 400 zł - niby niewiele ale wypadałoby zrobić to porządnie.
arczi_75 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-12-2009, 19:22   #8
be_rcik
ford::advanced
 
Avatar be_rcik
 
Zarejestrowany: 26-08-2009
Skąd: Warszawa
Model: S-MAX II
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2015
Postów: 207
Domyślnie Odp: Tuning wnętrza

Cytat:
A może by tak obszyc skórą. Tylko czy to wykonalne.
Na pewno wykonalne Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., chciaż jakoś idea do mnie nie przemawia, jestem z natury konserwatywny,
ale daj znać o pochwal się jak zrobisz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
be_rcik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-12-2009, 21:27   #9
Hit
ford::average
 
Zarejestrowany: 13-03-2008
Skąd: Gdańsk
Model: S-Max
Silnik: 2,0 TDCi 140KM
Rocznik: 2007
Postów: 180
Domyślnie Odp: Tuning wnętrza

abc

Ostatnio edytowane przez Hit ; 05-09-2010 o 20:04
Hit jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-12-2009, 15:36   #10
PoleApart
ford::average
 
Avatar PoleApart
 
Zarejestrowany: 30-06-2008
Skąd: Warszawa
Model: Był i jest S-Max Titanium S
Silnik: Jest 2.0 240 KM Powershift, był 2.5T
Rocznik: 2011, 2009
Postów: 57
Domyślnie Odp: Tuning wnętrza

Cytat:
Napisał arczi_75 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy wykonalne? Podejrzewam, ze wszystkie numery są wykonalne - powstaje tylko zawsze pytanie za ile i jak to będzie wyglądało? Ja mam polakierowaną konsolę na kolor Piano black i tak jak koledzy podkreślają widać każdy pyłek, dotknięcie palcem, a najgorsze to wystarczy lekko ubrudzonym palcem przejechać po powierzchni i już zarysowanie gotowe. Dlaczego tak się dzieje? Ostatnio ktoś podrzucił mi wytłumaczenie - prawdopodobnie podczas lakierowania lakier nie został dobrze utwardzony i oto cały ból :-( Cenka którą zapłaciłem za lakierowanie w ASO to 400 zł - niby niewiele ale wypadałoby zrobić to porządnie.
Paćka się strasznie, jak widać. Ale IMHO i tak lepiej wygląda od srebra z kaseciaka Funai z 92 roku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
PoleApart jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:07.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.