Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 13-12-2018, 12:37   #101
kolopeter
ford::professional
 
Zarejestrowany: 05-06-2007
Skąd: Szczecin
Model: S-max FL, Ecopasqda st-line,Edge 2fl
Silnik: 2.0 tdci, 1.0 w 3 cyl at6, 2.0 w 4cyl at8
Rocznik: 2010,2018,2019
Postów: 1,756
Domyślnie Odp: SYNC2 z Polskim lektorem :)

I znowu te same gadki.
Dogrywanie kluczykow ---przeciez to tez okradanie forda...robicie to?
Uruchamianie Navi w sync2... Zdaje się to też niezbyt legalne....
Przerabianie s3 zdaje się tak samo....chyba że traktujecie to jako... Naprawę.
A Rosjanin.... No cóż. Nielegalna modyfikacja i łamanie zabezpieczeń.

Więc może dajcie sobie spokój... Bo do każdej modyfikacji można podejść w ten sposób....
Moralni inaczej....

Brawo dla Rosjanina i dla tych co znają jego sposób dystrybucji

temat byl o tym, ze mozna dolozyc fajne rzeczy do synca , a tu znowu pindolenie przez 7 stron...

__________________
SZCZECIN, miasto nad morzem

Ostatnio edytowane przez kolopeter ; 13-12-2018 o 12:40
kolopeter jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-12-2018, 12:40   #102
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,164
Domyślnie Odp: SYNC2 z Polskim lektorem :)

czegoś nie rozumiem skoro temat ma kilka dni .... a "Polaków nie obsługujemy" od wielu wielu miesięcy w tył to coś tu nie pasuje .
Słyszałem dawno temu iż jeden z szanownych kolegów z forum próbował to złamać ale mu nie poszło (wyprzedzając pytanie od razu odpowiadam nigdy do tego nie zajrzałem).

A poza tym proponuję poszukać w Chinach źródełka na to wszystko tak jak i inne rzeczy .

a tu oryginalna mapa i lektor PL (trochę kulawo ale coś idzie )
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy

Ostatnio edytowane przez leszcz ; 13-12-2018 o 12:52
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-12-2018, 12:40   #103
kaan1
ford::expert
 
Avatar kaan1
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 12-11-2015
Skąd: KRA
Model: MK5
Silnik: 180 KM
Rocznik: 2016
Postów: 2,054
Domyślnie Odp: SYNC2 z Polskim lektorem :)

Cytat:
Napisał kolopeter Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Brawo dla Rosjanina i dla tych co znają jego sposób dystrybucji
I brawo dla tych co rozgryźli Rosjanina (Chińczyka?) i powiedzieli innym co i jak. Brawo Ty - Brawo Ja

Ostatnio edytowane przez kaan1 ; 13-12-2018 o 12:42
kaan1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-12-2018, 20:47   #104
biner
ford::professional
 
Imię: slawek
Zarejestrowany: 18-01-2015
Skąd: gdansk
Model: MK5
Silnik: był 2,0 EB 203 AT=> 240 by mm32
Rocznik: 2015
Postów: 1,035
Domyślnie Odp: SYNC2 z Polskim lektorem :)

dokladnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. brawo wy i najwążniejsze że jest dostępne za bardzo rozsądne PLN.

Ostatnio edytowane przez biner ; 13-12-2018 o 21:26
biner jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-12-2018, 23:46   #105
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,035
Domyślnie Odp: SYNC2 z Polskim lektorem :)

Cytat:
Napisał kolopeter Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
....
A Rosjanin.... No cóż. Nielegalna modyfikacja i łamanie zabezpieczeń.
...
"Udawanie Jarząbka" stało się specyfiką tego forum.
Jeśli wszyscy Koledzy dumni z tego, że "nasi rozgryźli Rosjanina" nie widzą jednak tej subtelnej różnicy, że FoMoCo refinansuje sobie rozwój oprogramowania ze sprzedaży nowych auta a Rosjanin czas i wysiłek włożony w opracowanie nie sfinansuje z "brawo dla Rosjanina"...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. - to gratuluję podejścia.

Włosi potrafią się skrzyknąć na hurtowy zakup, Polacy natychmiast muszą zakrzyknąć "brawo my"... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Mnie to tak średnio "pasi"... A Wy koledzy dzielnie pracujcie na opinię...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał leszcz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...
a tu oryginalna mapa i lektor PL (trochę kulawo ale coś idzie )
...
Poczekam na lepszą wersję. Obiecuję rozpowszechnić. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. "Za rozsądne PLN".Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 13-12-2018 o 23:49
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-12-2018, 00:03   #106
kolopeter
ford::professional
 
Zarejestrowany: 05-06-2007
Skąd: Szczecin
Model: S-max FL, Ecopasqda st-line,Edge 2fl
Silnik: 2.0 tdci, 1.0 w 3 cyl at6, 2.0 w 4cyl at8
Rocznik: 2010,2018,2019
Postów: 1,756
Domyślnie Odp: SYNC2 z Polskim lektorem :)

Zastanawiam się kto zepsuł ta opinie.... Bo to nie jest nowość... Specjalistów było wtedy może 2 na forum i już pisali, że Rosjanie nie chcą sprzedawać do pl. Ciekawe kto to tak napsocil.... Hmmm.
A teraz idąc tym szlakiem. Dziwisz się, że jest jak jest. Jest popyt, a nie ma dostawcy. Sam piszesz ze kupujesz Przez posrednika. Jakby można było kupić paczkę droga legalna, to znaleźli by się kupcy.
Przyklad ...mapy do nxow. Można? Można kupić kopie, można kupić oryginał. Znacząco w cenie się nie różnią.
A teraz mamy/macie navitela do s2...
Jaka jest legalności tego navitela? Jest darmowy? Można go sprzedawać? Licencja?
Pomijam ... W końcu Rosja to drugie Chiny, albo na odwrót . Wszystkich nie upilnujesz.
PS. Dales już komuś paczki do sprawdzenia czy się da...?
__________________
SZCZECIN, miasto nad morzem
kolopeter jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-12-2018, 00:10   #107
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,035
Domyślnie Odp: SYNC2 z Polskim lektorem :)

Cytat:
Napisał kolopeter Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...PS. Dales już komuś paczki do sprawdzenia czy się da...?
A po co?
Sam takie rzeczy potrafię... Sposób zabezpieczenia instalatora Rosjanina ("mnożenie przez 2 i przez 3") znałem w lipcu zeszłego roku - pewnie jako jeden z pierwszych... Dzięki własnemu warsztatowi... Zrozumieć u mnie nie znaczy zaraz i natychmiast ogłosić, że można się ustawić w kolejce "za rozsądne PLN"...
Taki już jestem, że umiem docenić czyjś indywidualny wysiłek i fachowość.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-12-2018, 08:00   #108
biner
ford::professional
 
Imię: slawek
Zarejestrowany: 18-01-2015
Skąd: gdansk
Model: MK5
Silnik: był 2,0 EB 203 AT=> 240 by mm32
Rocznik: 2015
Postów: 1,035
Domyślnie Odp: SYNC2 z Polskim lektorem :)

Wszyscy mieli ale nikt nie udostępniał, a teraz jak ktoś ma i oferuję w fajnej kasie to wielki szum i prawienie morali.Rusek widocznie nie postarał się, aby zabezpieczyć swoją pracę i ma pecha Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Jest alternatywa dla posiadaczy S2 żeby nie wyrzucać kasy na S3 które w dużej mierze pochodzą z kradzieży i montaż ich też jest nieetyczny, nawet bardziej niż kradzież moda ruska, który nielegalnie zmodyfikował oprogramowanie S2
biner jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-12-2018, 08:13   #109
kaan1
ford::expert
 
Avatar kaan1
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 12-11-2015
Skąd: KRA
Model: MK5
Silnik: 180 KM
Rocznik: 2016
Postów: 2,054
Domyślnie Odp: SYNC2 z Polskim lektorem :)

No to dorzucę do pieca na weekend Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ciekawe od ilu tych odpłatnych "modów" odprowadzane są podatki?
Bardzo proszę o potraktowanie tego postu z Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Moim zdaniem pewne osoby niepotrzebnie "bronią interesu" używając wątpliwych argumentów. Każdy na forum zna i docenia Ich klasę i moim zdaniem tak czy owak klienci do nich pojadą. Sam osobiście kilka osób, które mnie prosiły o mody odesłałem do tych osób. To że mam odwagę zrobić sobie moda, to nie oznacza, że będę eksperymentował z autami innymi nie będąc do końca pewien umiejętności i rezultatów. I wiele osób tak działa. Tacy Beta-testerzy.

Ostatnio edytowane przez kaan1 ; 14-12-2018 o 08:23
kaan1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-12-2018, 16:47   #110
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,164
Domyślnie Odp: SYNC2 z Polskim lektorem :)

Pojeździłem sobie dziś z tym i to jest super sprawa S2 + google maps Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . Fajnie to działa
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:11.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.