Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Kuga
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 06-04-2014, 19:20   #791
Seven4u
ford::beginner
 
Avatar Seven4u
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 02-04-2014
Skąd: PWL
Model: Focus /Fiesta
Silnik: 1.6 TDCI 109 KM, 1.3 8V 70KM
Rocznik: 2010,2004
Postów: 20
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

"Masz przyciemniane szyby? To masz ładną lukę między roletą bagażnika a tylnym oparciem..."
Rozumiem iż Kuga bez przyciemnianych szyb nie posiada takiej luki???

Seven4u jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-04-2014, 19:43   #792
Daho
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Cytat:
Napisał Atlis Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a jaki problem masz z tą klapą? to jest normalne rozwiązanie.
Jeśli odblokowuję klapę pilotem, to znaczy, że chcę ją otworzyć, więc po co zamek nadal ją trzyma, jeśli już odskoczyła? Dla bezpieczeństwa? Już jest zapewnione, bo trzeba 2 razy po sobie nacisnąćna pilota. Niby drobiazg, a jednak zamiast podnieść od razu klapę muszę wsunąć palce głębiej i nadusić TRZECI raz na przyciskGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

I teraz uwaga, odblokowuję klapę, 4 inne drzwi pozostają zablokowane, a świecą: przeciwmgielne przód, lampy tył, lampki pod lusterkami bocznymi i - jedyne przydatne w tej sytuacji - oświetlenie tablicy rej./uchwytu tylnej klapy. Natomiast po podniesieniu podłogi bagażnika ciemno tam jak w... u afroamerykaninaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Znów - niby drobiazg, a nie cieszyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:
Cytat:
Napisał Atlis Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

wolne miejsce jest na wkręcany hak holowniczy?
Tak bym też przypuszczał z kształtu tegoż miejsca, ale to oczko holownicze do wkręcania w zderzaki mam leżeć pod zapasemGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. sprawdziłem.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:
Cytat:
Napisał Seven4u Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
"Masz przyciemniane szyby? To masz ładną lukę między roletą bagażnika a tylnym oparciem..."
Rozumiem iż Kuga bez przyciemnianych szyb nie posiada takiej luki???
Nie ręczę za FORD Europe, ale z tego co widziałem, to takiej luki mieć nie powinieneś, mając nie przyciemnione szybyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-04-2014, 20:04   #793
jankowalski973
ford::advanced
 
Avatar jankowalski973
 
Imię: Jan
Zarejestrowany: 23-01-2013
Model: Kuga
Silnik: 1.6 150KM
Rocznik: 2013
Postów: 365
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Cytat:
Napisał Daho Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie ręczę za FORD Europe, ale z tego co widziałem, to takiej luki mieć nie powinieneś, mając nie przyciemnione szybyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pochyl tylne oparcie do końca i sprawa załatwiona, bez względu na szyby.
jankowalski973 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-04-2014, 22:06   #794
Daho
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Cytat:
Napisał jankowalski973 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pochyl tylne oparcie do końca i sprawa załatwiona, bez względu na szyby.
To zmniejszy mi objętość bagażnika i spowoduje, że osoba siedząca z tyłu poczuje się jak na fotelu dentystycznym...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-04-2014, 07:17   #795
jankowalski973
ford::advanced
 
Avatar jankowalski973
 
Imię: Jan
Zarejestrowany: 23-01-2013
Model: Kuga
Silnik: 1.6 150KM
Rocznik: 2013
Postów: 365
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Cytat:
Napisał Daho Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To zmniejszy mi objętość bagażnika i spowoduje, że osoba siedząca z tyłu poczuje się jak na fotelu dentystycznym...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Twoje porównania są dosyć skrajne.
Taka pozycja w tej klasie to raczej marzenie i siedzenie w niej jest na pewno wygodniejsze bo nie przypomina pozycji siedzącego na krześle i czekającego na podanie obiadu.
Co do pojemności bagażnika – zawsze możesz pozbyć się kółka dojazdowego

Ps. regulacja oparć jest trzy-stopniowa i dlatego jest szczelina. Na pewno można ty było lepiej zaprojektować. Dodatkowo roleta potrafi się czasami sama zwinąć wtedy szczelina już tak nie "przeszkadza"....zaglądającymGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jankowalski973 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-04-2014, 16:06   #796
Lep
ford::average
 
Imię: G
Zarejestrowany: 04-06-2013
Model: Mondeo MK5, Kuga II
Silnik: EB 1.5 160 KM, 2.0 TDCi 140 KM
Rocznik: 2017, 2013
Postów: 86
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Cytat:
Napisał jankowalski973 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Twoje porównania są dosyć skrajne.
Taka pozycja w tej klasie to raczej marzenie i siedzenie w niej jest na pewno wygodniejsze bo nie przypomina pozycji siedzącego na krześle i czekającego na podanie obiadu.
Co do pojemności bagażnika – zawsze możesz pozbyć się kółka dojazdowego

Ps. regulacja oparć jest trzy-stopniowa i dlatego jest szczelina. Na pewno można ty było lepiej zaprojektować. Dodatkowo roleta potrafi się czasami sama zwinąć wtedy szczelina już tak nie "przeszkadza"....zaglądającymGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ze wszystkim się zgadzam oprócz rolety... Mi się jeszcze sama nie zwinęła a samochód ma już prawie rok.
Lep jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-04-2014, 13:59   #797
Daho
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Robił ktoś już skalowanie prędkościomierza (GPSem albo fotoradaremGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.) na 235x17? Jaki wychodzi błąd?
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-04-2014, 19:44   #798
Gostek_
ford::average
 
Avatar Gostek_
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 26-01-2012
Skąd: Warszawa
Model: była Kuga, jest Audi Q7
Silnik: było 2.0 TDCI, jest 3.0 TDI
Rocznik: był 2009, jest 2008
Postów: 160
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Ja +/- mam 150 na budziku a 145 na navi.
Gostek_ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-04-2014, 22:17   #799
grzefu
ford::beginner
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 22-09-2013
Skąd: Gliwice
Model: Kuga Titanium
Silnik: 2,0 TDCI 163 KM
Rocznik: 2014
Postów: 26
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

U mnie na 18 podobnie 140 na blacie, 135 na navi
grzefu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-04-2014, 15:51   #800
Daho
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Cytat:
Napisał Gostek_ Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja +/- mam 150 na budziku a 145 na navi.
Tak na moje wyczucie prędkości właśnie wychodzi, że jak ustawię tempomat na 75, to odpowiada to mniej więcej realnym 70 z innych wehikułów, jakie dobrze znam.

Mam mobilne navi, ale prywatnie używam tylko kilka razy do roku. Tak to leży w służbowym i nie było jeszcze okazji wypróbować.

Przy tej okazji muszę wspomnieć, że brakuje mi w Kudze jakiejś półeczki (na komórę, rekawiczki, itd.) w środkowej konsoli, gdzie mógłbym to navi sobie położyćGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.





Cytat:
A second recall covers 49,000 Ford Fusion, Lincoln MKZ, Ford Escape and C-MAX vehicles from 2013 and 2014. Dealers will replace seat back frames that weren't welded properly.
W USA bratni Escape ma akcję serwisową wymiany ramy tylnej kanapy. Powód: źle zespawanaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
http://www.nbcnews.com/business/auto...y-seats-n73946

Ostatnio edytowane przez Daho ; 12-04-2014 o 15:57
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:23.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.