Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 05-06-2019, 14:30   #11
Fiestaczek
ford::average
 
Zarejestrowany: 30-12-2015
Skąd: Ruda Śląska
Model: Focus MK3 Titanium, Kuga 3 PHEV ST Line X
Silnik: 1.6 EcoBoost 182PS, PHEV
Rocznik: 2011, 2020
Postów: 109
Domyślnie Odp: LKA (asystent utrzymania w pasie ruchu) + Navi (nie-Sync)

Cytat:
Napisał edmun Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Taki mój strzał w ciemno.
Jak masz tutaj? (...)
Ło paaaanie, to UCDS jest Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Musiałbym tedi_k-owi zawracać gitarę albo znaleść kogoś innego na Śląsku. Ale zachowam obrazek "for reference", żeby wiedzieć gdzie patrzeć/pod jakim hasłem szukać jak to w Forscanie zrobić. Dziękuję Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał boncio Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Na Ford Etis widać kiedy ostatni raz ktoś się podpinał pod auto z ASO, a w historii co robił. Data i godzina się zgadzały z wizytą Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Chyba tylko FCDIM nie był sprawdzany. Dodatkowo nie powinno być opcji Aktualizacja dla PCM i IPC jeśli masz ostatni soft.

Ja u siebie sprawdzałem przed i po akcji z zapisem logów na komórce. Pomijam, że poczułem update PCM ;(
Wiem, patrzyłem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ostatnia wersja u mnie jest. FCDIM panowie próbowali mi też aktualizować, ale 2x Error i dali sobie spokój.

Cytat:
Napisał boncio Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] a może to wynika z faktu, że LKA ma wyższy priorytet niż navi? Ale w opcji OFF zawsze powinno pokazywać navi. Rozumiem Cię, bo to fajna funkcja, dodatkowo zawsze pokazująca odległość do kolejnego "manewru", inaczej niż ekran radia.
Właśnie o to chodzi, że w pozycji "off" powinien znikać jak opisałem, a jedyne co się zmienia, to nie "odbija" kierownicą jak zjedziesz z pasa.

Edit: @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] , czy mógłbyś zrobić jeszcze kilka zrzutów ekranu z UCDSa z różnych ekranów konfiguracji CC? Ciekawi mnie jak to dokładnie działa... Najlepiej z "pospolitych" sekcji obsługiwanych przez FoCCCus'a.


Ostatnio edytowane przez Fiestaczek ; 05-06-2019 o 15:49
Fiestaczek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-06-2019, 16:53   #12
edmun
ford::expert
 
Avatar edmun
 
Imię: Ponury żniwiarz
Zarejestrowany: 08-02-2014
Skąd: Birmingham UK
Model: MK3 Estate Titanium X EcoBoost 182KM
Silnik: 1.6
Rocznik: 2012
Postów: 4,364
Domyślnie Odp: LKA (asystent utrzymania w pasie ruchu) + Navi (nie-Sync)

Nie wiem czy by mi starczyło czasu żeby Ci screeny porobić z różnych ekranów.
Tego jest trochę. Musiałbyś mi bardziej wskazać czego mam szukać to jak znajdę to podeślę.
edmun jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-09-2019, 13:56   #13
Fiestaczek
ford::average
 
Zarejestrowany: 30-12-2015
Skąd: Ruda Śląska
Model: Focus MK3 Titanium, Kuga 3 PHEV ST Line X
Silnik: 1.6 EcoBoost 182PS, PHEV
Rocznik: 2011, 2020
Postów: 109
Domyślnie Odp: LKA (asystent utrzymania w pasie ruchu) + Navi (nie-Sync)

Problem rozwiązany, winny poliftowy IPMA, który z przedmiotowym BCM nie do końca się dogaduje.
Fiestaczek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:12.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.