Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Galaxy

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 05-09-2018, 16:09   #11
mkaminski100
ford::expert
 
Zarejestrowany: 08-09-2007
Skąd: Basingrad UK
Model: rozne
Silnik: kilka
Rocznik: za stare
Postów: 2,991
Domyślnie Odp: Wymiary bagażnika

Nie wiem czy zauważyłeś ale tak właściwie potwierdziles mogą tezę.

Smax jest dla rodzin które potrzebują duże auto dla 5 osób z przestronnym bagażnikiem a czasami chcą dodać babcie i dziadka lub kolegów / koleżanki dzieci na krótsze trasy.

Galaxy jest dla tych którzy potrzebują 7 miejsc, czyli większe rodziny, nianie, taksówkarze, szoferzy.


Nie zapominajmy że mówimy tu o klientach nowych aut a nie rynku wtórnym gdzie auta znajdują inne grupy docelowe ze względu na inną cenę.


Speak softly and carry a big stick; you will go far.

mkaminski100 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-12-2019, 11:39   #12
mavv
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 24-02-2014
Model: Galaxy
Silnik: 2.3
Rocznik: 2000
Postów: 17
Domyślnie Prośba o zmierzenie wnętrza

Dzień dobry!
Mam starą wersję galaxy, ciągle waham się jakie auto kupić teraz. Czy byłby ktoś uprzejmy zmierzyć długość wnętrza bagażnika po złożeniu wszystkich foteli? Potrzebuję sporadycznie przewozić graty o długości minimum 2m. W mojej wersji da się je zmieścić, aczkolwiek trzeba fotel pasażera z przodu przesunąć praktycznie maksymalnie do przodu.
Pierwotnie zaczajałem się na Tourneo i tam wejdzie na luziku (miałem możliwość zmierzyć osobiście), ale jednak kołacze mi się myśl, czy jednak nie wsiąść ponownie do Galaxy.

[edit]Dziękuję za doklejenie, wyszukiwarka nie znalazła. Aczkolwiek przez dwie strony nikt nie napisał jednoznacznej odpowiedzi, hehehe Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez mavv ; 08-12-2019 o 17:13
mavv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-12-2019, 10:30   #13
umiarkowany
ford::average
 
Zarejestrowany: 02-06-2017
Model: Galaxy
Silnik: 1.8 TDCI 125KM
Rocznik: 2010
Postów: 132
Domyślnie Odp: Wymiary bagażnika

Cytat:
Napisał mavv Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dzień dobry!
Mam starą wersję galaxy, ciągle waham się jakie auto kupić teraz. Czy byłby ktoś uprzejmy zmierzyć długość wnętrza bagażnika po złożeniu wszystkich foteli? Potrzebuję sporadycznie przewozić graty o długości minimum 2m. W mojej wersji da się je zmieścić, aczkolwiek trzeba fotel pasażera z przodu przesunąć praktycznie maksymalnie do przodu.
Pierwotnie zaczajałem się na Tourneo i tam wejdzie na luziku (miałem możliwość zmierzyć osobiście), ale jednak kołacze mi się myśl, czy jednak nie wsiąść ponownie do Galaxy.

[edit]Dziękuję za doklejenie, wyszukiwarka nie znalazła. Aczkolwiek przez dwie strony nikt nie napisał jednoznacznej odpowiedzi, hehehe Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Fotel pasażera przesunięty max. do przodu - 220cm
Fotel pasażera przesunięty max. do tyłu - 202cm
Wymiary zdjęte przy zamkniętej klapie bagażnika,
umiarkowany jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-12-2019, 21:23   #14
mavv
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 24-02-2014
Model: Galaxy
Silnik: 2.3
Rocznik: 2000
Postów: 17
Domyślnie Odp: Wymiary bagażnika

Cytat:
Napisał umiarkowany Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Fotel pasażera przesunięty max. do przodu - 220cm
Fotel pasażera przesunięty max. do tyłu - 202cm
Wymiary zdjęte przy zamkniętej klapie bagażnika,
Dziękuję za odpowiedź, czyli to czego potrzebuję by się zmieściło. Pozdrawiam.
mavv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:56.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.