Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Fiesta
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 23-01-2013, 19:08   #1
kara8686
ford::beginner
 
Avatar kara8686
 
Zarejestrowany: 16-04-2012
Skąd: Bydgoszcz
Model: Ford Fiesta 07
Silnik: 1.3
Rocznik: 2007
Postów: 25
Unhappy autko nie odpala :(

Witam.
Mam Fiestkę 1.3 rok 2007.
A wiec tak ...w Październiku wymieniałam :
przewody zapłonowe ,świece 4, filtr paliwa,filtr powietrza oraz olej.
I mój problem następujący jest:
Teraz gdy jest mróz ,albo gdy samochód stoi dłużej(około 5 dni) mam problem z odpaleniem.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.eh...Za 2-3 razem dopiero odpala. Zaobserwowałam ,że gdy zaczynam powoli puszczać sprzęgło, na obrotomierzu wskaznik zaczyna spadać i gaśnie mi. (zdarza mi sie też czasami że spadają obroty i autko zaczyna lekko szarpać-skakać ale nie zgaśnie).Wszystko to dzieje sie tylko gdy właczam za pierwszym-czasem drugim razem silnikGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak dodam gazu przy drugim podejściu -jest okej.Ale niepokoi mnie to...
POkręcone to troche ale jakiś problem no...jestGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nieznam się na autku i chciałabym prosić o pomocGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. eh


Pozdrawiam.


Ostatnio edytowane przez kara8686 ; 23-01-2013 o 19:40
kara8686 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-01-2013, 19:18   #2
Szeryf455
ford::professional
 
Zarejestrowany: 14-03-2010
Skąd: Chrzanów
Model: transit
Silnik: 2,5 D
Rocznik: 1996 max
Postów: 1,035
Domyślnie Odp: Ford Fiesta 2007- problem

Zimą to normalne. Nie stresuj się, wszystko ok. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Szeryf455 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-01-2013, 19:21   #3
kara8686
ford::beginner
 
Avatar kara8686
 
Zarejestrowany: 16-04-2012
Skąd: Bydgoszcz
Model: Ford Fiesta 07
Silnik: 1.3
Rocznik: 2007
Postów: 25
Domyślnie Odp: Ford Fiesta 2007- problem

Hmmm...jeszcze dodam,że płyn chłodniczy schodzi mi dość szybko....od kwietnia 20ego 2012 do 10ego listopada 2012mi zeszłoGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i musiałam dolewać...hmmm przyznam że nie jeźdze duzo...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a teraz bedę musiałam znów dolać płynu chłodniczego bo juz zeszło do minimum...:/

Może to bedzie jakaś dodatkowa informacjaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:
Cytat:
Napisał Szeryf455 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zimą to normalne. Nie stresuj się, wszystko ok. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Hmmm...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ale już w Październiku sie coś dzialo ze musiałam kable wymieniać zapłonowe...i jak widac to nie toGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a mrozów nie było...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez kara8686 ; 23-01-2013 o 19:31
kara8686 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-01-2013, 19:36   #4
Wojtek
ford::expert
 
Avatar Wojtek
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 11-12-2005
Skąd: Warszawa , Łódz czasami...
Model: Mondeo Mk4 , Opel Movano
Silnik: 2.0 TDCI , 2.3 DCI-by V-tech 130KM / 170KM
Rocznik: 2008 , 2011
Postów: 3,636
Domyślnie Odp: Ford Fiesta 2007- problem

Proszę poprawić tytuł tematu na bardziej konkretny , bo z tego co jest teraz niewiele wynika.

Ten temat Ci pomoże : [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Pozdrawiam
Wojtek
__________________
Liczą się ludzie - nie samochody.
Samochód jest tylko dodatkiem do człowieka i nigdy nie powinno być odwrotnie !


Nie ważne gdzie , nie ważne kiedy , nie ważne po co , ważne z kim.

KU PRZESTRODZE !
http://www.youtube.com/watch?v=PAWZHL46B9Q 18+ !!!
Wojtek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-01-2013, 19:57   #5
stasiek49
ford::expert
 
Avatar stasiek49
 
Zarejestrowany: 14-03-2006
Skąd: ZAWIERCIE
Model: MK 3.5 MK5
Silnik: 1,1i 1.8TDDI
Rocznik: 1995 2002
Postów: 3,278
Domyślnie Odp: Ford Fiesta 2007- problem

Cytat:
Napisał kara8686 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Hmmm...jeszcze dodam,że płyn chłodniczy schodzi mi dość szybko....od kwietnia 20ego 2012 do 10ego listopada 2012mi zeszłoGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i musiałam dolewać...hmmm przyznam że nie jeźdze duzo...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a teraz bedę musiałam znów dolać płynu chłodniczego bo juz zeszło do minimum...:/

Może to bedzie jakaś dodatkowa informacjaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:


Hmmm...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ale już w Październiku sie coś dzialo ze musiałam kable wymieniać zapłonowe...i jak widac to nie toGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a mrozów nie było...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
uszczelka pod głowicą do wymiany jeżeli nie ma żadnego wycieku
__________________
stasiek49 nie udzielam porad na PW
stasiek49 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-01-2013, 20:04   #6
kara8686
ford::beginner
 
Avatar kara8686
 
Zarejestrowany: 16-04-2012
Skąd: Bydgoszcz
Model: Ford Fiesta 07
Silnik: 1.3
Rocznik: 2007
Postów: 25
Domyślnie Odp: Ford Fiesta 2007- problem

Cytat:
Napisał stasiek49 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
uszczelka pod głowicą do wymiany jeżeli nie ma żadnego wycieku
a jeśli jest wyciek:oGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. eh...aż strach ...bo przyznam,że jakoś nie zaglądam pod autkoGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kara8686 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-01-2013, 20:22   #7
stasiek49
ford::expert
 
Avatar stasiek49
 
Zarejestrowany: 14-03-2006
Skąd: ZAWIERCIE
Model: MK 3.5 MK5
Silnik: 1,1i 1.8TDDI
Rocznik: 1995 2002
Postów: 3,278
Domyślnie Odp: autko nie odpala :(

to szukaj awari czujnika temperatury,zajrzyj pod autko
__________________
stasiek49 nie udzielam porad na PW
stasiek49 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-01-2013, 20:23   #8
yaarofox
ford::advanced
 
Avatar yaarofox
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 05-11-2012
Skąd: Ostrów Wielkopolski-kraków
Model: Focus trend
Silnik: zetec 1.6
Rocznik: 1999
Postów: 433
Domyślnie Odp: Ford Fiesta 2007- problem

Cytat:
Napisał kara8686 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a jeśli jest wyciek:oGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. eh...aż strach ...bo przyznam,że jakoś nie zaglądam pod autkoGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wystarczy pod maskę. sprawdz wszystkie węże i złącza od chłodnicy,zbiorniczka, chłodnicę. może jakiś wąz się "poci" przy obejmie to dokręćGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:
Cytat:
Napisał kara8686 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a jeśli jest wyciek:oGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. eh...aż strach ...bo przyznam,że jakoś nie zaglądam pod autkoGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wystarczy pod maskę. sprawdz wszystkie węże i złącza od chłodnicy,zbiorniczka, chłodnicę,nagrzewnicę. może jakiś wąz się "poci" przy obejmie to dokręćGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
yaarofox jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-01-2013, 20:26   #9
stasiek49
ford::expert
 
Avatar stasiek49
 
Zarejestrowany: 14-03-2006
Skąd: ZAWIERCIE
Model: MK 3.5 MK5
Silnik: 1,1i 1.8TDDI
Rocznik: 1995 2002
Postów: 3,278
Domyślnie Odp: Ford Fiesta 2007- problem

Cytat:
Napisał Szeryf455 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zimą to normalne. Nie stresuj się, wszystko ok. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
nie to nie jest normalne,moja fiesta 1.8 tddi pali od pierwszego razu,trzeba tylko podgrzać swiece,latem jest to zbyteczne
__________________
stasiek49 nie udzielam porad na PW
stasiek49 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-01-2013, 20:42   #10
kara8686
ford::beginner
 
Avatar kara8686
 
Zarejestrowany: 16-04-2012
Skąd: Bydgoszcz
Model: Ford Fiesta 07
Silnik: 1.3
Rocznik: 2007
Postów: 25
Domyślnie Odp: Ford Fiesta 2007- problem

Hmmm...warunków specjalnie nie mam...ale zajrze pod maskę ale szczerze to pojęcia za duzego nie mamGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum...bo samochod mam od 9mcy...

Ostatnio edytowane przez kara8686 ; 23-01-2013 o 20:44
kara8686 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:50.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.