Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|pomorska

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 09-05-2013, 11:13   #11
kaczmimo
ford::amateur
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 11-01-2013
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCi 140KM
Rocznik: 2008
Postów: 4
Domyślnie Odp: GODART Gdynia Żwirowa 2a - opinie

Zrobiłem w GODART mini przegląd z wymianą filtów -4 szt. + olej, usunięcie błędów kompa. Cena spoko. Samochód dojechał bezawaryjnie do domu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jestem zadowolony.

kaczmimo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-05-2013, 10:59   #12
Rafti
ford::average
 
Imię: Bartłomiej
Zarejestrowany: 13-12-2012
Skąd: Gdańsk
Model: Ford Mondeo mk5 ST-Line
Silnik: 2.0 Ecoboost 240
Rocznik: 2016
Postów: 63
Domyślnie Odp: GODART Gdynia Żwirowa 2a - opinie

Czy mogl bys napisac ile wyniosła cie wymiana filtrow, oleju i usuniecie bledow gdyz nie dlugo tez zbliza mi sie przeglad i chcialbym sie tak mniej wiecej zorientowac gdzie co i za ile Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. z gory dzieki.

Pozdrawiam.
Rafti jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-06-2013, 14:52   #13
gawcom
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 15-05-2013
Model: c-max
Silnik: 1.8 TDCi
Rocznik: 2007
Postów: 18
Domyślnie Odp: GODART Gdynia Żwirowa 2a - opinie

Cytat:
Napisał transdan Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Robiłem u nich dwumasę z kompletnym sprzęgłem. Na podstawie rozmowy z właścicielem widać że mają fordy opanowane. Dodatkowo wymienili mi uszczelniacz wału i płyn hydrauliczny w komplecie - więc na plus. Sami wyczaili jakiś przedmuch powietrza na dolocie do turbiny i oczywiście po konsultacji ze mną wymienili uszczelkę - znowu plus. Co do jakości wykonania to nie wiem bo nie widać tego gołym okiem, natomiast luz na dwumasie czuć że znikł. Ale myślę że jak w każdym warsztacie (sam jestem serwisantem), jak nie ma za dużo roboty to autko przeglądnięte wzdłuż i wszerz, każda śrubka dokręcona, zaś gdy duży przemiał samochodów jest to i jakiejś śrubki zapomni się dokręcić, oby tej mniej ważnejGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Generalnie polecam, ale uważam, że warto pilnować i sprawdzać za co płacimy

Właśnie przymierzam się do tego samego. Napisz ile Cię to u nich kosztowało?
gawcom jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-08-2013, 17:33   #14
wielkikack49
ford::average
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 17-06-2013
Skąd: Gdynia
Model: Focus Mk1 FL HB
Silnik: 1,6 ZETEC SE
Rocznik: 2002
Postów: 155
Domyślnie Odp: GODART Gdynia Żwirowa 2a - opinie

Dwa tygodnie temu zostawiłem tam świeżo nabytego ff mk1. Pasek, rozrząd, olej, filtr, pompa wody i świece. Dość dlugo trwało, o ósmej podjechałem (zamówiony na liście) o 15 odebrałem. Do listy doszła wymiana płynu chłodniczego, całość roboty (z płynem, reszta części moja) wyniosła równe 500,-
Reszta oleju oddana, wymienione części zaoferowane do oddania, szef firmy wykonał jazdę próbną i ocenę stanu aparatury, na silniku wisi wywieszka o wymianie oleju, na osłonie rozrządu nalepka o wymianie tegoż. Nie mam zastrzeżeń a nawet mogę polecić. Niestety, na zapytanie czy coś moga zrobić w temacie podbijania obrotów przy zmianie biegów itd usłyszałem hasło "krokowiec". Ale podobała mi się propozycja - my wstawiamy nowy krokowiec a jak nic to nie pomoże to będziemy dłubać dalej na nasz koszt, aż znajdziemy powód usterki.
Piotr
wielkikack49 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-08-2013, 10:11   #15
G0 Mułek
ford::advanced
 
Avatar G0 Mułek
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 14-01-2011
Skąd: Przyjaźń k. Gdańska
Model: Ranger Wildtrak
Silnik: 2.0 Bi-Turbo 213KM
Rocznik: 2021
Postów: 176
Domyślnie Odp: GODART Gdynia Żwirowa 2a - opinie

Jeżeli masz możliwości to wyjmij silniczek krokowy i go przeczyść benzyną ekstrakcyjną. Zamontuj go ponownie i zobacz efekt. To się zdarza w benzynach.
G0 Mułek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-08-2013, 14:24   #16
wielkikack49
ford::average
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 17-06-2013
Skąd: Gdynia
Model: Focus Mk1 FL HB
Silnik: 1,6 ZETEC SE
Rocznik: 2002
Postów: 155
Domyślnie Odp: GODART Gdynia Żwirowa 2a - opinie

Dajcie już spokój z tym krokowym. To już jest panaceum na wszystkie bolączki Focusa. Nie trzyma obrotów - krokowy, za małe obroty - krokowy, za wysokie obroty - krokowy, drzwi z tylu się nie zamykają - krokowy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A na poważnie. Krokowy podmieniony na nówkę, czujnik pozycji przepustnicy podmieniony, przepustnica z grubsza wymyta (sprejem do gaźników, bez demontażu). Nic nie pomogło. Jak upały się skończą wymontuję przepustnicę do gruntownego mycia. Może w końcu coś znajdę.
Na marginesie całej zabawy. Mam kuzyna w Australii, pochwaliłem się nowym nabytkiem. Pierwsze pytanie z drugiej strony kuli ziemskiej: "jaki kolor i czy nie masz kłopotów z obrotami". Świat jest niewielki.
Piotr
wielkikack49 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-08-2013, 09:34   #17
G0 Mułek
ford::advanced
 
Avatar G0 Mułek
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 14-01-2011
Skąd: Przyjaźń k. Gdańska
Model: Ranger Wildtrak
Silnik: 2.0 Bi-Turbo 213KM
Rocznik: 2021
Postów: 176
Domyślnie Odp: GODART Gdynia Żwirowa 2a - opinie

Kiedyś miałem tak w Escorcie. Przy wciskaniu sprzęgła przy zmianie biegów lub wrzucaniu na luz obroty stały w miejscu i u mnie wystarczyło przeczyścić silniczek krokowy.
G0 Mułek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-08-2013, 17:26   #18
wielkikack49
ford::average
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 17-06-2013
Skąd: Gdynia
Model: Focus Mk1 FL HB
Silnik: 1,6 ZETEC SE
Rocznik: 2002
Postów: 155
Domyślnie Odp: GODART Gdynia Żwirowa 2a - opinie

Krokowy nic nie pomógł, ani na obroty ani na niedziałający zamek tylnej klapy ani na zardzewiały napęd tylnej wycieraczki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A na poważnie, wymieniłem przepustnicę na używkę w dobrym stanie i "jak ręką odjął". Przepustnica fabryczna kręci się tak jakoś z oporami. Jak się upały skończą to ją włożę do piekarnika i troche podgrzeję. Jak sie będzie zacinać to na złom.
wielkikack49 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-08-2013, 17:18   #19
tomitomi
ford::average
 
Zarejestrowany: 23-05-2008
Skąd: Gdynia
Model: Mundek MK4 Titanium
Silnik: 2,0TDCi 140KM
Rocznik: 2007
Postów: 77
Domyślnie Odp: GODART Gdynia Żwirowa 2a - opinie

Polece z czystym sumieniem. Ostatnimi czasy dosyć sie poznalismy, bo Mundek miał upierdliwy problem. Podejście szefa naparwde rewelacja, dał mi nawet zastępcze auto. Fakt usterka była bardzo nietypowa i długo trwała diagnoza, ale w końcu sie udało.
Przeglądy robiłem wcześniej w ASO, ale strasznie naciągali, wymieniają coś co nie trzeba, a ważne rzezczy przeoczyli. Godart robi na odwrót, nigdy nie ma naciągania, robione jest to co trzeba.
wcześneij serwisowałem u nich Foke i też zawsze byłem zadowolony.

jak dla mnie GODART wat polecenia.
tomitomi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-10-2013, 20:48   #20
PiotrDe
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: GODART Gdynia Żwirowa 2a - opinie

Duży pozytyw dla Godart !!! Robiłem duży przegląd , wyeliminowano wiele usterek zarówno mechanicznych jak i elektrycznych . Za naprawę tych drugich słyszałem a ASO zaporowe ceny
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:25.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.