Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 24-07-2017, 21:56   #1
hafer
ford::amateur
 
Imię: Jakub
Zarejestrowany: 08-10-2016
Skąd: Gostyń
Model: Ford Focus MK2
Silnik: 1.6 Benzyna
Rocznik: 2006
Postów: 5
Domyślnie Jakie radio 2din

Witam,
Na wstępie chciałbym napisać, że przejrzałem tematy na forum i znalazłem stare wypowiedzi nieco nieaktualne niektóre.
Szukam radia do Focusa Mk2 przed liftem 2din, przyzwoitej jakości w rozsądnej cenie ( nie chińczyka ). BT, najlepiej android.

Tutaj kolejne pytanie: czy sterowanie głośnością z łopatki będzie działać po podłączeniu ? Jak to wygląda? Szukam i szukam informacji ale doczytałem, że niektórzy przekładają od nowszych modeli, niektóre nie pasują itd.
Im więcej czytam tym cięższy wybór. Będę wdzięczny za odpowiedzi, rady i wasze doświadczenia w tym temacie. Pozdrawiam!
ps. znalazłem następujące propozycje
KENWOOD DDX4016BT
- SONY XAV-W650BT
- PIONEER AVH-280BT
- GMS 6401
co o tym sądzicie?


Ostatnio edytowane przez SRS ; 24-07-2017 o 23:00 Powód: dodane propozycje radia
hafer jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-07-2017, 07:51   #2
pankrakus
ford::professional
 
Avatar pankrakus
 
Zarejestrowany: 18-06-2013
Skąd: Kraków
Model: Focus
Silnik: 1.6
Rocznik: 2003
Postów: 1,339
Domyślnie Odp: Jakie radio 2din

Witam

czy jesteś pewien, że w tych sprzętach jest Android?
Czytałem specyfikację radia Sony i nie znalazłem informacji, żeby tam był Android!

pozdrawiam
pankrakus
__________________
-------------------------------------------------------------
katalog części online
Instrukcje obsługi PDF
pankrakus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-07-2017, 20:00   #3
hafer
ford::amateur
 
Imię: Jakub
Zarejestrowany: 08-10-2016
Skąd: Gostyń
Model: Ford Focus MK2
Silnik: 1.6 Benzyna
Rocznik: 2006
Postów: 5
Domyślnie Odp: Jakie radio 2din

Android to nie jest wymóg. Zależy mi bardziej na jakości, dźwięku niż na bajerach. Chce solidne, dobre radio z BT, auxem, dobrym wyświetlaczem ( żeby w słońcu był czytelny). Co do androida to widzę, że głównie chińczyki je mają także to sobie odpuszczę. Jeszcze szukam głośników. Będę wdzięczny za pomoc Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
hafer jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-08-2017, 13:23   #4
hafer
ford::amateur
 
Imię: Jakub
Zarejestrowany: 08-10-2016
Skąd: Gostyń
Model: Ford Focus MK2
Silnik: 1.6 Benzyna
Rocznik: 2006
Postów: 5
Domyślnie Odp: Jakie radio 2din

Ok, padło na PIONEER AVH-280BT . Pytanie: jak wygląda w praktyce podłączanie ? Rozumiem, że przejściówkę muszę mieć na kostkę i antenę, mocowanie przekręcić od starego radia, ramkę znalazłem i też zamówiłem ale jak wygląda kwestia przełączników przy kierownicy? Będą działać czy trzeba coś kombinować? Będę wdzięczny za odpowiedź.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
hafer jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-08-2017, 13:49   #5
sebby64
ford::amateur
 
Imię: Sebastian
Zarejestrowany: 05-08-2017
Skąd: Warszawa
Model: Galaxy
Silnik: 1.9 TDI
Rocznik: 2005
Postów: 1
Domyślnie Odp: Jakie radio 2din

Hej,
ja do Galaxy mk2 kupilem sobie sony wx-900bt i jestem zadowolony, dzwiek ekstra , ladny wyglad (wiem rzecz gustu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.) i szybki montaz wymagajacy przypilowania wejscia po firmowym radiu. Co do radii z androidem to omijaj chinczyki wszelakie gdyz to nie radia tylko szumofony. Firmowki z andkiem sa dosc w cenie jeszcze ale moim zdaniem nie jest to jeszcze jakis standart ,ze bez tego sie nie da jezdzic. GMS,Vordon i podobne wersje budzetowe maja funkcje podlaczenia kazdego smartphona na androidzie i taki "pseudo" mirrorlink ale dziala to strasznie kiepsko , na yt duzo filmikow o tym i mozna sie przekonac. Takze osobiscie stawialbym na firmowke z usb i zdecydowanie bt ktore jest juz standartem. Nawet sa juz modele ktore nie posiadaja czytnika cd ktory powoli odchodzi do lamusa kosztem kosci flash... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. wybierz salon podjedz i niech Ci podlacza do odsluchu na miejscu zeby nie brac w ciemno przez net na podstawie fora/yt.

Pozdrawiam.
sebby64 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-08-2017, 19:04   #6
hafer
ford::amateur
 
Imię: Jakub
Zarejestrowany: 08-10-2016
Skąd: Gostyń
Model: Ford Focus MK2
Silnik: 1.6 Benzyna
Rocznik: 2006
Postów: 5
Domyślnie Odp: Jakie radio 2din

Radio mam, ramkę mam, kostka z sterowaniem do kierownicy dojdzie w ciągu 2 dni ale mam inny problem: jak zamontować fizycznie to radio? chodzi o mocowanie w otworze. Na YT znalazłem filmik gdzie facet pokazuje, że odkręca z boków radia te mocowania a u mnie są połączone z radiem ( zintegrowane ). Jak je odkręcam to odchodzą razem z całym przodem radia i z tego co widzę jest na stałe połączone. Co w takim razie zrobić? Jakieś pomysły?
hafer jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
focus mk2 , ford , radio



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:16.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.