Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Ogólnie o motoryzacji
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 06-12-2016, 21:42   #4611
anastazyy
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 07-11-2010
Skąd: łódź
Model: FIesta MK7, Superb III
Silnik: 1,4 Pb/2,0pb
Rocznik: MK7 2015,SIII 2018
Postów: 397
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Nie nie mam. Jakoś nigdy nie odczułem żeby była mi potrzebna bo będę miał brudne ręce. Każdy wybiera pod siebie. ACS i asysteNT martwego pola - wg mnie warte kupna. Nigdy nie wiadomo kiedy czujność kierowcy spadnie.

anastazyy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-12-2016, 22:02   #4612
jvc
Feel The Difference
 
Avatar jvc
 
Imię: Mirek
Zarejestrowany: 23-04-2008
Skąd: Polska
Model: MK5 Titanium X, Focus MK4 St-Line
Silnik: 2,0tdci 150=>180=>200+, 1,0 125KM
Rocznik: 2016,2018
Postów: 6,032
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Cytat:
Napisał Rothmans Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
@jvc jak byłbyś zainteresowany oddaniem jednej folii (koszty na pół i przesyłka po mojej stronie) wiem drobnica ale jakby miała leżeć a udało by sie przykleić jedną za pierwszym razem to jw.
OK, tylko chyba Ci się nie opłaci Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Przesyłka z Niemiec jest gratis, całkowity koszt to 30 zł za dwie folie, więc jedna 15zł plus wysyłka do Ciebie kilka zeta i oszczędność max 10 zł Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No i na razie to nie wiadomo czy dojdzie i kiedy.. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Pozdrawiam
Mirek




Mój mondek
...Powered by heko...


Bądź
NIEBIESKI-zarejestruj się





jvc jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-12-2016, 22:03   #4613
robert2
ford::average
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 01-11-2009
Skąd: Lublin
Model: Mondeo mk5
Silnik: 2.0 TDCI180km
Rocznik: 2016
Postów: 74
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Kolego bierz ACS, jedno b.drobne puk a OC w kosmos poszybuje a i autko z ac trzeba robić. Co zaoszczędzisz to oddasz krwiopijcom z ubezpieczeń.


Bo teraz z ubezpieczeniami to jest horror.
Ja zapłaciłem 3200zł w Lipcu za komplet a kolega ubezpieczał w Grudniu a kwota +1500zł. Zniżki pełne ja i on.

Ostatnio edytowane przez robert2 ; 06-12-2016 o 22:12
robert2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-12-2016, 23:45   #4614
cattani75
ford::expert
 
Avatar cattani75
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 15-09-2008
Skąd: Kraków
Model: Mondeo MK5 Titanium, Fiesta MK8 ST-Line
Silnik: 2.0 EB, 1.0 EB
Rocznik: 2016, 2019
Postów: 3,824
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Cytat:
Napisał sebsob Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zwrócił się koszt zakupu tego dodatku ;-)
No właśnie nie. ACS zadziałał wg mnie kompletnie bez sensu i tylko naraził na śmieszność i ryzyko straty kufra...
A co do klapy, to zdarzyło mi się ostatnio dwa razy, że otwarła się do połowy. Jak zamknąłem, to powtórne otwarcie zadziałało ok. O co chodzi????
cattani75 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-12-2016, 02:20   #4615
antrobius
ford::average
 
Avatar antrobius
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 31-12-2007
Skąd: Rumia
Model: mondeo mkV
Silnik: EcoBoost 1,5
Rocznik: 2016
Postów: 56
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Przypuszczam, że można klapie zadać wysokość otwarcia. Przydatne np w niskim garażu.
Ale za to mi otworzyła się klapa bagażnika w myjni samochodowej.
Spanikowałam i zrobiłem myjni awaryjne STOP. Był to skutek przypadkowego "macania" pilota w kieszeni.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
Życie jest piękne
antrobius jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-12-2016, 07:04   #4616
goodi
ford::advanced
 
Avatar goodi
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 29-12-2006
Skąd: Lublin
Model: Mondeo Vignale
Silnik: 2.0 EB 240KM
Rocznik: 2016
Postów: 265
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Cytat:
Napisał cattani75 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
zdarzyło mi się ostatnio dwa razy, że otwarła się do połowy
W lecie trzy razy mi się tak dziwnie otwarła, ale po ponownym ustawieniu jak na razie spokój. Najgorzej było, jak zakupy wrzucone luzem zaczęły "wylatać", a klapa stanęła poniżej połowy. Nijak łapać drobny towar, jeszcze gorzej wsadzić łeb pod klapę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał antrobius Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
można klapie zadać wysokość otwarcia
Można. Wystarczy na otwartej ustawić jej położenie. Następne otwarcie będzie właśnie do tej pozycji.

Cytat:
Napisał antrobius Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
skutek przypadkowego "macania" pilota w kieszeni
Ciekawe zajęcie w myjni Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Aktualnie: Mondeo Vignale kombi 2.0 EcoBoost 240KM
Było: Mondeo MK4 Titanium S kombi, 2.0 EcoBoost 240KM + PS
Było, jest i pozostanie: Mondeo MK2 kombi, 2.0 benzyna.
goodi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-12-2016, 07:13   #4617
kaan1
ford::expert
 
Avatar kaan1
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 12-11-2015
Skąd: KRA
Model: MK5
Silnik: 180 KM
Rocznik: 2016
Postów: 2,054
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Cytat:
Napisał anastazyy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nigdy nie wiadomo kiedy czujność kierowcy spadnie.
Na pewno czujność kierowcy spada w samochodzie z aystentami (potwierdzone badaniami). Temat trudny - moim zdaniem nie ma jednoznacznej odpowiedzi gdyż jest to sprawa bardzo indywidualna. Przydatność systemu na pewno nie jest taka sama dla osoby w podeszłym wieku z ograniczona możliwością koncentarcji i reakcji, a np. młodym, który np. może mieć nawet predyspozycje do jazdy wyścigowej. Aspekt ten to tak naprawdę jeden z kluczowych aspektów problemów jazdy autonomicznej i odpowiedzialnością z tym związanej. Fakt, że żaden z producentów do tej pory nie podjął się odpowiedzialności za działanie asystentów jest bardzo wymowny - z jakiś powodów nie mają takich problemów z systemami ABS czy ESP.

Bump:
Cytat:
OK, tylko chyba Ci się nie opłaci Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Przesyłka z Niemiec jest gratis, całkowity koszt to 30 zł za dwie folie, więc jedna 15zł plus wysyłka do Ciebie kilka zeta i oszczędność max 10 zł Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No i na razie to nie wiadomo czy dojdzie i kiedy.. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Udało się ustalić czy pasuje do Sony? Ja w KRA jestem zainteresowany, więc jeśli byłyby inne osoby to przynajmniej lokalnie można sprawę załatwić

Bump:
Cytat:
Napisał cattani75 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No właśnie nie. ACS zadziałał wg mnie kompletnie bez sensu i tylko naraził na śmieszność i ryzyko straty kufra...
Jeśli system częściej powoduje nieuzasadnione zadziałanie niż rzeczywistą potrzebę to ryzyko skasowania kufra jest wyższe niż ryzyko ży my nie wyhamujemy. Pytanie kto będzie odpowiedzialny w takim przypadku kiedy auto nagle wyhamuje i zostaniem staranowani?

Ostatnio edytowane przez kaan1 ; 07-12-2016 o 07:17
kaan1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-12-2016, 07:22   #4618
jvc
Feel The Difference
 
Avatar jvc
 
Imię: Mirek
Zarejestrowany: 23-04-2008
Skąd: Polska
Model: MK5 Titanium X, Focus MK4 St-Line
Silnik: 2,0tdci 150=>180=>200+, 1,0 125KM
Rocznik: 2016,2018
Postów: 6,032
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Cytat:
Napisał kaan1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Udało się ustalić czy pasuje do Sony?
Przecież ja nawet samochodu nie mam jeszcze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie mam pojęcia, jak u mnie nie będzie pasować to na pewno ktoś z forum przygarnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Pozdrawiam
Mirek




Mój mondek
...Powered by heko...


Bądź
NIEBIESKI-zarejestruj się





jvc jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-12-2016, 07:34   #4619
pedroso
ford::advanced
 
Avatar pedroso
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 04-04-2015
Skąd: Jaworze
Model: MkV
Silnik: 2.0 203KM ecoboost
Rocznik: 2015
Postów: 302
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

A że mk5 dobre hamulce ma to przekonał się ostatnio znajomy który ma wersję w dieslu 4x4 bo zaparkował w mu bagażniku posiadacz innego pojazdu. Wymiana zderzaka 4 dni Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
Najlepsze że Ford auto zastępcze dał mu Hyundaia i40 ale to może dlatego że polisa sprawcy tu zadziałała bo nie sądzę żeby dawali pojazdy konkurencji na zastępcze.

Wracając do ACS to nie wiem czy można po kupnie dołożyć tak jak siłownik do klapy więc może lepiej brać to pierwsze.
pedroso jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-12-2016, 08:35   #4620
miroos
ford::average
 
Imię: Mirek
Zarejestrowany: 07-05-2016
Skąd: Kraków
Model: Mondeo mk5 fl Vignale
Silnik: 2.0 ecoblue 190KM AWD
Rocznik: 2020
Postów: 180
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

900 zł to nie majątek przy konfigu dochodzącym do 150k ale tutaj chodzi o to że mam zatwierdzoną konkretną kwotę na auto - dokładnie tą sztukę która od 2 miesięcy nie ma nowego paska osprzętu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i teraz nowe ma być w identycznej cenie - więc pomyślałem o tym żeby brać elektryczną klapę a nie ACS - co do dokładania czegoś w przyszłości - auto leci w wynajmie długoterminowym, więc modyfikacje w grę nie wchodzą, a planów na odkup auta nie mam (to będzie 1,5eb z automatem więc prywatnie na paliwo bym nie wyrobił Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. )
miroos jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:27.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.