Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Ogólnie o motoryzacji
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 13-12-2016, 16:23   #4721
pedroso
ford::advanced
 
Avatar pedroso
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 04-04-2015
Skąd: Jaworze
Model: MkV
Silnik: 2.0 203KM ecoboost
Rocznik: 2015
Postów: 302
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Kosmiczne wskazanie czy faktyczne spalanie - gdyby ktoś pracował na stacji, na której by tankował a mieszkałby 1km od tej stacji i nigdzie by nie wyjeżdżał to tankowałby 4 razy w roku a spalanie miałby średnie 40L/100km

pedroso jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-12-2016, 16:25   #4722
cattani75
ford::expert
 
Avatar cattani75
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 15-09-2008
Skąd: Kraków
Model: Mondeo MK5 Titanium, Fiesta MK8 ST-Line
Silnik: 2.0 EB, 1.0 EB
Rocznik: 2016, 2019
Postów: 3,823
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Spalanie. :-) Ja się trochę ruszam, więc średnie mam 11.6. Ale gdy jeżdżę tylko po mieście to mam ok. 17.
cattani75 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-12-2016, 18:24   #4723
stefanb
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 08-05-2016
Model: Ford Mondeo
Silnik: 1.5 EB
Rocznik: 2015
Postów: 394
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Cytat:
Napisał mat2807 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy ktoś z posiadaczy fabrycznego autoalarmu Forda mógłby sprawdzić u siebie w Etisie jak to jest opisane? Ja nie mogę znaleźć w swoim opisie auta po VIN ani pod alarm, autoalarm ani Thatcham. Zastanawiam się czy nie będą mi chcieli wcisnąć domontowanego w salonie pod nazwą fabryczny...

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
A zamówiłeś ten alarm kupując samochód? No to jeśli nie, to nie dołożą Ci go w fabryce ot tak i dostaniesz "salonowy".

Bump:
Cytat:
Napisał miroos Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pytanie o działanie AA - jeśli mamy odpalone np google maps czy w tle normalnie działa radio samochodowe? ewentualnie muzyka z USB ? czyli tak jakbyśmy korzystali z wbudowanej navi?
Wszystko działa tak jak napisałeś, tylko trzeba przejść z trybu AA do Sync i z powrotem. Jeśli słuchasz z USB, to przyciskami na kierownicy można przełączać kolejne utwory, ale na ekranie nie pokazuje się tytuł, itp. Muzyka przycisza się przy wskazówkach głosowych nawigacji, także działa to naprawdę spoko.
Komendy głosowe typu "zadzwoń imię nazwisko" też działają w trybie AA...

Bump:
Cytat:
Napisał kaan1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Też dałem malucha - w miejsce dużego. Na razie się nie ugotował. Przy wyciąganiu czegoś ze schowka ciągle o tego dłuższego pędraka zawadzałem. Pomijając fakt, że taki kilkucentymetrowy przeszkadza zamknąć podłokietnik
Dziś spróbowałem z innym pendrive'm - 16GB i działa bez problemu. Uff - przynajmniej wiem, że gniazdo USB nie jest uszkodzone...

Bump:
Cytat:
Napisał cattani75 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Człowiek pyta, to podpowiadam. A że to jedyne sensowne wyjście z sytuacji kosmicznego spalania? :-) Oczywiście oprócz "pogodzić się". :-)
Oczywiście, że pogodzić się i nie dać sobie grzebać w samochodzie żadnym "gaziarzom" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Chrońmy nasze Mondki przed mechanikami...
stefanb jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-12-2016, 18:57   #4724
tomsiw
ford::average
 
Avatar tomsiw
 
Zarejestrowany: 02-09-2015
Skąd: Katowice
Model: Ford Mondeo MK5 (LB)
Silnik: 1.5L EB 160KM A6
Rocznik: 2015
Postów: 104
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Cytat:
Napisał bmotion Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A jeździ ktoś z forum automatem 1.5 EB? Jak wrażenia, dynamika, sprawność skrzyni, spalanie?
Ja mam 1.5 EB w automacie. Jestem zachwycony. Ani mocy ani dynamiki mi nie brakuje. Pewnie gdyby byl mocniejszy to podobalby mi się jeszcze bardziej ale nie dam sobie powiedzieć złego słowa.
tomsiw jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-12-2016, 19:48   #4725
pedroso
ford::advanced
 
Avatar pedroso
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 04-04-2015
Skąd: Jaworze
Model: MkV
Silnik: 2.0 203KM ecoboost
Rocznik: 2015
Postów: 302
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

1.5 jest jak wąż ogrodowy nawet pod ciśnieniem snuje się w trawie natomiast 2.0 jest jak ukryte grabie w tej samej trawie kiedy chcesz pobiegać.
pedroso jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-12-2016, 20:54   #4726
mat2807
ford::beginner
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 20-10-2016
Model: MKV
Silnik: 2.0, 180 KM
Rocznik: 2017
Postów: 19
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Cytat:
Napisał stefanb Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A zamówiłeś ten alarm kupując samochód? No to jeśli nie, to nie dołożą Ci go w fabryce ot tak i dostaniesz "salonowy".
Tak, oczywiście. Zresztą dziś diler mi potwierdził, że będzie fabryczny.
Poza tym, jak dobrze pamiętam, czytałem tu gdzieś, że ETIS ma czasami błędne wpisy.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
mat2807 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-12-2016, 20:58   #4727
cattani75
ford::expert
 
Avatar cattani75
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 15-09-2008
Skąd: Kraków
Model: Mondeo MK5 Titanium, Fiesta MK8 ST-Line
Silnik: 2.0 EB, 1.0 EB
Rocznik: 2016, 2019
Postów: 3,823
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Cytat:
Napisał pedroso Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
1.5 jest jak wąż ogrodowy nawet pod ciśnieniem snuje się w trawie natomiast 2.0 jest jak ukryte grabie w tej samej trawie kiedy chcesz pobiegać.
@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] , co Ty jadłeś dzisiaj na kolację? :-D
cattani75 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-12-2016, 22:07   #4728
pedroso
ford::advanced
 
Avatar pedroso
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 04-04-2015
Skąd: Jaworze
Model: MkV
Silnik: 2.0 203KM ecoboost
Rocznik: 2015
Postów: 302
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] cytat dla ciebie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

"Ja wiem, że tobie jest źle,
Lecz wiem czego tobie potrzeba,
Trochę forsy, trochę farsy,
Trochę chleba, trochę nieba,
Ja wiem doskonale, że
Każdy człowiek powinien mieć system:
Szypta wigoru, szczypta humoru,
To taka prosta rzecz:
Do góry uszy bracie,
Rach ciach i twardo!
Do góry uszy bracie!"
pedroso jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-12-2016, 05:00   #4729
antrobius
ford::average
 
Avatar antrobius
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 31-12-2007
Skąd: Rumia
Model: mondeo mkV
Silnik: EcoBoost 1,5
Rocznik: 2016
Postów: 56
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Cytat:
Napisał bmotion Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A jeździ ktoś z forum automatem 1.5 EB? Jak wrażenia, dynamika, sprawność skrzyni, spalanie?


Mam takiego i jak na razie nie narzekam na jego moc. Być może nie miałem sytuacji "ratuj mnie, bo rozjadą mknące ciężarówki" i nie odczułem braku mocy. Jazdę uprawiam BEZPIECZNĄ, czyli nie pcham się na trzeciego.
Przyznaj - mi wystarczają te 150KM.
Spalanie - to mnie nie cieszy. Ale z drugiej strony nie jest to przecież fiat126p.......



Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
Życie jest piękne
antrobius jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-12-2016, 07:46   #4730
Touch'n'go
ford::average
 
Zarejestrowany: 10-12-2015
Skąd: Warszawa
Model: Fiesta VII
Silnik: 1.0 100KM EcoBoost
Rocznik: 2018
Postów: 62
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] , żeby po przydepnięciu w 2.0 nie dało się słyszeć głośnego jednoznacznego BRZDĘK! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. gdyby to był jeden z pierwszych tsi to tak mogłoby się stać..

Coś czuję że jak grabiami pojezdziles to do klekota zbyt szybko nie wrocisz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. brak tego elementu zaskoczenia.
Touch'n'go jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:45.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.