Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 11-11-2020, 21:09   #3211
Greg Poznań
ford::average
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 15-03-2018
Skąd: Poznań
Model: 2.0 EB
Silnik: 2000
Rocznik: 2016
Postów: 105
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Cytat:
Napisał cezarg1410 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wow...
Kompletnie nie piłem do Ciebie...
Nie wiem czy zauważyłeś, ale "doceniłem" Twoją pracę wpisem o wgrywaniu do S3, bo to potrafi bardzo niewiele osób.
Poza tym niczego nie wytknąłem, nie skrytykowałem, ani brak u mnie "zawiści". Napisałem że zmiana ikonek to rocket science nie jest, bo tak uważałem i nie wydaje mi się żebym umniejszył tym jakkolwiek Twojej pracy.

Nie wiem mam jakieś peany pisać doceniające czy coś? Wyluzuj...
Wyrwałeś z kontekstu wg mnie ...

Wszystko ok, ja też nie do Ciebie, przecież napisałem to wyraźnie, chodzi ogólnie o tego typu treści, gdziekolwiek coś ktoś ma do zaproponowania, pokazuje w grupie, gdzie jest jakaś określona populacja "większych" nazwijmy to w cudzysłowie "kozaków" w danej materii, tym większa szydera z rzeczy fajnych innych ludzi, którzy niekoniecznie mają związek z technologią w danej dziedzinie. Tylko i aż tyle i absolutnie nie do Ciebie :-)

Greg Poznań jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-11-2020, 21:12   #3212
tombalt
ford::professional
 
Avatar tombalt
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 31-08-2011
Skąd: Gliwice
Model: S-MAX / Focus Active
Silnik: 2.0 TDCI PS AWD / 1.5 EB
Rocznik: 2017 / 2020
Postów: 1,486
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Koledzy, potraficie do pliku z logami stacji dodac brakujące? Antyradio i inne...
__________________
S-MAX: Sync3.4 /DAB+ /ACC /PCA /HUD /BLIS /CTA /FrontCAM /AmbientLED /AntySS /TCU /BOX
FOCUS: FullAmbientLED /TSR /DAS /AHB /BLIS /CTA /iACC /PCA /AntySS /NAVI / Alarm z czujnikami /BOX /FrontCAM /hak
tombalt jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-11-2020, 21:27   #3213
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 04-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 16,987
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Cytat:
Napisał Greg Poznań Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wyrwałeś z kontekstu wg mnie ...

Wszystko ok, ja też nie do Ciebie, przecież napisałem to wyraźnie, chodzi ogólnie o tego typu treści, gdziekolwiek coś ktoś ma do zaproponowania, pokazuje w grupie, gdzie jest jakaś określona populacja "większych" nazwijmy to w cudzysłowie "kozaków" w danej materii, tym większa szydera z rzeczy fajnych innych ludzi,...
A gdzie zauważył Kolega jakąkolwiek "szyderę" z efektów swojej ciężkiej pracy???
Ja się nie spotkałem... Komentarze do niektórych fragmentów wypowiedzi z taką "szyderą" nie mają dokładnie nic wspólnego...
Co do meritum - szczerze doceniam "zacięcie" i kompetencje graficzne.
Ja tam osobiście nie mam żadnych w tym zakresie zdolności. Do tego wiem ile jest elementów do zmodyfikowania - więc zaadaptowałem motyw Lincolna i uważam, że spełnia on swoją rolę wystarczająco dobrze.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Aby było 'lepiej' trzeba ogromnej pracy i owych zdolności graficznych.
Więc jak dla mnie 'lepsze wrogiem dobrego'.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał tombalt Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Koledzy, potraficie do pliku z logami...
Ale o który plik chodzi? Loga "fabryczne" czy "customowe"?

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 11-11-2020 o 21:30
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-11-2020, 21:52   #3214
tombalt
ford::professional
 
Avatar tombalt
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 31-08-2011
Skąd: Gliwice
Model: S-MAX / Focus Active
Silnik: 2.0 TDCI PS AWD / 1.5 EB
Rocznik: 2017 / 2020
Postów: 1,486
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

A to są różne pliki? Zastanawiam się dlaczego egzotyczne rozgłośnie mają logo a Anty radio i chyba radio Katowice nie mają.
__________________
S-MAX: Sync3.4 /DAB+ /ACC /PCA /HUD /BLIS /CTA /FrontCAM /AmbientLED /AntySS /TCU /BOX
FOCUS: FullAmbientLED /TSR /DAS /AHB /BLIS /CTA /iACC /PCA /AntySS /NAVI / Alarm z czujnikami /BOX /FrontCAM /hak
tombalt jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-11-2020, 22:18   #3215
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 04-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 16,987
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Cytat:
Napisał tombalt Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A to są różne pliki? ...
To jest zupełnie inny sposób dobierania logo.
W przypadku fabrycznych logo jest baza danych SQLite zawierająca info niezbędne do wyświetlania logo (ścieżkę do pliku z logo) kluczowana ID stacji (z RDS). Teoretycznie można tę bazę zmodyfikować i dodać odpowiednie pozycje oraz dodać do odpowiedniego katalogu samo logo (plik graficzny).
Jak wszystkie inne tego typu operacje - wymaga to dostępu do systemu plików Sync3. Ponadto modyfikacja będzie działała do czasu aktualizacji fabrycznego pakietu logo.
Do tej pory nikomu się nie chciało grzebać w tych plikach - sporo roboty a efekt "dla koneserów"...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-11-2020, 01:31   #3216
jagred
ford::average
 
Zarejestrowany: 14-08-2015
Model: Focus
Silnik: 1.5
Rocznik: 2015
Postów: 196
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Cytat:
Napisał Sławek1977 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To jest jakoś konfigurowalne, bo u mnie obojętnie czy krótko czy długo przytrzymam przycisk-to odzywa się tylko Siri.
To dziala tak jak piszesz tylko po BT, kiedy nie jest aktywny CarPlay
jagred jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-11-2020, 15:24   #3217
Alecki
ford::professional
 
Avatar Alecki
 
Zarejestrowany: 05-03-2004
Skąd: W-wa/Bemowo
Model: C-MAX MK2, S-MAX MK2
Silnik: 1.6EB, 2.0EB
Rocznik: 2011, 2017
Postów: 1,528
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Cytat:
Napisał MobyDick Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja mam v. 3.0.od zakupu. Po aktualizacji kilka dni temu, pojawiła się wersja mapy F9, ale też taki sam błąd jak opisany. Czy udało się rozwiązać/naprawić problem? Ja zamierzam jechać z tym do Forda, ciekawe co oni na to
@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] czy Twoje auto jest z polskiego rynku?
__________________
"...szybkości jazdy drogowej nie mierzy się prędkością ani czasem. Mierzy się ją ryzykiem. To ono wyznacza granicę. Jeśli ryzykujesz na drodze, obojętnie ile pokazuje licznik – jesteś lekkomyślnym frajerem " [K. Hołowczyc]
Alecki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-11-2020, 17:50   #3218
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,161
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

taka nakładka
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-11-2020, 13:04   #3219
kowalj880
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 14-07-2014
Model: Mondeo MK5 19'
Silnik: 1.5 Ecoboost 165 KM
Rocznik: 2019
Postów: 29
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Witam, jestem w sumie świeżym użytkownikiem, mam Mondka z 2019 roku po lificie, Sync 3 w wersji 3.3.z navi. Moje pytanie brzmi, czy jak zainstaluję aktualizacje v3.4.20237 z plikiem 5U5T-14G381-EH_1604064813000t to pojawią mi się loga stacji radiowych? do tej pory nie miałem. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Ostatnio edytowane przez kowalj880 ; 23-11-2020 o 13:51
kowalj880 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-11-2020, 16:54   #3220
sabaciontko
ford::professional
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 14-09-2015
Skąd: wherever
Model: Focus MK3, Mondeo MK5
Silnik: 1,6 TDCI(115KM) 2,0(180KM)
Rocznik: 2013,2015
Postów: 1,684
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Co może powodować mruganie ekranu Synca podczas zmiany świateł dziennych na mijania? Ford Focus MK3 (2013) , sensor zmierzchu ,przełącznik świateł Auto wersja Sync 3.4 v20196
sabaciontko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:36.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.