Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 09-05-2018, 08:15   #1
martinez_90
ford::amateur
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 02-11-2016
Skąd: Łódź
Model: Mondeo MKIII
Silnik: 1.8 Benzyna
Rocznik: 2003
Postów: 1
Question Zamek centralny otwiera się tylko z pilota

Witam,

Od kilku dni zauważyłem pewien problem z moim autem (Mondeo 2003 1.8 benzyna), mianowicie po zamknięciu zamków od środka tą małą klamką w drzwiach kierowcy następuje problem z otworzeniem auta w ten sam sposób, tzn. też ręcznie tym uchwytem. Zjawisko to występuje po zamknięciu centralnego zarówno przed zapaleniem silnika jak i po ruszeniu przy włączonym silniku. W danym momencie w zasadzie nie ma innej opcji otwarcia auta niż z pilota, klamki przy żadnych drzwiach nie działają Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio odłączałem akumulator na kilkanaście minut i wiadomo, że po tej operacji nastąpił reset części mechanizmów. Czy to możliwe, że się włączyła później przypadkowo jakaś zaprogramowana opcja pozwalająca na otwieranie tylko z kluczyka? Czy to raczej wygląda na jakąś usterkę centralnego?

Proszę o pomoc, bo nie wiem czy mam ręcznie zamykać drzwi podczas jazdy, a nie wiem szczerze co by było gdyby pilot nagle padł... Dodam, że opcję automatycznego zamykania po ruszeniu mam wyłączoną (przeszkadzała mi w codziennym użytkowaniu).

Dziękuję z góry za odpowiedź i pozdrawiam!

martinez_90 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
centralny nie działa , centralny zamek , mondeo mk3 , pilot , ryglowanie


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:05.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.