Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 06-12-2020, 06:58   #5601
Komorowscy
ford::average
 
Avatar Komorowscy
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 24-07-2013
Skąd: Warszawa
Model: Mondzio
Silnik: 2,0
Rocznik: 2008
Postów: 165
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

1. Jakby był moduł do muzy to (prawdopodobnie) byłoby w tym samym schowku - w okolicach AUXa - również i USB
2. To różnie- czasem trzeba aktywować (rzadziej) - w 2008 r. przeważnie nie
3. Czasem tak, czasem nie... Spotkałem już S-max z 2009 r., w którym była wiązka mono... półLeniuch (bez żadnego już nawet aktywowania) w zupełności wystarczył...
4. Dokładnie wszystko działa i poprzez BT i poprzez USB/iPod - wszelka zmiana utworu z radia, kierownicy, tytuły na LCD radyjka (na Conversie zależnie bodajże od wersji) ... normalnie XXI w. ... jest super.

Można będzie zrobić WSZYSTKO tak jak tu:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Komorowscy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-12-2020, 07:02   #5602
maciek-basia
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 07-05-2011
Skąd: wałbrzych
Model: Ford s max st line
Silnik: 2.0
Rocznik: 2021
Postów: 44
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Ja u siebie też przerabiałem to w s maxie 2012 nie było kabli w pająku teraz chodzi wszystko wyświetla też tylko że buczy w głośnikach na usb i bt staming
maciek-basia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-12-2020, 19:09   #5603
grande1970
ford::average
 
Imię: Bobi
Zarejestrowany: 02-09-2014
Skąd: Rzeszów
Model: Escape
Silnik: 1,5 R4 179
Rocznik: 2019
Postów: 78
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Cytat:
Napisał grande1970 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
problem chyba w pajączku mam CC a powinien być ????

w poniedziałek dostane poliftowe sony 1cd + moduł cs7t-14d212-ag czyli usb+streaming+vc - jaki do tego dobrać pająk

Ps. do czego
https://zapodaj.net/e50c8e9175131.jpg.html - to było podpięte do schowka ale w schowku nic nie było
https://zapodaj.net/6fe437356ee72.jpg.html - to chyba jakas antena

przy okazji znalazłem chyba obciętą antenę gps ale z flotowego

aktualizacja

potrzebne było radio np 1CD sony, pajączek AB i wszystko działa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
grande1970 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-12-2020, 17:55   #5604
jacaku
ford::beginner
 
Imię: jack
Zarejestrowany: 21-01-2014
Skąd: Chrzanów
Model: smax
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2013 2009
Postów: 33
Domyślnie kod błędu acm U2101:00-f2

Kod błądu ACM U2101:00-f2 oraz BCMii B10A2:00-f2 problem polega na tym ze nie ma głosu z głośników radia nawigacja duza samochód ford galaxy 2012
jacaku jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-01-2021, 15:28   #5605
soweq
ford::amateur
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 28-11-2013
Skąd: Łódź
Model: Ford Mondeo Mk IV
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 2
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

A ja pytanie mam z innej beczki. Jak odróżnić instalacje mono od stereo ??? Czy w każdym mondeo MK4 produkcja 2007 rok (10.2007) jest tylko mono czy różnie z tym bywa ?
U mnie wygląda to tak: Radio fabryczne to NX, VC jest , gniazdo AUX w schowku jest, USB brak, modul bluetooth zaczyna się na 7 i kończy na 488, brak streamu po BT.

Pytanie - czy muszę zamawiać wiązkę typu "leniuch" czy ewentualnie jest gdzieś schemat jak rozpoznać obecna wiązkę, i ewentualnie zmodyfikować pod modu 8-xxxxxxx-112
soweq jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-01-2021, 17:33   #5606
Antej
FORD|ZAWODOWIEC
 
Zarejestrowany: 15-08-2014
Model: exKa/Fusx2/Foc
Silnik: Brak informacji
Rocznik: Brak informacji
Postów: 7,465
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Cytat:
Napisał soweq Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy w każdym mondeo MK4 produkcja 2007 rok
raczej w każdym z tego roku

Cytat:
Napisał soweq Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
modul bluetooth zaczyna się na 7 i kończy na 488
to na pewno jest mono

Cytat:
Napisał soweq Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
czy muszę zamawiać wiązkę typu "leniuch
wystarczy półleniuch, bo na zmiany w pajączku nie liczę, masz pajączka 8pinowego,wymagany 22pinowy.
Tyle że cenie pół leniucha można mieć całą wiązkę, albo zrobić ją samemu.
Cytat:
Napisał soweq Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
czy ewentualnie jest gdzieś schemat jak rozpoznać obecna wiązkę
W tym temacie masz wszystko opisane, na zrobienie typowego pół-leniucha nie widziałem schematu, ale można samemu główkować jak to zrobić.
Antej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-01-2021, 22:09   #5607
soweq
ford::amateur
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 28-11-2013
Skąd: Łódź
Model: Ford Mondeo Mk IV
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 2
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Ha .... sukces w 99%

udało mi się dołożyć nowy moduł (zmiana z 7xxx-488-xx na 8xxx-112-xx) i uruchomić stream po BT. W tym miejscu gigantyczne podziękowania dll użytkownika [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] - DZIĘKUJE ZA POMOC !!!!.

dlaczego sukces w 99% - bo:
przy streamie z BT oraz przy rozmowach po BT słyszę jakby piszczenie (narastające wraz z obrotami silnika\alternatora - zgaduje) przy radiu i CD nie ma tego objawu ....
nie jestem pewien czy w stanie oryginalnym to zjawisko występowało, przy rozmowach po BT .... chyba nie, przy słuchaniu przez AUX, .... na 90 % tak.

Jak do weekendu nie znajdę nic mądrego na ten temat to do celów testowych zamocuje pierwotny zestaw.
Chyba ze ktoś ma jakieś sugestie.

znalazłem ten wątek: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] ale się urwał ....
soweq jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-01-2021, 10:21   #5608
mm32
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar mm32
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 21-07-2006
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2,0TDCI
Rocznik: 2015
Postów: 7,506
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Cytat:
Napisał soweq Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak do weekendu nie znajdę nic mądrego na ten temat
Wybierz u góry z prawej strony "przeszukaj ten temat" i wpisz Hollywood Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Moje mody w mk5:Elektryczna klapa +"machanie nogą",BLIS,Webasto,Kamera tylna i przednia,Aktywne Zawieszenie,Active Park Assist,Premium Sound,ACC,Sync1->Sync2->Sync3,Fotele grzane/wentylowane z masażem,Elektryczna kolumna kierownicza,Active Noise Control
mm32 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-01-2021, 18:55   #5609
Eneen
ford::beginner
 
Imię: Aleksander
Zarejestrowany: 07-01-2021
Skąd: Gliwice
Model: Focus mk2
Silnik: 1.6 econetic
Rocznik: 2009
Postów: 15
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Mam kilka pytań (FF2 2009)
1. Czy przy zmianie modułu z AU7T-19C112-A na CS7T-14D212-A polepszy się jakość dźwięku przez BT? Teraz jakby jest obcięte pasmo, mam stary zestaw słuchawkowy BT i tam też tak jest, bo nie ma chyba HD voice.
2. Z tego co widziałem jest inna wtyczka, CS7T-14D212-A ma mini usb a AU7T-19C112-A ma fordowską. Czy jest opcja niedestrukcyjnej konwersji czyli jakaś przejściówka? U mnie USB jest w podłokietniku więc ciężko o kabel tej długości przy okazji rozbiórki całęgo kokpitu.
3. Aby uruchomić streaming niestety stoję przed zmianą softu w navi FX. Zanim to zrobię chciałbym wiedzieć czy AU7T-19C112/8M5T-19C112 wspiera kodek AAC do bezpośredniego streamowania muzy ze spotify, a nie przez rekompresję. Czy ktoś kto posiada 112stkę (RX-42) obojętnie w jakiej wersji może sprawdzić czy po zmianie kodeka w androidzie nadal działa muzyka? Czy jakiś posiadacz 212stki może też to sprawdzić?

Ostatnio edytowane przez Eneen ; 09-01-2021 o 18:59
Eneen jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-01-2021, 20:29   #5610
Antej
FORD|ZAWODOWIEC
 
Zarejestrowany: 15-08-2014
Model: exKa/Fusx2/Foc
Silnik: Brak informacji
Rocznik: Brak informacji
Postów: 7,465
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Miałbyś bliżej to byś sobie podpiął co chcesz z moich zasobów, a tak, nie używam spotify, dla mnie oba moduły grają tak samo.
Antej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
bluetooth mk4 , bt mk4 , radio


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:18.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.