Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 29-05-2019, 08:11   #4941
Komorowscy
ford::average
 
Avatar Komorowscy
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 24-07-2013
Skąd: Warszawa
Model: Mondzio
Silnik: 2,0
Rocznik: 2008
Postów: 165
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Cytat:
Napisał marolek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tak też niestety przypuszczałem. Dzięki za potwierdzenie.
W takim razie chyba będę potrzebował luniucha Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Bardzo zapraszam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał peteypee Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Po kostce raczej chyba ciężko poznać czy jest wiązka?. Od modulu do radia tak na prawdę idą tylko 3 kabelki od aux bez względu czy jest modul czy go nie ma. Praktycznie zawsze jest wejście jack. Can i zasilanie chyba jest glebiej schowane w wiazce. Jeśli mówimy o fabrycznej. Chyba ze jest dorabiana jak u mnie to wtedy widać dodatkowe kableGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. prędzej wyjac schowek i sprawdzić czy jest wtyczka.
Widać, widać - specjalnie podkreśliłem rok produkcji... i w tym roczniku jest to do stwierdzenia.
"Kilka" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. tych wiązek BT/VC zrobiłem - więc z całą pewnością mogę stwierdzić, że w tym aucie (z 2007 r.) wiązki do modułu BT/VC brak... ani fabrycznej ani dokładanej.
Idziesz o zakład? ... Jestem gotów założyć się o każde pieniążki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Komorowscy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-05-2019, 19:44   #4942
duh85
ford::beginner
 
Imię: Dariusz
Zarejestrowany: 21-08-2013
Model: Fokus MK2
Silnik: 1.6 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 17
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Witam
Mam blaupunkt travelpilot ex, była już wiązka wiec dołożyłem moduł 8M5T19G488AK. Radio wykryło go od razu jednak nie mogę sparować telefonu. Na liście niema starych telefonów. W opcjach Reject all jest cały czas na YES i niemożna tego zmienić ponadto mikrofon podłączyłem nieoryginalny na razie na krótko do testów i w module jest błąd B1D79. Czy coś z tego możne być powodem problemów z parowaniem telefonu czy mikrofon musi być koniecznie oryginalny ?
duh85 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-06-2019, 12:36   #4943
Kamyk_Kamil
ford::beginner
 
Avatar Kamyk_Kamil
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 13-11-2014
Model: Mondeo MK4 Titanum X
Silnik: 2.0 Benzyna
Rocznik: 2008
Postów: 46
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Cytat:
Napisał Komorowscy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Widać, widać - specjalnie podkreśliłem rok produkcji... i w tym roczniku jest to do stwierdzenia.
"Kilka" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. tych wiązek BT/VC zrobiłem - więc z całą pewnością mogę stwierdzić, że w tym aucie (z 2007 r.) wiązki do modułu BT/VC brak... ani fabrycznej ani dokładanej.
Idziesz o zakład? ... Jestem gotów założyć się o każde pieniążki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A wtyczka do mikrofonu ? W leniuchu widzę, że jest a co jak u mnie ona też już jest ? To znaczy, że jednak mam tę wiązkę, tylko jestem ślepy i nie mogę znaleźć tej wtyczki pod schowkiem pasażera ?
Kamyk_Kamil jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-06-2019, 12:59   #4944
Komorowscy
ford::average
 
Avatar Komorowscy
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 24-07-2013
Skąd: Warszawa
Model: Mondzio
Silnik: 2,0
Rocznik: 2008
Postów: 165
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Cytat:
Napisał Kamyk_Kamil Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A wtyczka do mikrofonu ? W leniuchu widzę, że jest a co jak u mnie ona też już jest ?....
No to będą już w sumie DWIE wtyczki do mikrofonu... ale do celów telefonicznych wykorzystamy naszą tj. z Leniucha - wtedy nie potrzeba będzie już w ogóle zaglądać np. do tzw. pajączka - bo jesteśmy od niego wtedy zupełnie niezależni.
Komorowscy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-06-2019, 15:50   #4945
endon3
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 25-05-2019
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2008
Postów: 2
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Witam mam mondeo z 12/2007r modelowo podobno 2008. Chcę zamienić BT/VC na BT/VC/USB , w aucie siedzi moduł 7s7t-19g-488-ad a radio to blaupunkt nx , chodzi mi tylko bym mógł podłączyć pendrive z muzyką by można było zmieniać piosenki z poziomu kierownicy bo aux tego nie daje.
Co muszę wymienić ,na jaki i czy w ogóle się da u mnie ??
endon3 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-06-2019, 15:57   #4946
gelu1986
ford::average
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 09-05-2018
Skąd: Lublin
Model: Mondeo mk4
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2007
Postów: 123
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Musisz zmienić modul na 112 i konfiguracja na ccc

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
gelu1986 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-06-2019, 17:51   #4947
endon3
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 25-05-2019
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2008
Postów: 2
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Cytat:
Napisał gelu1986 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Musisz zmienić modul na 112 i konfiguracja na ccc

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
Mam problem bo raczej nie istnieje 7s7t-19g-112 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i co w tym wypadku ?

Ostatnio edytowane przez endon3 ; 18-06-2019 o 17:54
endon3 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-06-2019, 18:12   #4948
gelu1986
ford::average
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 09-05-2018
Skąd: Lublin
Model: Mondeo mk4
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2007
Postów: 123
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Bierzesz poczatek z 8 i instalacja z mino na stereo i bangla

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
gelu1986 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-06-2019, 18:51   #4949
peteypee
ford::professional
 
Zarejestrowany: 13-07-2014
Skąd: KRK
Model: Mondeo MK3/ mk4/ Jag XF
Silnik: 2.0, 2.0 Pb/ 4.2SC Pb+LPG
Rocznik: 2002 / 2008 / 2010
Postów: 1,295
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Cytat:
Napisał endon3 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam problem bo raczej nie istnieje 7s7t-19g-112 i co w tym wypadku ?
ale jest 8M5T-19C112


Tak z innej beczki... Tak na prawdę jak wygląda "mono" wiązka? Bo wiązka zdaje się jest zawsze stereo tylko albo idzie przez modul albo nie...

Ostatnio edytowane przez SRS ; 18-06-2019 o 21:48
peteypee jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-06-2019, 07:50   #4950
Komorowscy
ford::average
 
Avatar Komorowscy
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 24-07-2013
Skąd: Warszawa
Model: Mondzio
Silnik: 2,0
Rocznik: 2008
Postów: 165
Domyślnie Odp: Doinstalowanie modułu BT/VC

Cytat:
Napisał endon3 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam problem bo raczej nie istnieje 7s7t-19g-112 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i co w tym wypadku ?
Prócz modułu 112 (oczywiście z 8ką z przodu) - to może zastosować do kpl. tzw. półLeniucha i ...gra muzyka.
To najszybsze rozwiązanie - bez lutowania, niszczenia instalacji elektr. auta itd. itd.
Było więcej o tym tutaj na przykładzie innej akurat navi:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
A jeśli chodzi o radyjko - bo też musi "chcieć" współpracować - to nawet jeśli trzeba będzie zaktualizować NXa - to można zrobić to we własnym zakresie (w przeciwieństwie np. do Sony z tego rocznika)...
Komorowscy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
bluetooth mk4 , bt mk4 , radio



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:55.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.