Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 05-01-2010, 10:20   #1
strzalaking
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 13-04-2009
Model: Ford Focus
Silnik: 1.8 TDCi
Rocznik: 2002
Postów: 26
Question Nie grzeje świec.

Focus mi nie odpala na zimnym, trzeba kręcic 2-3 razy i codziennie odpalac zeby sie nie zastal. Przez swieta nie odpalalem i musialem wzywac kolege z kablami. Zanim zaczely sie mrozy odpalal od strzalu.

Akumulator i swiece wymienilem jakis rok temu.

Wydaje mi sie, ze nie grzeje swiec. Po przekreceniu kluczyka, kontrolka swiec zapala sie na doslownie 2 sekundy i gasnie. Niezaleznie od temperatury czy czasu kiedy stal na zimnie, ten czas sie nie zmienia. (kiedy jest cieplo, nie trzeba ich grzac wiec odpala od razu - kiedy robi sie zimno, on tego jakby nie bral pod uwage...).

Zwalony jakis czujnik temperatury?

strzalaking jest offline  
Stary 05-01-2010, 10:25   #2
mario591
ford::advanced
 
Avatar mario591
 
Imię: Mario
Zarejestrowany: 05-09-2007
Skąd: Zielona Góra
Model: Focus/ Audi A6C7
Silnik: 1.8 TDDi/2.0 177KM Avant
Rocznik: 1999/2012
Postów: 453
Domyślnie Odp: Nie grzeje świec.

Możliwe, że niedziała ci kilka świec, bo jakby wszystkie były niedobre to by nie palił nawet za 3 razem. Musisz sprawdzić świece. Aku raczej powinno być dobre jak rok temu wymieniałeś. Zimą świece dość szybko się zużywają bo grzejemy je kilka razy i pracuję w niskich temp. Sprawdz świece !!! Na forum znajdziesz poniżej gdzieś wontek mojego autorstwa a propo jak sprawdzić świece.
Pozdro
mario591 jest offline  
Stary 05-01-2010, 10:40   #3
Cezar77
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 28-09-2008
Skąd: Szczecin - Gorzów Wlkp.
Model: FF MK3
Silnik: 1.5 TDCI
Rocznik: 2016
Postów: 345
Domyślnie Odp: Nie grzeje świec.

Cytat:
Napisał strzalaking Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Focus mi nie odpala na zimnym, trzeba kręcic 2-3 razy i codziennie odpalac zeby sie nie zastal. Przez swieta nie odpalalem i musialem wzywac kolege z kablami. Zanim zaczely sie mrozy odpalal od strzalu.

Akumulator i swiece wymienilem jakis rok temu.

Wydaje mi sie, ze nie grzeje swiec. Po przekreceniu kluczyka, kontrolka swiec zapala sie na doslownie 2 sekundy i gasnie. Niezaleznie od temperatury czy czasu kiedy stal na zimnie, ten czas sie nie zmienia. (kiedy jest cieplo, nie trzeba ich grzac wiec odpala od razu - kiedy robi sie zimno, on tego jakby nie bral pod uwage...).

Zwalony jakis czujnik temperatury?
BYŁO !!! BYŁO !!! BYŁO!! [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Ręce opadają......
Cezar77 jest offline  
Zamknięty Temat



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:35.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.