Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Dealerzy, ASO i stacje paliw
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 28-05-2011, 09:24   #1
andyvip
ford::average
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 25-06-2009
Skąd: krakow
Model: Mondeo
Silnik: 1,6
Rocznik: 2012
Postów: 98
Domyślnie Polecane Serwisu Ford

Witam
Po moich nieudanych próbach napraw usterek w Euro-Car Krakow postanowiłem zmienić serwis żeby zobaczyć czy normą jest traktowanie klienta jak oszusta próbującego coś wyłudzić na gwarancji fabrycznej (przypomnę o moich usterkach z siedzeniem, klimatyzacją, ćwierkaniem pod maską itp) okazuje się iż NIE. Pojechałem do Wikar Kraków tak próbnie żeby wybadać co i jak, przeżyłem olśnienie podejściem do mnie jako klienta, panowie wszystko sprawdzili zamówili części (a było tego troszkę bo okazuje się że miałem poważnie uszkodzoną klimatyzację a w Euro Car już 2 razy ją pompowali środkiem i dalej schodziło) potem do mnie zadzwonili odstawiłem autko wszystko powymieniali z uśmiechem oddali autko czyste i w sumie zaczynam lubić markę forda. Siedzenie nie piszczy, klima działa jak nowa, mieszki wymienione, osłonka na lewarku biegów rónież łożyka nie wyją z rana.
W firmie Euro-Car mają klientów w dup...e nic się nie należy a naprawy polegalą na smarowaniu i opowiadaniu bajek że ten typ tak ma. Naprawdę polecam Wikara Krakow bo pewnie wszyscy wiedzą iż wszystko zależy od ludzi nie od firmy a tam jest bez kolejek, miło z uśmiechem i robią tak żeby klient był zadowolony mi pomogli i dziękuje im za to.

andyvip jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-07-2011, 15:44   #2
pawel2m
ford::advanced
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 25-08-2010
Skąd: Kraków
Model: S MAX II Titanium 4x4 180 Aut
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2016
Postów: 284
Domyślnie Odp: Polecane Serwisu Ford

Andy, niestety tam nie zawsze tak jest różowo.... często jest odwrotnie.
__________________
_
pawel2m jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-04-2012, 17:58   #3
bartas_y
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 21-02-2012
Skąd: google
Model: Ford Focus
Silnik: 1,6i 16v 100KM
Rocznik: 2006
Postów: 3
Domyślnie Odp: Polecane Serwisu Ford

Jesli chodzi o Warszawę, jeżdżę do Auto Plazy. Byłem tam w zeszłym miesiącu, wprawdzie tylko na wymianie opon ale odnioslem dobre wrażenie, wszystko było szybko i fachowo zrobione i myślę że następnym razem też się tam wybiorę. wcześniejsza naprawa amortyzatorów w AP też była ok.
bartas_y jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-05-2012, 22:36   #4
marlut
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 05-05-2012
Skąd: W-wa
Model: Focus II
Silnik: 1.6 Ti-VCT
Rocznik: 2006
Postów: 6
Domyślnie Odp: Polecane Serwisu Ford

Bartas y, amortyzatory robiłeś na Bielanach czy na Popularnej? Mam wrażenie, że u mnie trzeba będzie niedługo podłubać w zawieszeniu i właśnie zastanawiam się gdzie z tym pojechać.
marlut jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-05-2012, 08:57   #5
Kayu
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 18-03-2009
Model: S-Max
Silnik: EcoBlue 190KM
Rocznik: 2020
Postów: 414
Domyślnie Odp: Polecane Serwisu Ford

Wymiana amortyzatorów to nie jest jakoś skomplikowana operacja, lepiej ominąć ASO i zaoszczędzić trochę grosza, a części zakupić również poza ASO.
Kayu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-05-2012, 11:52   #6
wrzoch
ford::expert
 
Imię: Ł
Zarejestrowany: 05-09-2009
Skąd: Krk
Model: Kuga Mk3
Silnik: 2.5 FHEV AWD
Rocznik: 2023
Postów: 2,680
Domyślnie Odp: Polecane Serwisu Ford

Cytat:
Napisał andyvip Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Po moich nieudanych próbach napraw usterek w Euro-Car Krakow postanowiłem zmienić serwis
No to ja dodam swoje 3 grosze jeśli chodzi o dział części zamiennych.
W Euro-Car zazwyczaj trafiam na dwóch typasów, którzy mają miny w stylu "coś tu chciał" i wyglądem przynajmniej mnie przypominają sycylijskich mafiosów Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Oczywiście są najmądrzejsi, bo jakby mogło być inaczej. Prosty przykład - ułamał mi się jeden uchwyt nietypowy w samochodzie, polazłem do nich, siedziałem tam prawie pół godziny i szukaliśmy tego, w końcu koleś zastrzelił mnie zdaniem "Katalog jest rozbudowany, mamy tutaj kilkaset tysięcy części, ale może zdarzyć się, że którejś nie ma i nie da się kupić". Jak się okazało po wizycie (tego samego dnia) w Wikarze - bull shit. Tam też nie powiem, żeby znaleźli część od razu, ale gość się nie poddał i nie pieprzył, że się nie da (bo mu się nie chce). W końcu część się znalazła w takiej zakładce, w której w życiu bym nie wpadł, aby szukać. 5PLN i tydzień czekania - jechała z magazynu w Niemczech, ale się dało. Z bananem na twarzy wybieram teraz Wikara.
__________________
Jak mogę, to pomogę

Kontakt: wrzoch(at)gmail.com
wrzoch jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:32.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.