Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Edge

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 15-08-2018, 21:22   #21
vtec
ford::advanced
 
Avatar vtec
 
Zarejestrowany: 16-11-2007
Skąd: Wawa
Model: było Mondeo ST220, Focus ST MK2, ST MK3, Focus RS MK2, STi Blob PPP, jest Konik GT i inne na F
Silnik: 2.0-5.0
Rocznik: 2015 wzwyż
Postów: 372
Domyślnie Odp: składanie amerykańca

Cytat:
Napisał horyzont Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
od którego Radzia ?
Rąbień?

__________________
Wracam do Forda
vtec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-08-2018, 11:03   #22
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,163
Domyślnie Odp: składanie amerykańca

Cytat:
Napisał horyzont Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Słyszałem, że nie ma w Polsce żadnego gościa - oprócz niego do wgrywania języka polskiego i nawigacji do SYNC3.
bardzo chętnie będę to "drugą" osobą . Robię to od kiedy S3 pojawił się na rynku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:
Cytat:
Napisał horyzont Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a jak jest zlecenie na SYNC3- to wszyscy i tak do niego wysyłają.
wysyłają też do mnie jak już nie chcą przyjechać . A i nawet nie trzeba wysłać i nic rozbierać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i na aucie się zrobi w komfortowych warunkach , żadnego plastiku i śrubek nie będzie demontowane Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-08-2018, 17:21   #23
vtec
ford::advanced
 
Avatar vtec
 
Zarejestrowany: 16-11-2007
Skąd: Wawa
Model: było Mondeo ST220, Focus ST MK2, ST MK3, Focus RS MK2, STi Blob PPP, jest Konik GT i inne na F
Silnik: 2.0-5.0
Rocznik: 2015 wzwyż
Postów: 372
Domyślnie Odp: składanie amerykańca

_ Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Wracam do Forda
vtec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-08-2018, 18:19   #24
jimmisek
ford::average
 
Imię: jimmisek
Zarejestrowany: 10-03-2016
Model: Fusion
Silnik: 2.0
Rocznik: 2014
Postów: 88
Domyślnie Odp: składanie amerykańca

No i wszystko się wyjaśniło, okazało się że mam Lampy Xenon a kupiłem już jedną Led��.
Chociaż to też nic nie wyjaśnia jak mam to rozwiązać, czy kupić drugą Ledową i zostawić z dołem Led owym, czy dokupić lampę Xenon a to znowu wiąże się ze spryskiwaczami w zderzaku i dłubaniną.
Czy faktycznie na przegladach tak zwracają uwagę na to czy są spryski czy ich nie ma?
jimmisek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-08-2018, 20:02   #25
vtec
ford::advanced
 
Avatar vtec
 
Zarejestrowany: 16-11-2007
Skąd: Wawa
Model: było Mondeo ST220, Focus ST MK2, ST MK3, Focus RS MK2, STi Blob PPP, jest Konik GT i inne na F
Silnik: 2.0-5.0
Rocznik: 2015 wzwyż
Postów: 372
Domyślnie Odp: składanie amerykańca

Cytat:
Napisał jimmisek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy faktycznie na przegladach tak zwracają uwagę na to czy są spryski czy ich nie ma?
zajedź i spytaj się tam gdzie zwykle jeździsz, proste Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
prędzej o tylne przeciwmgielne będą dochodzić, ale znam i takich co o brak samopoziomowania świateł czepiają się (w USA tego nie ma, w PL wymóg), do czego pewnie jeszcze nie doszedłeś ...
miałem pisać, tego blacharza masz fest, dla wszystkich części powinien był dać numery części. poza tym jak już tak sam za zakupy bierzesz się (m.in lampa), to są strony w USA gdzie po roczniku i modelu Forda można wszystkie części ogarnąć po numerach ...

tak patrze, nie lepiej było komuś zapłacić aby to Ci ogarnął jak sam do końca nie wiesz co i jak?

potem jeżdża takie na trytkach ...

sorka za off top
__________________
Wracam do Forda

Ostatnio edytowane przez vtec ; 16-08-2018 o 20:06
vtec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-08-2018, 20:13   #26
gutek.a4
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 31-07-2018
Model: Edge
Silnik: 3,5
Rocznik: 2016
Postów: 27
Domyślnie Odp: składanie amerykańca

Cytat:
Napisał vtec Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
zajedź i spytaj się tam gdzie zwykle jeździsz, proste Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
prędzej o tylne przeciwmgielne będą dochodzić, ale znam i takich co o brak samopoziomowania świateł czepiają się (w USA tego nie ma, w PL wymóg), do czego pewnie jeszcze nie doszedłeś ...
miałem pisać, tego blacharza masz fest, dla wszystkich części powinien był dać numery części. poza tym jak już tak sam za zakupy bierzesz się (m.in lampa), to są strony w USA gdzie po roczniku i modelu Forda można wszystkie części ogarnąć po numerach ...

tak patrze, nie lepiej było komuś zapłacić aby to Ci ogarnął jak sam do końca nie wiesz co i jak?

potem jeżdża takie na trytkach ...

sorka za off top
Yyy to do mnie się tyczy?? Jeśli tak to co złego w tym że mam listę części? Czy to ja zamawiam? Napisałem tylko listę, tak blacharz jest fest i z tym nie można dyskutować, 40 lat fachu robi tobotę, w naszym rejonie to najlepszy i najdroższy fachowiec i nie wiem jak to wygląda u ciebie czy też w waszych stronach ale tu nie ma mowy o trytytkach.
gutek.a4 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-08-2018, 21:06   #27
vtec
ford::advanced
 
Avatar vtec
 
Zarejestrowany: 16-11-2007
Skąd: Wawa
Model: było Mondeo ST220, Focus ST MK2, ST MK3, Focus RS MK2, STi Blob PPP, jest Konik GT i inne na F
Silnik: 2.0-5.0
Rocznik: 2015 wzwyż
Postów: 372
Domyślnie Odp: składanie amerykańca

napisałem, że to tylko off top.
luz.
analizuję tylko to co piszesz w wątku.
Po pierwsze:
nie wiem tylko co Ci po liście części bez numerów OE, w szczególności gdy auto jest z USA.
Po drugie:
jak można było kupić lampę która nie pasuje do lewej czy tam prawej albo do pojazdu który stoi w warsztacie?

to co mam Ci napisać, że jest ok?
__________________
Wracam do Forda
vtec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-08-2018, 21:46   #28
gutek.a4
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 31-07-2018
Model: Edge
Silnik: 3,5
Rocznik: 2016
Postów: 27
Domyślnie Odp: składanie amerykańca

Jak można było kupić lampę?? Przecież ja żadnej lampy nie kupiłem, jedna jest i nawet trzyma się stabilnie, blacharz podał nr części które odczytał, poza tym darzę go ogromnym zaufaniem, 8 lat temu robił nam alfę tez lekki dzwon z tym że troszkę musiał ciągnąć i tą alfą będę jeździł jeszcze 3 lata. Później pójdzie do rodziny.
Tak napisz że jest Ok Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Nie spinam się, to nie ma sensu ale te trytytki?? Nosz kurczę nawet w terenówce nie mam nic na trytytkę
gutek.a4 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-08-2018, 22:14   #29
vtec
ford::advanced
 
Avatar vtec
 
Zarejestrowany: 16-11-2007
Skąd: Wawa
Model: było Mondeo ST220, Focus ST MK2, ST MK3, Focus RS MK2, STi Blob PPP, jest Konik GT i inne na F
Silnik: 2.0-5.0
Rocznik: 2015 wzwyż
Postów: 372
Domyślnie Odp: składanie amerykańca

no to jednak nie czytałem ze zrozumieniem, sorry. w zakresie lamp - to @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] .
a tak wracając, co to oznacza że trzyma się stabilnie? wystarczy ją wyjąć i sprawdzić czy są wszystkie uchwyty i czy pasy trzymające są całe.
numery OE można podejrzeć sobie tu:
rockauto.com
tascaparts.com
część części dostaniesz w serwisie ASO, bo pasują z EU i są tańsze niż używki (np. błotnik)
__________________
Wracam do Forda
vtec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-08-2018, 07:50   #30
jimmisek
ford::average
 
Imię: jimmisek
Zarejestrowany: 10-03-2016
Model: Fusion
Silnik: 2.0
Rocznik: 2014
Postów: 88
Domyślnie Odp: składanie amerykańca

Cytat:
Napisał horyzont Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ma mi robić przeróbkę w ten piątek lub tę sobotę, będę wiedział na 100% - jak zrobi już.
Z tego, co mi mówił, że programuje w ten sposób, że w dzień się święcą górne i dolne ledy, a po zmroku, te dolne przygasają.
Szczegóły mogę napisać po Jego wizycie
Kolego i jak temat z tym oświetleniem, zrobiłeś? jak dziala/świeci? Daj znać
jimmisek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:11.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.