Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Blacharstwo/lakiernictwo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 18-02-2013, 17:04   #1
Markoo
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 26-08-2012
Model: Vectra B/Mondeo MK4
Silnik: X18XE/2.0PB LPG
Rocznik: 1997/2012
Postów: 473
Domyślnie Drzwi kierowcy mocniej wciśnięte względem tylnych czy to tak ma być ?

Spotkałem się z kilkoma przypadkami, kiedy drzwi kierowcy, w górnym prawym rogu (ramka szyby) są mocniej wciśnięte względem drzwi pasażera z tyłu.
Tak jakbyśmy stanęli oparli się o górny prawy róg drzwi i naciskali do środka samochodu.
Auta niby nie wypadkowe... ale... tu pytanie czy to się tak dzieje w Mondkach ?
Czy to coś podejrzanego ?

Ps. Nie wiem czy to dobry dział, czy lepiej w "Kupuję auto"

Markoo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-02-2013, 23:18   #2
wojtekn
Moderator
 
Avatar wojtekn
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 08-07-2010
Skąd: Poznań
Model: Galaxy MK2
Silnik: 2,3 Benzyna z LPG
Rocznik: 2000
Postów: 804
Domyślnie Odp: Drzwi kierowcy mocniej wciśnięte względem tylnych czy to tak ma być ?

Na moje nie powinny być lecz nie jestem blacharzem, aby to potwierdzić lub zaprzeczyć w 100 % dlatego też przeniosłem cię do tego działu. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wojtekn jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-02-2013, 22:58   #3
cdsmarcin
ford::beginner
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 13-09-2012
Skąd: Bielsk Podlaski
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2.0 TDCI 150 KM
Rocznik: 2016
Postów: 29
Domyślnie Odp: Drzwi kierowcy mocniej wciśnięte względem tylnych czy to tak ma być ?

Mam podobny problem w swoim aucie, tylko w drzwiach pasażera. Nie mam pojęcia jak to rozwiązać i chętnie wysłucham kogoś, kto mógłby udzielić jakiejś rady w tym temacie.
cdsmarcin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-02-2013, 19:35   #4
Markoo
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 26-08-2012
Model: Vectra B/Mondeo MK4
Silnik: X18XE/2.0PB LPG
Rocznik: 1997/2012
Postów: 473
Domyślnie Odp: Drzwi kierowcy mocniej wciśnięte względem tylnych czy to tak ma być ?

Cytat:
Napisał cdsmarcin Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam podobny problem w swoim aucie
Jeśli pojawiło się to podczas normalnej eksploatacji, to ja bym spróbował na zawiasach znaleźć jakąś regulację, albo uszczelka się ścisnęła na górze... coś w ten deseń.
Markoo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-03-2013, 10:38   #5
cdsmarcin
ford::beginner
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 13-09-2012
Skąd: Bielsk Podlaski
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2.0 TDCI 150 KM
Rocznik: 2016
Postów: 29
Domyślnie Odp: Drzwi kierowcy mocniej wciśnięte względem tylnych czy to tak ma być ?

Cytat:
Napisał Markoo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jeśli pojawiło się to podczas normalnej eksploatacji, to ja bym spróbował na zawiasach znaleźć jakąś regulację, albo uszczelka się ścisnęła na górze... coś w ten deseń.
Wyczytałem, że raczej nie ma możliwości regulacji. Najgorsze jest to, że od dołu do parapetu drzwi schodzą się idealnie, a od parapetu w górę bardziej dociskają jakby.
cdsmarcin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-03-2013, 16:38   #6
Markoo
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 26-08-2012
Model: Vectra B/Mondeo MK4
Silnik: X18XE/2.0PB LPG
Rocznik: 1997/2012
Postów: 473
Domyślnie Odp: Drzwi kierowcy mocniej wciśnięte względem tylnych czy to tak ma być ?

Cytat:
Napisał cdsmarcin Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wyczytałem, że raczej nie ma możliwości regulacji. Najgorsze jest to, że od dołu do parapetu drzwi schodzą się idealnie, a od parapetu w górę bardziej dociskają jakby.
Hmm, no to tak jak ja widziałem. Miałeś tak od nowości?
Nie chcę polecać brutalnej metody...ale na opuszczonej szybie pociągnąć ramkę do siebie, powinny się wyprostować. Ale ta metoda to po przemyśleniu, nie namawiam.
Markoo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-03-2013, 17:14   #7
cdsmarcin
ford::beginner
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 13-09-2012
Skąd: Bielsk Podlaski
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2.0 TDCI 150 KM
Rocznik: 2016
Postów: 29
Domyślnie Odp: Drzwi kierowcy mocniej wciśnięte względem tylnych czy to tak ma być ?

Cytat:
Napisał Markoo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Hmm, no to tak jak ja widziałem. Miałeś tak od nowości?
Nie chcę polecać brutalnej metody...ale na opuszczonej szybie pociągnąć ramkę do siebie, powinny się wyprostować. Ale ta metoda to po przemyśleniu, nie namawiam.
Z tą metodą to nie wiem czy warto ryzykować Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Kupiłem auto we wrześniu i już tak było. Rozumiem jakby całe drzwi nie pasowały, a u mnie jest dość dziwna sytuacja.
cdsmarcin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:27.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.