Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sklepy i warsztaty
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 12-01-2016, 15:54   #101
boruch13
ford::average
 
Avatar boruch13
 
Imię: boruch
Zarejestrowany: 14-12-2014
Model: Mondeo
Silnik: EB 2.0 203KM
Rocznik: 2011
Postów: 81
Domyślnie Odp: Akcja Ford Motorcraft Service

Już jestem po przeglądzie 4+, rzeczywiście wlali Castrola Magnateca 5W20.
Co do zadawanego wcześniej przeze mnie pytania, czy warto wydać 490 zamiast 279... to już każdy musi sobie odpowiedzieć.
W tańszym wariancie tylko wymiana oleju i filtra oleju (podobno w niektórych serwisach wbijają pieczątkę).
W droższym jw. plus wymiana filtra powietrza plus asistance na 12 miesięcy i... sprawdzenie 30 punktów samochodu jak na zdjęciu.
Tu mam kilka uwag do serwisu, bo skoro już mają listę co mają sprawdzić, a są to rzeczy banalne, to mogliby już to zrobić i nie czepiałbym się.
Mam spaloną żarówkę oświetlenia tablicy rej. i spaloną żarówkę w kabinie, może i to bzdura, ale skoro biorą 210 więcej za sprawdzenie, to powinni sprawdzić.
Na dziś wygląda, że 210 zł. zapłaciłem za pieczątkę w książce (asistance mam w pakiecie AC, OC, NNW), bo pewności, że sprawdzili pozostałe 28 punktów nie mam. G12 odpuściłem z ww. powodów, z drugiej strony nie padła żadna propozycja jej zawarcia, a wystarczyło zmienić klocki z tyłu. Za rok pojadę tylko na wymianę oleju, jak będzie w dobrej cenie.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg Bez*tytułu.jpg (81.1 KB, 74 wyświetleń)

boruch13 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-01-2016, 18:12   #102
fordes
ford::advanced
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 05-04-2010
Skąd: małopolska
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2012
Postów: 209
Domyślnie

Ten za 279 miał (bo nie wiem czy nadal aktualne) również wymianę filtra powietrza. Swoją drogą wie ktoś czy nadal ceny i usługi bez zmian?
fordes jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-01-2016, 18:30   #103
slawek-kali
ford::expert
 
Avatar slawek-kali
 
Imię: Slawek
Zarejestrowany: 10-01-2011
Skąd: Niemcy - Paderborn
Model: Smax Titanium S
Silnik: 163KM
Rocznik: 2013
Postów: 4,944
Domyślnie Odp: Akcja Ford Motorcraft Service

Na stronach wisza, wiec chyba aktualne..
__________________
Sprawdz VIN - napisz maila!
Auta z Niemiec, Ogledziny, pomoc w kupnie -> dzial uslugi-KLIK
slawek-kali jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-01-2016, 20:11   #104
boruch13
ford::average
 
Avatar boruch13
 
Imię: boruch
Zarejestrowany: 14-12-2014
Model: Mondeo
Silnik: EB 2.0 203KM
Rocznik: 2011
Postów: 81
Domyślnie Odp: Akcja Ford Motorcraft Service

Ceny aktualne, byłem dzisiaj. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
boruch13 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-01-2016, 00:42   #105
fordes
ford::advanced
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 05-04-2010
Skąd: małopolska
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2012
Postów: 209
Domyślnie Odp: Akcja Ford Motorcraft Service

Cytat:
Napisał slawek-kali Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Na stronach wisza, wiec chyba aktualne..
Ale wisi też że akcja trwa do 31.12.2015 dlatego pytałem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:
Cytat:
Napisał boruch13 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ceny aktualne, byłem dzisiaj.
Filtr powietrza też dają ? Jest szansa na wpis do książki ? Jeśli można wiedzieć - to gdzie byłeś ?
fordes jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-01-2016, 00:57   #106
MaXyM
ford::expert
 
Avatar MaXyM
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 06-12-2008
Skąd: Praga / CZ
Model: Mondeo MK5 FL Vignale
Silnik: 2.0EcoBlue
Rocznik: 2020
Postów: 3,376
Domyślnie Odp: Akcja Ford Motorcraft Service

Sluchajcie, nie bardzo rozumiem co to za problemy robia z tymi pieczatkami.
Przeciez pieczatka to potwierdzenie wykonania uslugi. W tym wypadku zaznaczaja ze olej, filtry i kiedy nastepna wymiana. Pieczatka nie oznacza ze jest wykonywany serwisowy przeglad. A moze na fakturze tez pieczatki nie daja?
Co za poronione tlumaczenie.
__________________
Focus 1.6 2000 | Focus MK2 1.8tdci 2007 | Mondeo MK4 Kombi FL 2.0tdci 2010 | Mondeo MK5 Kombi FL 2.0 EcoBlue Vignale 2020
MaXyM jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-01-2016, 19:01   #107
boruch13
ford::average
 
Avatar boruch13
 
Imię: boruch
Zarejestrowany: 14-12-2014
Model: Mondeo
Silnik: EB 2.0 203KM
Rocznik: 2011
Postów: 81
Domyślnie Odp: Akcja Ford Motorcraft Service

Byłem w ASO w Kielcach, a tłumaczenie było takie:
W książkę wbijamy wyłącznie przegląd (za 490,01 zł) z wymianą oleju, bo to jest książka przeglądów, a nie książka wymian oleju. A że jest miejsce na wpisanie jaki olej został wymieniony na przeglądzie to wpisujemy, do tego sprawdzamy 30 różnych rzeczy (macie wyżej w moim poście zdjęcie) i dostaje Pan asistance na 12 miechów. Za 290 wymieniamy olej, filtr oleju i filtr powietrza (choć tego nie jestem pewien). Tyle.
boruch13 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-01-2016, 07:36   #108
kris_one
ford::average
 
Avatar kris_one
 
Zarejestrowany: 15-02-2009
Model: Mondeo Kombi ST Line
Silnik: 2.0 EB
Rocznik: 2016
Postów: 52
Domyślnie Odp: Akcja Ford Motorcraft Service

Byłem mondkiem w piątek na przeglądzie 4+.
Dostałem gwarancję12 za 139 + 150 PLN weryfikacja stanu auta wraz z pomiarem kompresji.
Pytałem o przegląd za 290 - to faktycznie nie ma szans na wbicie w książkę.
kris_one jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-01-2016, 10:28   #109
tomaszjan31
ford::professional
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 09-09-2012
Skąd: ŚLĄSK
Model: FORD
Silnik: 2.0 tdci 2.5td 2.2 tdci
Rocznik: 1999
Postów: 1,383
Domyślnie Odp: Akcja Ford Motorcraft Service

Mi przyłożyli pieczątkę na ostatnich stronach gwarancji, dodatkowo sprawdzali parametry aku, jakość cieszy w chłodnicy i układu hamulcowego i jeszcze kilka mniej istotnych pierdołek
Dodatkowo wpisali wymianę filtra kabinowego i paliwowego za które dodatkowo płaciłem. Jest to co najważniejsze, przebieg i data. Oczywiście o ten wpis musiałem sie upomnieć
tomaszjan31 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-01-2016, 11:11   #110
SLIP
ford::average
 
Avatar SLIP
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 20-06-2015
Skąd: SO
Model: MONDEO MK5
Silnik: 2.0 TDCi 180KM by tedi_k
Rocznik: 2016
Postów: 111
Domyślnie Odp: Akcja Ford Motorcraft Service

Cytat:
Napisał tomaszjan31 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mi przyłożyli pieczątkę na ostatnich stronach gwarancji, dodatkowo sprawdzali parametry aku, jakość cieszy w chłodnicy i układu hamulcowego i jeszcze kilka mniej istotnych pierdołek
Dodatkowo wpisali wymianę filtra kabinowego i paliwowego za które dodatkowo płaciłem. Jest to co najważniejsze, przebieg i data. Oczywiście o ten wpis musiałem sie upomnieć
Dwa tygodnie temu robiłem motorcraft za 279 peelenów w Multeximie w Katowicach, podobnie jak u kolegi - poza wymianą oleju, filtra oleju, filtra powietrza - sprawdzili mi parametry aktu, płynu chłodniczego, itp. jednak pieczątka bez problemów i pytań - serwisant sam przybił do książki gwarancyjnej wraz z wpisaniem przebiegu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
SLIP jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:08.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.