Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Fiesta
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 16-01-2010, 18:13   #1
konrad1
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 13-01-2010
Skąd: koło
Model: ford fiesta
Silnik: 1.8d
Rocznik: 1992
Postów: 7
Domyślnie ustawianie pompy

mam pytanie kto zna speca od ustawiania kątu pompy wtryskowej przy silniku 1.8d lub czy ktoś wie jak to się robi.pozdr

konrad1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-02-2010, 11:24   #2
kamil87
ford::average
 
Avatar kamil87
 
Zarejestrowany: 30-01-2010
Skąd: Pińczów
Model: 480/Fiesta
Silnik: 2,4 TDDI/1.1 (wtrysk)
Rocznik: 2001/1991
Postów: 57
Domyślnie Odp: ustawianie pompy

Warsztaty które zajmują się regeneracją pomp.Nie znam blisko ciebie takiego zakładu ale możesz poszukać w panoramie firm. HMM i dam rade ci pompa w fiescie jest dość prosta ale jak będziesz miał wątpliwości to spytaj się takiego mechanika czy zrobi ci do fiesty i np do saxa 1.5 D (tam to jest ubaw ) jak odrzuci ci saxo np to nie idź do takiego taka miła rada.
kamil87 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-02-2010, 14:56   #3
stasiek49
ford::expert
 
Avatar stasiek49
 
Zarejestrowany: 14-03-2006
Skąd: ZAWIERCIE
Model: MK 3.5 MK5
Silnik: 1,1i 1.8TDDI
Rocznik: 1995 2002
Postów: 3,278
Domyślnie Odp: ustawianie pompy

dlaczego odradzasz takiego mechanika?
__________________
stasiek49 nie udzielam porad na PW
stasiek49 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-02-2010, 18:33   #4
Darium
ford::average
 
Avatar Darium
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 28-11-2009
Skąd: Kraków
Model: Ford Fiesta MK6
Silnik: 1.3 KAT 51kW
Rocznik: 22.11.2002
Postów: 101
Domyślnie Odp: ustawianie pompy

Cytat:
Napisał kamil87 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
spytaj się takiego mechanika czy zrobi ci do fiesty i np do saxa 1.5 D (tam to jest ubaw ) jak odrzuci ci saxo np to nie idź do takiego taka miła rada.
Jak nie umie zrobić czegoś trudnego to liczyć na to że dobrze zrobi coś średnio trudnego jest wątpliweGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. tak mi się wydaje...

a skoro nie chce się bawić z takim SAXO skąd mamy wiedzieć że nie odwali fuszerki przy fieście??
__________________
Auto jest symbolem wolności, niezależności,
ale Fiesta to coś więcej
Darium jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-02-2010, 10:57   #5
kamil87
ford::average
 
Avatar kamil87
 
Zarejestrowany: 30-01-2010
Skąd: Pińczów
Model: 480/Fiesta
Silnik: 2,4 TDDI/1.1 (wtrysk)
Rocznik: 2001/1991
Postów: 57
Domyślnie Odp: ustawianie pompy

Cytat:
Napisał Darium Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak nie umie zrobić czegoś trudnego to liczyć na to że dobrze zrobi coś średnio trudnego jest wątpliweGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. tak mi się wydaje...

a skoro nie chce się bawić z takim SAXO skąd mamy wiedzieć że nie odwali fuszerki przy fieście??


Widzisz jak nie bezie się bawił np z pompą z saxa to nie dawać do takiego. I taki sens był mojej wypowiedzi. Bo kolega ma fiestę 1.8D dał właśnie do pana co mu ją popsuł. Ale zanieśliśmy ją do fachowca co mi robił pompy(w miejscowości Gajów) i tą pompę mu naprawił. Pompa w fieście może też być boscha jak u mnie w saxie ale chodzi o jej budowę.

Cytat:
Napisał stasiek49 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dlaczego odradzasz takiego mechanika?
Bo mówią że lepiej się pamięta jak ktoś dobrze radzi. Ale tak jak napisałem wyżej bo może mu ją popsuć.

Ostatnio edytowane przez kamil87 ; 07-02-2010 o 11:03
kamil87 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:56.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.