Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Life > Hyde-Park
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 05-09-2016, 15:49   #1
kulfi82
 
Postów: n/a
Domyślnie Volvo v50

Witam serdecznie, wszystkich forumowiczów focusa. Co prawda moje VOLVO focusem nie jest Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. jednak napędzane jest fordowskim, benzynowym silnikiem o pojemności 1.8L. Na forum volvo użytkownicy się niestety poddali, mechanikom też już niestety pomysły na mój problem się skończyły więc w akcie desperacji szukam pomocy u Was.

Problem w mojej 50-tce objawia się błędami przepustnicy, nierównymi obrotami i komunikatem "obniżona wydajność silnika". Nie ma kompletnie żadnej zasady kiedy usterka się pojawi - zimno, ciepło, mokro, po 5km, po 500km. Totalna loteria. Czasami potrafię jeździć miesiąc bez żadnego problemu a bywają tygodnie, gdzie nie da się normalnie podjechać do Lidla na zakupy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. W każdym serwisie komputer wskazuje na błąd przepustnicy
https://drive.google.com/file/d/0Byu...ew?usp=sharing

Po pojawieniu się błędu raz auto wskakuje na 2500 tyś obrotów (bez wciśniętego gazu) a raz telepie nim na lewo i prawo i traci całkowicie moc. Po wyłączeniu silnika i ponownym uruchomieniu można jechać dalej.

Z początku bawiłem się w jakieś 100% sprawne używki - ale za każdym razem poprawa była chwilowa. W ostateczności zanabyłem nową przepustnicę razem z potencjometrem. Efektu brak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Proszę o pomoc i z góry dzięki za każdą sugestię

  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:18.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.