Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 19-12-2017, 07:28   #11
DawidUK
ford::average
 
Imię: Dawid
Zarejestrowany: 03-04-2017
Skąd: Manchester
Model: Mondeo MK4
Silnik: 1.8 TDCI 125bph
Rocznik: 2007
Postów: 81
Domyślnie Odp: Przyciski panelu klimatyzacji - wymiana

a ktoś już opracował te szablony ? żeby pomalować ?

DawidUK jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-12-2017, 07:47   #12
peteypee
ford::professional
 
Zarejestrowany: 13-07-2014
Skąd: KRK
Model: Mondeo MK3/ mk4/ Jag XF
Silnik: 2.0, 2.0 Pb/ 4.2SC Pb+LPG
Rocznik: 2002 / 2008 / 2010
Postów: 1,295
Domyślnie Odp: Przyciski panelu klimatyzacji - wymiana

Jak kiedyś szukałem to ceny były z kosmosu więc dałem sobie spokój. Teraz też ceny średnie widze. Poza tym może źle szukam bo w szukajce nawet tego z linka nie mogę znaleć. Też chiałem sobie taką deskę zrobić łacznie z przyciskami od foteli ale te też sa w cenach ponad 200zł a juz rarytas z wentylacją więc dałem sobie spokój z wymiana i będę malował. Przyciski czarne szt 5, panel klimy, panel foteli = 600zł. Maskowanie z folia transferową kosztuje mnie 30zł za 10 kompletów... Szablony u mnie są w trakcie, trochę schodzi przenieść ze zdjęcia na vektorówkę niestety a tez nie zawsze mi się chce albo mam czas.

Ostatnio edytowane przez peteypee ; 19-12-2017 o 07:56
peteypee jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-12-2017, 10:23   #13
DawidUK
ford::average
 
Imię: Dawid
Zarejestrowany: 03-04-2017
Skąd: Manchester
Model: Mondeo MK4
Silnik: 1.8 TDCI 125bph
Rocznik: 2007
Postów: 81
Domyślnie Odp: Przyciski panelu klimatyzacji - wymiana

Cytat:
Napisał peteypee Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Szukaj po ogłoszeniach. Mam przygotowane szablony do pomalowania wszystkich przycisków na czarno ale trzeba je jeszcze wydrukować i przetestować.
mógłbyś podesłać ? Mój kuzyn zajmuje się drukowaniem takich właśnie szablonów, mógłym to wypróbować?
DawidUK jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-12-2017, 07:46   #14
peteypee
ford::professional
 
Zarejestrowany: 13-07-2014
Skąd: KRK
Model: Mondeo MK3/ mk4/ Jag XF
Silnik: 2.0, 2.0 Pb/ 4.2SC Pb+LPG
Rocznik: 2002 / 2008 / 2010
Postów: 1,295
Domyślnie Odp: Przyciski panelu klimatyzacji - wymiana

Z tym że mam już gotowe to trochę przesadziłem. Później poprawiłem się bo szablony sa w trakcie. większość ikon mam zrobioną ale część jeszcze w rastrze jest i sa do przerobienia i do "ustawienia". Chociaż zacząłem sie zastanawiać czy nie lepiej zrobić całe ala naklejki z termokurczliwej folii na kleju albo kalkomani i potem tylko bezbarwny. Na końcu wymiary ikonek trzeba ustawić. Może w święta będę miał trochę czasu to dokończe i sie podzielę pod warunkiem że nie na "handel" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jakbym miał navi to bym jescze te dorzucił bo wiem że sporo jest wytartych przycisków ale może dorobię to ktoś kto ma navi i corela albo cos do vektorówki zrobi rozmiar.
peteypee jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-12-2017, 08:04   #15
DawidUK
ford::average
 
Imię: Dawid
Zarejestrowany: 03-04-2017
Skąd: Manchester
Model: Mondeo MK4
Silnik: 1.8 TDCI 125bph
Rocznik: 2007
Postów: 81
Domyślnie Odp: Przyciski panelu klimatyzacji - wymiana

nie no na żaden handel Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. dla siebie bym chciał bardzo, bo tak jak mówisz, skompletowanie przycisków siedzeń, klimy i tych górnych to jest prawie 1000zł (bez jaj ) navi ja już mam w czerni (kupiłem pumpkin'a na androidzie) ale reszta by się przydała czarna. Termokurczliwa filia nie da rady, zmniejszą się szpary między przyciskami, i albo będzie problem z ich funkcjonowaniem albo po prostu nie będzie to miało estetycznego efektu, jeżeli ogarnąłbyś idealne osłonki na ikonki przycisków, to by załatwiło idealnie sprawę, wtedy tylko zakryć wyświetlacz, i resztę prysnąć młotkowym czarnym sprajem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i cieszyć się zajebistym efektem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
DawidUK jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-12-2017, 12:43   #16
peteypee
ford::professional
 
Zarejestrowany: 13-07-2014
Skąd: KRK
Model: Mondeo MK3/ mk4/ Jag XF
Silnik: 2.0, 2.0 Pb/ 4.2SC Pb+LPG
Rocznik: 2002 / 2008 / 2010
Postów: 1,295
Domyślnie Odp: Przyciski panelu klimatyzacji - wymiana

Spoko podziele sięGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Największy problem jest z czujnikami bo tam ikonka strasznie ma małe kreseczki i o ile mi to wytną spokojnie o tyle nie wiem kto to zerwie po malowaniuGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
peteypee jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-12-2017, 13:12   #17
DawidUK
ford::average
 
Imię: Dawid
Zarejestrowany: 03-04-2017
Skąd: Manchester
Model: Mondeo MK4
Silnik: 1.8 TDCI 125bph
Rocznik: 2007
Postów: 81
Domyślnie Odp: Przyciski panelu klimatyzacji - wymiana

Zajmowałem się lata temu renowacją zabytkowych motocykli, i tam cuda robiliśmy z szablonów, i taśm plastycznych (malowanie szparunków itp).

Rozmawiałem z kuzynem (robi wydruki takich szablonów) i mówił że może to być niemożliwe żeby wydrukować takie szablony bo linie np przy przyciskach od grzania szyb czy foteli są bardzo cienkie, może być problem że nawet jeżeli ktoś to wydrukuje, to przy nakładaniu mogą się bardzo łatwo zrywać. no ale kto nie próbuje ten nie ma Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Czyli myślisz że po świętach będziez miał komplet ? Na siedzenia, górne przyciski i klimy ?
DawidUK jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-12-2017, 12:32   #18
peteypee
ford::professional
 
Zarejestrowany: 13-07-2014
Skąd: KRK
Model: Mondeo MK3/ mk4/ Jag XF
Silnik: 2.0, 2.0 Pb/ 4.2SC Pb+LPG
Rocznik: 2002 / 2008 / 2010
Postów: 1,295
Domyślnie Odp: Przyciski panelu klimatyzacji - wymiana

Tutaj bardziej modelarz by się przydał taki PRO który sam robi malowania modeliGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
U mnie z wydrukiem nie ma problemu a raczej z wycięciem bo mi to robił znajomy na ploterze laserowym i generalnie szyby spoko bo robiłem próbę na kawałku plastiku. Zrobił mi to na dość grubej foli. Nie wiem jak będzie z pdc bo tam sa na prawdę malutkie kreseczki. Z nakładaniem problemu tez nie ma bo jest folia transferowa więc odrywasz naklejasz i zrywasz tą folię a wzór zostaje. Zastanawiałem się czy nie lepsza byłaby kalkomania ale pewnie by prześwitywała przy podświetleniu. W każdym razie wtedy tylko równo nałożyć psyknąć bezbarwnym i już. Myślałem jeszcze żeby zrobić to na wzór jak robią do audi czyli naklejka na cały przycisk (podobno nie odkleja się) ale zostają krawędzie które i tak trzeba pomalować. Bedą ikonki to będzie można z tym coś zrobić. Ewentualnie cały przycisk zamalować i grawerką zrobić ikonkiGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Czy po świetach nie obiecuję bo ja mam wolne głównie jak śpię i czasami w niedziele po południu a pis mi odciął źródła dochodu więc...życie....
peteypee jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-12-2017, 12:58   #19
DawidUK
ford::average
 
Imię: Dawid
Zarejestrowany: 03-04-2017
Skąd: Manchester
Model: Mondeo MK4
Silnik: 1.8 TDCI 125bph
Rocznik: 2007
Postów: 81
Domyślnie Odp: Przyciski panelu klimatyzacji - wymiana

no to nic tylko czekam na update Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i będziemy działać metodą prób i błedów do czegoś dojdziemy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
DawidUK jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-12-2017, 13:33   #20
peteypee
ford::professional
 
Zarejestrowany: 13-07-2014
Skąd: KRK
Model: Mondeo MK3/ mk4/ Jag XF
Silnik: 2.0, 2.0 Pb/ 4.2SC Pb+LPG
Rocznik: 2002 / 2008 / 2010
Postów: 1,295
Domyślnie Odp: Przyciski panelu klimatyzacji - wymiana

I ważna (albo i nie) sprawa. Na srebrnych panelach ikonki sa ciemne a w czarnych białe więc reszty łatwo się domyslic.
peteypee jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:04.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.