Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Fiesta

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 10-08-2020, 12:43   #11
slawomirro
ford::professional
 
Avatar slawomirro
 
Imię: Sławek
Zarejestrowany: 02-04-2016
Skąd: Warszawa
Model: Fiesta mk6 Ghia
Silnik: 1.6 100KM
Rocznik: 2007
Postów: 1,657
Domyślnie Odp: Chlepotanie wody w drzwiach

Cytat:
Napisał Antej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Trzeci raz:
Tylko pod warunkiem że masz małą rękę lub zatrudnisz kobietę do sprzątania. Moja ręka nie wchodzi przez otwór głośnika by sięgnąć na rantu drzwi na dole i jeszcze coś myć. Nie wiem też jakim sposobem jakąś rurę od np odkurzacza tam wsadzisz w taki sposób. Może masz jakiś patent, specjalny odkurzacz - podziel się taką wiedzą.

Bump:
Cytat:
Napisał vizmor Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Gdzie są te 3 dzirki odpływowe ?
Pierwsze lepsze zdjęcie z Internetu, zaznaczyłem strzałkami miejsce dziurek:


Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg 2020-08-10_13h48_03.jpg (75.3 KB, 49 wyświetleń)

slawomirro jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-08-2020, 12:51   #12
Antej
FORD|ZAWODOWIEC
 
Zarejestrowany: 15-08-2014
Model: exKa/Fusx2/Foc
Silnik: Brak informacji
Rocznik: Brak informacji
Postów: 7,463
Domyślnie Odp: Chlepotanie wody w drzwiach

Cytat:
Napisał slawomirro Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Moja ręka nie wchodzi przez otwór głośnika by sięgnąć na rantu drzwi na dole i jeszcze coś myć.
chyba żartujesz
rozmiar: 5x7" (12,5 x 17,5 cm)

masz łapsko ~40cm w obwodzie na przedramieniu?

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

rozumiem że nie wpadłeś na pomysł ze śrubokrętem, prętem, szprychą rowerową, czy co kto ma pod ręką oraz butelką wody 0,5l.

Ostatnio edytowane przez Antej ; 10-08-2020 o 12:54
Antej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-08-2020, 13:11   #13
slawomirro
ford::professional
 
Avatar slawomirro
 
Imię: Sławek
Zarejestrowany: 02-04-2016
Skąd: Warszawa
Model: Fiesta mk6 Ghia
Silnik: 1.6 100KM
Rocznik: 2007
Postów: 1,657
Domyślnie Odp: Chlepotanie wody w drzwiach

Cytat:
Napisał Antej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
chyba żartujesz


rozumiem że nie wpadłeś na pomysł ze śrubokrętem, prętem, szprychą rowerową, czy co kto ma pod ręką oraz butelką wody 0,5l.
Pomysł fajny, ale porysowana blacha czymś ostrym na ślepo za jakiś czas będzie rdzewieć. Pewnie dlatego nie przyszło mi to do głowy.
slawomirro jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-08-2020, 13:25   #14
Antej
FORD|ZAWODOWIEC
 
Zarejestrowany: 15-08-2014
Model: exKa/Fusx2/Foc
Silnik: Brak informacji
Rocznik: Brak informacji
Postów: 7,463
Domyślnie Odp: Chlepotanie wody w drzwiach

Cytat:
Napisał slawomirro Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
czymś ostrym na ślepo za jakiś czas będzie rdzewieć
wymyślasz coraz większe głupoty

1. ona i tak już tam rdzewieje
2. jak znajdziesz tam lakier to gratuluję, maszyna tam nawet nie podkładowała w fabryce
3. nikt nie każe Ci ostrym ryclem tam jeździć, szmata na czubku da lepsze efekty
4. płukanie wodą "nie rysuje powierzchni"

Ostatnio edytowane przez Antej ; 10-08-2020 o 13:27
Antej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-08-2020, 16:59   #15
slawomirro
ford::professional
 
Avatar slawomirro
 
Imię: Sławek
Zarejestrowany: 02-04-2016
Skąd: Warszawa
Model: Fiesta mk6 Ghia
Silnik: 1.6 100KM
Rocznik: 2007
Postów: 1,657
Domyślnie Odp: Chlepotanie wody w drzwiach

Cytat:
Napisał Antej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wymyślasz coraz większe głupoty

1. ona i tak już tam rdzewieje
2. jak znajdziesz tam lakier to gratuluję, maszyna tam nawet nie podkładowała w fabryce
3. nikt nie każe Ci ostrym ryclem tam jeździć, szmata na czubku da lepsze efekty
4. płukanie wodą "nie rysuje powierzchni"
Jak rozbierałem totalnie drzwi (do ich wygłuszenia i naprawy zamka potem też) to tam zaglądałem z latarką. Nie ma rdzy i jest tam jakiś matowy lakier (u mnie czarny).

Oczywiście jak stoi woda tak jak ma autor tekstu i otwory są zaszpachlowane na stałe, to oczywiście że rdza być musi, ale przy sprawnym odpływie - rdzy brak.
slawomirro jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-08-2020, 15:47   #16
vizmor
ford::average
 
Avatar vizmor
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 08-09-2014
Skąd: Warszawa
Model: Fiesta
Silnik: 1.3
Rocznik: 2005
Postów: 191
Domyślnie Odp: Chlepotanie wody w drzwiach

Cytat:
Napisał Antej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
pewnie pod szpachlą jakiegoś mistrza garażowego
Ha Ha wszystko jest możliwe w dzisiejszych czasach Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
vizmor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-08-2020, 16:27   #17
Antej
FORD|ZAWODOWIEC
 
Zarejestrowany: 15-08-2014
Model: exKa/Fusx2/Foc
Silnik: Brak informacji
Rocznik: Brak informacji
Postów: 7,463
Domyślnie Odp: Chlepotanie wody w drzwiach

zasada jest prosta, jak masz fabryczną mastykę/uszczelkę na rancie drzwi, to nikt tegonie naprawiał.
Jak rant jest gładki to była ruda usuwana.
Na obu zdjeciach widać fabryczne zabezpieczenie zgrzewu drzwi.
Antej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-08-2020, 22:18   #18
vizmor
ford::average
 
Avatar vizmor
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 08-09-2014
Skąd: Warszawa
Model: Fiesta
Silnik: 1.3
Rocznik: 2005
Postów: 191
Domyślnie Odp: Chlepotanie wody w drzwiach

Powiem krótko muszę zbadać ten temat dogłębnie, może nie mam odpływów u dołu drzwi ale nalewno mam na kancie drzwi w rogu czy był malowany - nie wiem ale pewnie tak, w końcu auto ma 15 lat Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. jak każdy 15 latek lubi się buntować Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. sprawdzę jeszcze ta cała osłonę uszczelkę między szyba a drzwiami, bo mimo iż od pasażera nie ma też odpływów pod spodem nic tam nie chlipie po deszczu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. prosto trzeba jakoś rozebrać drzwi looknac co jest grane i tyle, każdy pomysł jest dobry każda świeża myśl jest mile doceniana przeze mnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. bo nie ważny jest głupi pomysł tylko chęci do pomocy dziękuję
vizmor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-08-2020, 22:28   #19
vizmor
ford::average
 
Avatar vizmor
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 08-09-2014
Skąd: Warszawa
Model: Fiesta
Silnik: 1.3
Rocznik: 2005
Postów: 191
Domyślnie Odp: Chlepotanie wody w drzwiach

Cytat:
Napisał slawomirro Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tylko pod warunkiem że masz małą rękę lub zatrudnisz kobietę do sprzątania. Moja ręka nie wchodzi przez otwór głośnika by sięgnąć na rantu drzwi na dole i jeszcze coś myć. Nie wiem też jakim sposobem jakąś rurę od np odkurzacza tam wsadzisz w taki sposób. Może masz jakiś patent, specjalny odkurzacz - podziel się taką wiedzą.

Bump:



Pierwsze lepsze zdjęcie z Internetu, zaznaczyłem strzałkami miejsce dziurek:





Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dziękuję Ci za tą pomoc ja w innym miejscu tych dziurek szukałem jak to facet po palcu a one są pod tą uszczelka tak wychodzi to miałoby sens Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
vizmor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:48.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.