Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Life > Hyde-Park

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 04-04-2017, 12:05   #91
markowski87
ford::beginner
 
Avatar markowski87
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 04-04-2017
Skąd: Wawa
Model: Ford Mondeo MK4
Silnik: 2.0
Rocznik: 2007
Postów: 10
Domyślnie Odp: Nasze zwierzaki (domowe pupile)

a u mnie w domu - i to w zasadzie nie moja nawet - świnka morska. nie pamiętam rasy, ale taka łysa

markowski87 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-04-2017, 12:05   #92
keiw
FCP member
 
Avatar keiw
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 05-06-2013
Skąd: Szczecin
Model: C-Max 2016 Titanium
Silnik: 1.5 EcoBoost
Rocznik: 2016
Postów: 310
Domyślnie Odp: Nasze zwierzaki (domowe pupile)

Do @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Odpowiem przewrotnie pytaniami: lepiej ma pies bezdomny, lepiej ma pies w schronisku, lepiej ma pies trzymany na krótkim łańcuchu, lepiej ma pies głodzony i katowany?

Każdy z nas zna swoje obowiązki wobec zwierzaka, którego ma i niezależnie od tego co robi, stara się zapewnić mu opiekę - szeroko rozumianą.

Zarejestrowałeś się na forum o tematyce samochodowej, skierowanym do użytkowników marki Ford. Pierwsze co, to zadajesz pytanie, które powinieneś postawić rejestrując się na forum typu mojpupil.pl
Oprócz tego już masz w stopce reklamę.

Skoro pytasz, to czy sam posiadasz jakiegoś zwierzaka?
__________________
-> Moje auto: C-Max - brązowy renifer
keiw jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-04-2017, 14:54   #93
Suchy_666
ford::average
 
Avatar Suchy_666
 
Zarejestrowany: 31-08-2015
Skąd: Łódź
Model: Mondeo MK4 2012
Silnik: 2.0 163PS
Rocznik: 2012
Postów: 121
Domyślnie Odp: Nasze zwierzaki (domowe pupile)

Mojemu sierściuchowi to w graj bo sobie może spać spokojnie i nic go nie budzi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Kota sobie kup, brytyjczyka najlepiej, śpią 16h na dobę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Suchy_666 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-04-2017, 09:35   #94
Golson
ford::professional
 
Avatar Golson
 
Zarejestrowany: 24-01-2007
Skąd: Warszawa/Ryki/Gibraltar
Model: kreatif...
Silnik: zwei zwei liter, BBK + koło dojazdowe 1.2
Rocznik: 2x2008, 2011, 2015
Postów: 1,253
Domyślnie Odp: Nasze zwierzaki (domowe pupile)

Cytat:
Napisał EdekK40 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ale wydaje mi się, ze taki zwierzak musi być strasznie smutny
Masz rację.


Wydaje Ci się.
__________________
Loża Szyderców#16

TW is back! Jot24 nadaje http://loza.nazwa.pl/images/smiles/dog.gif
Golson jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-04-2017, 14:13   #95
dottkka
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nasze zwierzaki (domowe pupile)

same słodziaki! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-04-2017, 14:41   #96
VuZeR
ford::average
 
Avatar VuZeR
 
Imię: Damian
Zarejestrowany: 01-11-2014
Skąd: Lębork
Model: Mondeo MK.3
Silnik: 1.8 16V 110KM
Rocznik: 2003
Postów: 48
Domyślnie Odp: Nasze zwierzaki (domowe pupile)

Cytat:
Napisał EdekK40 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Może doradzicie mi Wy. Jak ze zwierzętami radzą sobie ludzie, którzy chodzą normalnie na 8 godzin do pracy? Mieszkam w bloku i co chwilę widzę jak ludzie wychodzą z psami na spacery na przykład wieczorem. Ale wydaje mi się, ze taki zwierzak musi być strasznie smutny, ma ktoś z was taką sytuację i mimo to ma pieseła?
Radzą sobie normalnie tak jak Ci ,którzy nie pracują i psiak nie musi być wcale smutny dlatego ,ze właścicieli nie ma w domu.Smutny to może być jak jest głodzony , katowany , poniżany bo w jakimś stopniu zwierze ma też swoje "uczucia".Jeżeli zwierzakiem opiekujemy się na tyle ile możemy to zawsze ten zwierzak będzie szczęśliwy bo ma właścicieli ,którzy o niego dbają.
VuZeR jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-04-2017, 14:07   #97
pääkäyttäjä
ford::beginner
 
Avatar pääkäyttäjä
 
Imię: Damian
Zarejestrowany: 04-05-2015
Skąd: Rybnik
Model: Mondeo IV
Silnik: 1.8 TDCi 125 PS
Rocznik: 2009
Postów: 8
Domyślnie Odp: Nasze zwierzaki (domowe pupile)

Nasz kot jest przeszczęśliwy, kiedy nie ma nas w domu przez kilka godzin dziennie (mamy kota niewychodzącego). Ja ostatnio pracuję dużo z domu i kotu średnio to odpowiada (po prostu przyzwyczaiła się do siedzenia sama) Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Tuulan ja Tuulin tuulinen tuuli tuulee talvella täällä ja tuolla.
pääkäyttäjä jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-04-2017, 23:05   #98
Audi'ofil
ford::average
 
Avatar Audi'ofil
 
Imię: Stachu
Zarejestrowany: 08-02-2014
Skąd: "z dzikiego zachodu"
Model: Kuga II 4x4
Silnik: 2,0 180 PowerShift
Rocznik: 2016
Postów: 193
Domyślnie Odp: Nasze zwierzaki (domowe pupile)

Moja psina z radością wita wiosnę.
Wreszcie może polować ... na muchy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

oraz biegać ile chce ...

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Audi'ofil jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-04-2017, 12:01   #99
kaan1
ford::expert
 
Avatar kaan1
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 12-11-2015
Skąd: KRA
Model: MK5
Silnik: 180 KM
Rocznik: 2016
Postów: 2,054
Domyślnie Odp: Nasze zwierzaki (domowe pupile)

Cytat:
Napisał Antej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zmęczony był po nocce to domy pomylił.
Żartujesz? Ja też mam kota sąsiadów - taki najlepszy. Regularnie dokarmiany robi swoje, ale nie zawraca zbytnio głowy. Jak nie posprząta miski, to wieczorem, nocą przychodzi jeż i wszystko jest wylizane. Jak wstanie, to wrzucę zdjęcia mojego uchodźcy z Syrii - teraz śpi bo jest dzień - przygarnąłem już jednego aby mi nie podrzucili innych. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Straszny słodziak tyle że wszystko gryzie więc muszę go trzymac krótko, Wabi się Forest bo lubi dużo biegać ... (w kółku)

Ostatnio edytowane przez kaan1 ; 29-04-2017 o 12:03
kaan1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-04-2017, 13:49   #100
Antej
FORD|ZAWODOWIEC
 
Zarejestrowany: 15-08-2014
Model: exKa/Fusx2/Foc
Silnik: Brak informacji
Rocznik: Brak informacji
Postów: 7,428
Domyślnie Odp: Nasze zwierzaki (domowe pupile)

Cytat:
Napisał kaan1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Żartujesz?
A jak myślisz? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Antej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:38.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.