Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 04-12-2019, 05:14   #31
sopelos
ford::average
 
Avatar sopelos
 
Imię: Szymon
Zarejestrowany: 12-07-2011
Skąd: Chojnice
Model: S-max
Silnik: 2.0 cdti
Rocznik: 2007
Postów: 54
Domyślnie Odp: bluetooth trzaski

Jeśli chodzi o to że powinno odciąć zasilanie to raczej nie bo szedłem do auta po kilku godzinach i dalej się łączył. Zasilanie radia dałem z skrzynki bezpieczników żeby ruszało po zapłonie, bo zanim to zrobiłem radio wcale się nie wyłączało. O ile pamiętam na radiu nie ma żadnej naklejki bo to takie "cieniutkie" ala tablet, bez napędu płyt CD, na canbus coś było ale fotki zrobię później i wrzucę.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

sopelos jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-04-2020, 11:36   #32
sisio
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 28-09-2010
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.5T
Rocznik: 2009
Postów: 16
Domyślnie Odp: bluetooth trzaski

Cytat:
Napisał peteypee Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tak bt i to co przez modul, idzie przez kanał aux- telefon,usb...Ten z koleji ma oddzielny kanał w procesorze w radiu. Cd i radio działa bez problemów o sa na innych torach a aux sie sypie. Nie ważne czy podepniesz inny modul otp. Puki co wymiana radia na nowsze. Moze predzej trafia radia ktore od poczatku mialy nie uzywany tor aux...Moze zbieg okoliczności tylko, nie wiem. Nie mam teraz czasu ale musze jeszcze sprawdzić czy ogranie radia przez ucdsa na nowo cos pomoze...
Podepnę się i odświeżę temat.

Spotakło mnie to samo, z tym, że prawa strona trzeszczy jak sygnał po AUX. Ostatnio dokładałem u siebie BT, i wszsytko działa poza tymi trzaskami. do tej pory zrobiłem:
1. ekranowanie przewodów AUX
2. zmiana pinów AUX-L AUX-R w module BT, w celu wyeliminowania wady jego i/lub problemów z kabelkami
3. przepięcie pinów AUX-L AUR-R w quadlocku radia

Cały czas trzeszczy prawa strona.
Radio Sony 1CD przed lift 7S7T-18C939-AE ze zaktualizowanym softem do 05-04-01. Dodatkowo wyprowadzone sygnały RCA.

Czy jest szansa na rozwiązanie problemu i nie wymienianie radia? Ponowna aktualizacja?
sisio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-04-2020, 21:57   #33
peteypee
ford::professional
 
Zarejestrowany: 13-07-2014
Skąd: KRK
Model: Mondeo MK3/ mk4/ Jag XF
Silnik: 2.0, 2.0 Pb/ 4.2SC Pb+LPG
Rocznik: 2002 / 2008 / 2010
Postów: 1,295
Domyślnie Odp: bluetooth trzaski

Soft nie pomaga, na pewno wymiana dsp ale taniej kupić sprawna używkę licząc na to że się nie posypie szybko. Experymentalnie wrzuciłbym jakas płytkę do piekarnika na 120-130° na 5-7minut choć raczej to nie problem zimnych lutów...
peteypee jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-04-2020, 21:34   #34
sisio
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 28-09-2010
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.5T
Rocznik: 2009
Postów: 16
Domyślnie Odp: bluetooth trzaski

No trudno, szukam nowego radia w takim razie. Tymczasowo odepnę jeden kanał z modułu BT, aby przynajmniej bez trzasków rozmowy na jednym głośniku prowadzić.
Dzięki za pomoc!
sisio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-05-2020, 22:49   #35
peteypee
ford::professional
 
Zarejestrowany: 13-07-2014
Skąd: KRK
Model: Mondeo MK3/ mk4/ Jag XF
Silnik: 2.0, 2.0 Pb/ 4.2SC Pb+LPG
Rocznik: 2002 / 2008 / 2010
Postów: 1,295
Domyślnie Odp: bluetooth trzaski

Szukaj radia z 8 na początku. Albo jak najmłodszego. Mam wrażenie że w radiach w poliftach nie ma tego problemu albo po prostu są młodsze i jeszcze nie ma.
peteypee jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:36.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.