Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sklepy i warsztaty

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 01-10-2014, 10:05   #21
marcin9865
ford::amateur
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 26-06-2014
Skąd: Warszawa
Model: Focus
Silnik: 1,6 benzyna
Rocznik: 2009
Postów: 4
Domyślnie Odp: ABSCAR , nie dziękuje ...

Miesiąc temu w ABS Car wymieniali mi sprzęgło jest bardzo zadowolony.
Samochód padł mi na trasie w sobotę o godzinie 20 zadzwoniłem do abs caru odebrał bardzo miły pan poinstruował mnie żebym samochód zostawił na placu przed serwisem a on odbierze go następnego dnia w niedziele.
Samochód odebrał i gotowy był już następnego dnia w godzinach po południowych. Polecam ten serwis wcześniej wymieniali mi tylko świece i cewkę zapłonową wiec to była pierwsza poważniejsza naprawa jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi. Ceny bardzo konkurencyjne.

marcin9865 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-07-2017, 14:25   #22
dizel1982
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 29-12-2011
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2012
Postów: 475
Domyślnie Odp: ABSCAR , nie dziękuje ...

Czy tylko ja mam takie wrażenie czy może faktycznie tak jest ale ta firma ma ceny dużo wyższe niż ASO. Byłem niedawno na przeglądzie w Lipskim swoim mondeo i Pan powiedział mi że mam do wymiany tuleje tylnego wahacza. Nie ściemniał, pokazywał mi na podnośniku, także widziałem na własne oczy. Co prawda nic nie puka ale widać już było że się wylewają. Ponoć w tych samochodach to standard po kilku latach. No ale nic, powiedzieli mi że jeszcze trochę pojeżdżę ale za jakieś 10 - 15kkm trzeba będzie to robić. Podliczyli mi usługę wraz z częściami i wyszło że taka naprawa u nich wyniesie mnie 320zł za jedną stronę (tuleja, śruby, robocizna) i na koniec geometria. Razem 640zł brutto. Cena nie mała. Ale podzwoniłem do innych ASO Forda w Wawie i zazwyczaj cena za tą usługę oscylowała w granicach 800zł brutto. Czyli Lipski wychodzi na to że dał mi najlepszą ofertę. Ale przypomniałem sobie właśnie o ABSCAR. Myślę sobie, zadzwonię. W końcu nieautoryzowane serwisy powinny mieć niższe ceny a słyszałem że generalnie robię całkiem dobrze. Jak usłyszałem cenę to myślałem że z krzesła spadnę. Pan zaśpiewał mi za tą usługę 1300zł!!!! I to jest niby tanio. Nie wiem za co ta cena ... Czyli jednak w przypadku Forda już 3 raz potwierdziła mi się zasada że jednak najtaniej jest w ASO.
dizel1982 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-07-2017, 14:42   #23
tbankows@wp.pl
ford::amateur
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 11-07-2017
Skąd: Warszawa
Model: Ford Focus
Silnik: Diesel 1.6
Rocznik: 2013
Postów: 1
Domyślnie Odp: ABSCAR , nie dziękuje ...

Cytat:
Napisał dizel1982 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy tylko ja mam takie wrażenie czy może faktycznie tak jest ale ta firma ma ceny dużo wyższe niż ASO. Byłem niedawno na przeglądzie w Lipskim swoim mondeo i Pan powiedział mi że mam do wymiany tuleje tylnego wahacza. Nie ściemniał, pokazywał mi na podnośniku, także widziałem na własne oczy. Co prawda nic nie puka ale widać już było że się wylewają. Ponoć w tych samochodach to standard po kilku latach. No ale nic, powiedzieli mi że jeszcze trochę pojeżdżę ale za jakieś 10 - 15kkm trzeba będzie to robić. Podliczyli mi usługę wraz z częściami i wyszło że taka naprawa u nich wyniesie mnie 320zł za jedną stronę (tuleja, śruby, robocizna) i na koniec geometria. Razem 640zł brutto. Cena nie mała. Ale podzwoniłem do innych ASO Forda w Wawie i zazwyczaj cena za tą usługę oscylowała w granicach 800zł brutto. Czyli Lipski wychodzi na to że dał mi najlepszą ofertę. Ale przypomniałem sobie właśnie o ABSCAR. Myślę sobie, zadzwonię. W końcu nieautoryzowane serwisy powinny mieć niższe ceny a słyszałem że generalnie robię całkiem dobrze. Jak usłyszałem cenę to myślałem że z krzesła spadnę. Pan zaśpiewał mi za tą usługę 1300zł!!!! I to jest niby tanio. Nie wiem za co ta cena ... Czyli jednak w przypadku Forda już 3 raz potwierdziła mi się zasada że jednak najtaniej jest w ASO.
Też pdniosłem wrażenie że ceny mają wysokie. I niestety musze szukać serwisu w Warszawie gdzie nie strach zostawić samochód.
tbankows@wp.pl jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-07-2017, 20:11   #24
dizel1982
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 29-12-2011
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2012
Postów: 475
Domyślnie Odp: ABSCAR , nie dziękuje ...

Nie chcę tu robić jakiejś reklamy bo nic z tego kompletnie nie mam ale jeżeli chodzi o ASO to najtańszy dla mnie jest Lipski. Zawsze przed naprawą czegokolwiek dzwonię do kilku ASO (Auto Plaza, Bemo, OMC Motors ...) i zawsze to właśnie w Lipskim dostaję najlepszą ofertę cenową. W dodatku po raz pierwszy spotkałem się z czymś takim że przed oddaniem samochodu np na przegląd, auto jest przy mnie oglądane. Poprzednio miałem Insignię i niczego takiego nie było. Oddawałem samochód na przegląd, przyjmowali go a później miałem telefon że jest jeszcze do wymiany to, to i to. Może Ford ma po prostu taki standard w każdym ASO ale naprawdę bardzo mi się to podoba. Po oddaniu auta, wjechali nim na recepcję przejazdową, podnieśli go na podnośniku, dokładnie przy mnie obejrzeli, powiedzieli co jest i co będzie w najbliższym czasie do zrobienia. Później przy płaceniu nie było żadnego zaskoczenia. A jak coś jest dodatkowo do wymiany to mi to pokazuję a nie ściemniają mi tak jak w oplu że klocki mam do wymiany a ja na tych ich rzekomo klockach do wymiany, zrobiłem jeszcze 12tys km.
dizel1982 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-07-2017, 22:49   #25
TomozTM
ford::average
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 03-02-2010
Skąd: Chynów
Model: Focus C-MAX
Silnik: 1.8 DuratecHE
Rocznik: 2004
Postów: 93
Domyślnie Odp: ABSCAR , nie dziękuje ...

Jak jesteście z Wawy i północnych okolic, to jedzcie do Płońska...
Najlepszy i najtańszy serwis ASO jaki znam. Ojciec kupił Maxia w zeszłym roku i na gwarancję pojechałem do nich odnowić kontakty bo ostatnio byłem u nich w 2008r ze swoim Maxiem.

NIC się nie zmieniło, ale w tym wypadku to bardzo dobrze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Do zobaczenia się za 2500km Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
TomozTM jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-10-2017, 14:49   #26
PiotrSob
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 01-11-2012
Model: Mondeo
Silnik: TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 1
Domyślnie Odp: ABSCAR , nie dziękuje ...

W AbsCar serwisowałem fordy od "zawsze". 20 000 km temu powiedzieli, że turbinę trzeba zregenerować. Zwlekałem, zwlekałem i w końcu powiedziałem sobie - trzeba zrobić, bo w długą trasę się wybieram. Telefon do AbsCaru - 2200 zł. No nie, za drogo. Zrobiłem w Gulwing za niecałe 1300 zł z wymianą. Chciałem, to zrobili, ale powiedzieli, że była w całkiem przyzwoitym stanie.

Przy okazji wymieniłem tarcze z przodu, bo miałem bicie kierownicy. Po wymianie tarczy mechanik zapytał kto wymieniał mi wcześniej tarcze (oczywiście AbsCar), bo były montowane na miedziankę. Podobno się tak nie robi.

Na razie rezygnuję z AbsCar, ale nie mówię, że nigdy tam nie wrócę. Póki co szukam innych rozwiązań.
PiotrSob jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:31.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.