Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Dealerzy, ASO i stacje paliw
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 29-03-2006, 07:22   #11
Łuki
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 09-02-2006
Postów: 2
Domyślnie

Witam!

piszę bo również mam problemy z tym salonem i chcę ich zaskarżyć, dziś jestem umuwiony na rozmowę z panią prawnik z Federacji Konsumenta, szukam osób które były by skłonne podpisać mi oświadczenie że również mają z tym serwisem kłopoty i w razie konieczności poświadczyć to również przed sądem (bo może się to z tym wiązać) - ale będę starał się nie ciągać nikogo bez potrzeby po sądach.

mój e-mail [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
GG 5438411

Jeśli wyrazicie zgodę na złożenie podpisu pod oświadczeniem proszę o kontakt

Łuki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-05-2006, 08:46   #12
Rofi
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 23-05-2006
Postów: 1
Domyślnie

Cytat:
Napisał Łuki
szukam osób które były by skłonne podpisać mi oświadczenie że również mają z tym serwisem kłopoty i w razie konieczności poświadczyć to również przed sądem
Zupełnie niepotrzebnie. Sąd nie będzie słuchał świadków, jeśli nie będą mieli nic konkretnego do powiedzenia w TWOJEJ sprawie. Niestety, to chore ale tak już jest.

pozdr.
__________________
Niektóre kobiety są bezcenne. Za wszystkie inne zapłacisz mastrcard...
Rofi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-04-2008, 10:23   #13
Kroolick
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 09-04-2008
Postów: 1
Domyślnie Re: Tylko nie URSYNCAR

Serwis Ursyn Car jest BEZNADZIEJNY stanowczo ODRADZAM
Naprawa trwa tam wieki a serwis ma to głęboko, samochody stoją a nikt przy nich nic nie robi,
musiałem im zrobić awanturę żeby ktoś po 2 godzinach czekania się mną szanownie zajął
Innym razem ktoś zapomniał zamówić części i samochód rozkręcony stał 3 dni
Pozatym cholernie drogo, przebicie na częsciach 2 lub 3-krotne.
Koledze zgubili tam opony zimowe (gdzieś się zapodziały)
Ford powiniem im odebrać autoryzację!!
Kroolick jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-04-2008, 10:41   #14
lysy4
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 09-08-2007
Skąd: Warszawa
Postów: 10
Domyślnie Re: Tylko nie URSYNCAR

A to i ja jako były klient im przywalę.
1.Serwis jest faktycznie beznadziejny, goście nie potrafią zidentyfikować poważniejszych usterek tylko by wymieniali po kolei drogie części aż się trafi na ta uszkodzoną.W ten sposób to i pół samochodu można wymienić za kwotę nowego.
2.Opinia że są kiepscy jest powszechna, wszyscy znajomi którzy coś u nich robili mają takie samo odczucie i większe/mniejsze zastrzeżenia.
3.To najgorsze- znajomemu w 3 dni po przegladzie u nich, ukradziono samochód ze wspólnego ale zamykanego garażu.Do dziś nie wiadomo kto ukradł ale na takie przypadki lepiej zwracać uwagę i być ostrożnym.
4.Na Ursynowie liczba klientów chyba tak im się skurczyła że otworzyli nowy oddział w Piasecznie.Tam można jeszcze próbować, może nowa ekipa będzie lepsza.
Jednym słowem trzymać się jak najdalej.
lysy4 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-04-2009, 09:57   #15
Strzeszku
ford::advanced
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 07-01-2009
Skąd: Busko-Zdrój
Model: Alfa Romeo
Silnik: 1,75
Rocznik: 2013
Postów: 479
Domyślnie Odp: Tylko nie URSYNCAR

Koledzy odradzam oba serwisy UrsynCar.
Byłem w Piasecznie w celu regulacji drzwi tylnych, które stukają na dziurach. Oczywiście najpierw sam sprawdziłem czy to może zawieszenie albo jakieś rzeczy które wożę w środku. To tak na wszelki wypadek, żeby nie jeżdzić niepotrzebnie do serwisu.
Okazuje się, że UrsynCar nie ma serwisu blacharskiego na Ursynowie, a tylko w Piasecznie. Na miejscu wyszedł pan jak go kreślali "mistrz" blacharz i pojeździliśmy sobie trochę po tej drodze z płyt obok serwisu. Oczywiście drzwi pukały jak szalone, ale pan "mistrz" tego nie chciał słyszeć. Jak w końcu powiedziałem mu żeby sobie jaj nie robił, to usłyszał ale coś w zawieszeniu. Potem szanowny "mistrz" popartrzył czy aby drzwi dobrze siedzą na zawiasie. Oczywiście się bujają nawet jak są zamknięte, ale pan tego nie widział. Powiedział ze ten typ ma takie drzwi i tyle, a puka to w zawieszeniu. Szkoda tylko, że puka tak od nowości a zawias sprawdzali jakiś czas temu na Ursynowie.
Serws na Ursynowie też jest beznadziejny. Wstawiłem samochód na wgranie nowego programu do komputera od sterowania paliwem. Debile robili to cały dzień bo jakiś pan od komputerów gdzieś sobie poszedł.
Strzeszku jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-07-2010, 11:20   #16
usn
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 02-07-2010
Model: -
Silnik: -
Rocznik: -
Postów: 3
Thumbs down Odp: Tylko nie URSYNCAR

Trochę odkopię ten temat - dotyczący stacji na Ursynowie.

UWAGA - DŁUGIE!

Ze względu na bliskość ASO korzystałem z ich usług od lat. Mimo, ze jeden samochód to stary rumpel, drugi trochę nowszy, ale oba po gwarancji.

Ceny wiadomo... usługi jak i części 2-3x droższe jak na rynku. Niestety za kosztami nie idzie jakość.

Panowie na recepcji serwisów są ci sami od lat i zupełnie się nie przejmują jak jest traktowany klient. Jeżeli jest jakaś bardzo prosta sprawa to jakoś ujdzie (uśmiechną się, wystawią fakturkę), ale jeżeli pojawi się choć jeden problem trudno się z nimi dyskutuje - chyba że za wszystko zapłacimy.

Na recepcji podczas oglądu wszystko jest ok, jednak później okazuje się że pół samochodu do wymiany. Najgorzej, że informacja jest telefoniczna więc nijak można ją zweryfikować. Nawet na miejscu trudno dyskutować (bo nie widać) o zużyciu klocków czy innych elementów. Dochodzi nawet do takich absurdów, że jeden konsultant chce wymieniać cześć, a gdy drugim razem się pytam to inny nie widzi w ogóle takiej potrzeby.
Konsultanci są bardzo słabym ogniwem, czasami jak im się czegoś nie opłaca robić to będą się wręcz kłócić, że samochód nie ma takiej opcji czy części - a ewidentnie jest. O przyznaniu się do błędu w ogóle nie ma takiej możliwości, uważają że zawsze mają rację.

Bycie stałym klientem poza drobnymi upustami chyba wiąże się dodatkowo z niepoważnym traktowaniem przez konsultantów.

Serwis. Generalnie w ostatecznym rozrachunku auto jest sprawne, ALE...
Diagnoza jest na bardzo niskim poziomie. Naprawa czegoś, co w praktyce powinno kosztować 5 zł (sprey czy uszczelka) u nich może się skończyć na 1000zł jak nie więcej. Panowie z serwisu będą wymieniać poszczególne elementy by ostatecznie wreszcie trafić na ten właściwy. Rzeczywiście, jeżeli wymieni się wszystko to musi być naprawione. Jak nawet weźmiemy tą "zepsutą" część i ewidentnie widać, że jest sprawna to panowie w szczycie uprzejmości to przemilczą i wystawią fakturę.
Drugie ALE... samochód będzie sprawny, ale jak stracimy kilka dni z życia. Kilka razy otrzymałem samochód w gorszym stanie jak oddałem tj. wymiana jednej części u nich kończy się uszkodzeniem innej. Raz oddałem samochód sprawny, a dostałem nie nadający się do jazdy! Slogany ze strony:
Cytat:
Każdy wyjeżdżający od nas samochód jest nie tylko sprawny, ale również bezpieczny.
można wsadzić między bajki. Zawsze się spieszą, nie mają czasu przejechać się autem i oddają niesprawne! Udowodnienie im błędu jest trudne, są niemili... jedynie można zmienić ich nastawienie jak zadzwoni pani z centrali z pytaniem o jakość usługi i tam ich zjechać. Wciskają kit, że ta wada to jest właśnie to co zgłaszałem, ale teraz się uwydatniła (tylko po co wymieniali 5 innych części?!). Oczywiście wszystko na koszt klienta. Najgorsze, że za każdą diagnozę trzeba zapłacić, a potem jeszcze za części zamienne.

Terminowość napraw jest różna. Przy prostych rzeczach raczej się wyrabiają, ale rzadko kiedy odbierałem u tego samego konsultanta u którego otwierałem zlecenie. Oczywiście zawsze się trafia tak, że gdy jest źle zrobione to muszę rozmawiać z kolesiem który "tylko sprząta" i jest jeszcze zły na mnie, że odbieram samochód.

Zgłaszanie drobnych usterek. Jeżeli ktoś chce mieć samochód na tip top to musi się liczyć, że połowę z tych "nieistotnych" rzeczy pominą i trzeba będzie znów do nich jechać. Choć to raczej wina konsultantów.

Części. Większość standardowych maja na miejscu, pozostałe można zamówić, więc można dostać tak naprawdę cały samochód - oczywiście za odpowiednią cenę. Problemem jest to, że sprzedają całymi kompletami - tj. jak przepali się silniczek do reflektorów to u nich zamiast 20zł za silniczek trzeba zapłacić z 600 za cały reflektor. To samo tyczy się innych elementów.


Podsumowując.
Oczywiście sensowność korzystania w ogóle z ASO po gwarancji to odrębna sprawa, ale to nie jest celem mojego postu. Nadzwyczajne doświadczenie z tym serwisem daje mi szerszy pogląd na sprawę. Piszę to dla informacji potencjalnych klientów. Na gwarancji może rzeczywiście warto, jeżeli stosują tą samą politykę, czyli wymieniają wszystko w okół uszkodzenia. Pół samochodu nowe to fajna sprawa.

Ocena:
+ samochód jest ostatecznie naprawiony
+\- dostępność części zamiennych
+\- czasowość napraw
- niemiła i niekompetentna obsługa
- naprawa jednej części kończy się zepsuciem innej
- naprawa polega na wymianie wszystkich elementów w okół uszkodzenia, może wymienią uszkodzoną?
- nie potrafią przyznać się do błędu
- cena

Opinia o Ursyn Car
Nie polecam, wręcz odradzam, korzystania z serwisu Forda Ursyn Car po upływie gwarancji, chyba że chcemy wielokrotnie przepłacić wartość samochodu. Przy starszych autach,u nich jest to nawet 0.3-0.5 wartości samochodu!

Ostatnio edytowane przez usn ; 02-07-2010 o 11:28 Powód: Dodanie mojej opinii o Ursyn Car.
usn jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-11-2010, 12:27   #17
KZT1974
ford::beginner
 
Avatar KZT1974
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 26-09-2010
Skąd: Gdańsk/Warszawa
Model: Focus Gold X
Silnik: 1.8tdci
Rocznik: 2008
Postów: 37
Domyślnie Odp: Tylko nie URSYNCAR

Witam!

Dołączając się grupy niezadowolonych klientów, pragnę dodać, że w tym salonie kupiłem demonstracyjnego Forda Focusa, który jak się po roku okazało, przy okazji kolejnego ubezpieczenia był samochodem powypadkowym. Przy czym pan specjalista ds sprzedaży zapewniał mnie , że auto jest bezwypadkowe.
Takie małe oszustwo, ale jaka fajna transakcja na 63000 zł.
Oddałem sprawę do prokuratury, gdzie się w pierwszej wersji okazało, że jakie to tam oszustwo. Powinienem się cieszyć, że mi diler łaskawie obniżył cenę i że w ogóle jestem farciarzem, że akurat mi się udało ten samochód kupić.
Na szczęście sąd po moim zażaleniu przyjął moje argumenty, ale uwaga, policja dalej twierdzi, że jakie tam oszustwo, przecież nie muszę robić szlifu silnika. Ale największą fachowością wykazał się policjant, który zapytał mnie skąd diler miał samochód demonstracyjny do sprzedaży? Nie wiem, czy dobrze zrobiłem, że mu powiedziałem prawdę, że kupił z fabryki.
I takie mam wrażenie, że tylko mi zależy na tym by obnażyć to oszustwo. Może jest to za mało medialne dla Policji i prokuratury, może mecenasom Polonii Warszawa przysługuje jakiś szczególny immunitet?
A może jestem po prostu pieniaczem, bo zrobienie w c..ja klienta wyłącza odpowiedzialność dilera samochodowego za sprzedaż jako bezwypadkowego samochodu, który miał "klepany tył".Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez KZT1974 ; 20-11-2010 o 21:29
KZT1974 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-12-2011, 11:12   #18
the_eagle
ford::average
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 07-09-2006
Skąd: Warszawa
Model: kiedyś mondeo MK5
Silnik: kiedyś 1.5 EB
Rocznik: był: 2016
Postów: 95
Domyślnie Odp: Tylko nie URSYNCAR

Miałem do czynienia z UrsynCarem w roku 2005 i 2006. W pierwszym przypadku zapomniano mi zamontować osłony pod silnikiem (po wymianie oleju w pół rocznym samochodzie). Zobaczyłem to dopiero następnego dnia i twierdzili że to nie oni są winni. Zrobiłem wielką awanturę oraz głośno rozmawiałem z czekającymi klientami czy są pewni że jak odbiorą samochód będzie kompletny? Gdy zaczepiłem kolejnego klienta który właśnie wchodzi o salonu zwrócono mi osłonę twierdząc że to jakaś stara i tylko taką mogą mi zamontować. Ta stara była łudząco podobna do mojej...

Kolejny raz po kradzieży radia i wybiciu szyby pojechałem tam ją wstawić i zamontować radio. Wydało się to tak proste że nic nie da się popsuć. Dało się... Źle zamontowali szybę (latała w lewo i w prawo) a szkło z wybicia nawet nie posprzątali z kieszeni z prawej strony. To są patałachy jakich mało. Nie wiem czy od tego czasu się coś zmieniło ale teraz muszę tam znów pojechać aby wbić pieczątki do ksiązki serwisowej (po poprzednim właścicielu mondka) i aż boję się że ją mogą porwać albo coś innego zepsuć. Samochodu im nie oddam tam za żadne skarby.
__________________
--
Pozdrawiam
Rafał

W pogoni za marzeniem
the_eagle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-12-2011, 11:58   #19
KZT1974
ford::beginner
 
Avatar KZT1974
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 26-09-2010
Skąd: Gdańsk/Warszawa
Model: Focus Gold X
Silnik: 1.8tdci
Rocznik: 2008
Postów: 37
Domyślnie Odp: Tylko nie URSYNCAR

Jedź do Lipskiego w Warszawie. Byłem i jestem zadowolony. Dobrze wypada też w rankingu serwisów Forda.

Cytat:
Napisał the_eagle Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Miałem do czynienia z UrsynCarem w roku 2005 i 2006. W pierwszym przypadku zapomniano mi zamontować osłony pod silnikiem (po wymianie oleju w pół rocznym samochodzie). Zobaczyłem to dopiero następnego dnia i twierdzili że to nie oni są winni. Zrobiłem wielką awanturę oraz głośno rozmawiałem z czekającymi klientami czy są pewni że jak odbiorą samochód będzie kompletny? Gdy zaczepiłem kolejnego klienta który właśnie wchodzi o salonu zwrócono mi osłonę twierdząc że to jakaś stara i tylko taką mogą mi zamontować. Ta stara była łudząco podobna do mojej...

Kolejny raz po kradzieży radia i wybiciu szyby pojechałem tam ją wstawić i zamontować radio. Wydało się to tak proste że nic nie da się popsuć. Dało się... Źle zamontowali szybę (latała w lewo i w prawo) a szkło z wybicia nawet nie posprzątali z kieszeni z prawej strony. To są patałachy jakich mało. Nie wiem czy od tego czasu się coś zmieniło ale teraz muszę tam znów pojechać aby wbić pieczątki do ksiązki serwisowej (po poprzednim właścicielu mondka) i aż boję się że ją mogą porwać albo coś innego zepsuć. Samochodu im nie oddam tam za żadne skarby.
KZT1974 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-02-2012, 18:50   #20
the_eagle
ford::average
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 07-09-2006
Skąd: Warszawa
Model: kiedyś mondeo MK5
Silnik: kiedyś 1.5 EB
Rocznik: był: 2016
Postów: 95
Domyślnie Odp: Tylko nie URSYNCAR

Cytat:
Napisał KZT1974 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jedź do Lipskiego w Warszawie. Byłem i jestem zadowolony. Dobrze wypada też w rankingu serwisów Forda.

Znam lipskiego. Od 2006 roku tam serwisowałem focusa. Głównie jeździłem tam jak panowie z Instalatorów już rozkładają ręce Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a tak było raz jak padł moduł zarządzania centralnym zamkiem. Jedną szkodę też tam naprawiałem - ogólnie byłem zadowolony. Mieli tylko jedną wpadkę jak próbowali mi wymienić wtryskiwacz a problem był w rozruszniku...
__________________
--
Pozdrawiam
Rafał

W pogoni za marzeniem
the_eagle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:39.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.