Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 07-01-2020, 19:52   #11
hass
ford::average
 
Avatar hass
 
Zarejestrowany: 25-08-2004
Skąd: Koszalin
Model: Fiesta MK7, Mondeo MKV ST-Line
Silnik: 1.6 Pb, 2.0 Pb Ecoboost
Rocznik: 2008, 2017
Postów: 80
Domyślnie Odp: Zmiana mocy 150->180 KM Forscanem

Cytat:
Napisał kaczor99 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Za co, że czyjąś prace wykorzystuje nie, podając źródła, nie powiem jak to się, nazywa.

Znam wielu takich co wykorzystując czyjąś pracę, nie podają źródła i jeszcze za to kasują niezłe pieniądze.

Czyżby koledze przeszkadzało, że upublicznił wiedzę tajemną pozbawiając niektórych zarobku?


Z drugiej jednak strony jest to wiedza ogólnodostępna wystarczy tylko umiejętnie szukać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

hass jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-01-2020, 20:21   #12
kaczor99
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 03-07-2007
Skąd: Szczecin
Model: Mondeo
Silnik: 180 KM
Rocznik: 2015
Postów: 317
Domyślnie Odp: Zmiana mocy 150->180 KM Forscanem

We wcześniejszym filmie na YouTube podawał co zrobić by, świeciły lampy na klapie przy hamowaniu. Żadna to wiedza tajemna w załączeniu zrzut ekranu z przygotowanym przez kolegów z niemieckiego forum arkuszem w Exelu, dostępnym po założeniu tam konta, jak i innych modyfikacji.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg Clip_5.jpg (89.3 KB, 366 wyświetleń)
__________________
Przybywam ze Szczecina !!!!!
kaczor99 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-01-2020, 20:46   #13
Hansolo
ford::expert
 
Avatar Hansolo
 
Imię: Radosław
Zarejestrowany: 11-07-2012
Skąd: Lębork
Model: Mondeo MKV AWD, Peżot 308 T9 ON
Silnik: 180 + wirus
Rocznik: 2018
Postów: 2,158
Domyślnie Odp: Zmiana mocy 150->180 KM Forscanem

No ale koleś robi, pokazuje i kto chce to korzysta. Kończy się era "kasowania" za ten bajer.
__________________
Łe tam Panie, Fordy rdzewiejo, sie psujo i nie jado i palo jak smoki
Hansolo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-01-2020, 21:01   #14
Dannyso
ford::amateur
 
Imię: Daniel
Zarejestrowany: 27-08-2018
Skąd: Kitzingen
Model: Mondeo MK3
Silnik: 2.0 TDDI 130hp
Rocznik: 2000
Postów: 7
Domyślnie Odp: Zmiana mocy 150->180 KM Forscanem

w VAG'ach juz dawno takie opcje bylo mozna odblokowywac które byly nawet w Aso liczone dodatkowo hehe.
Ja pierwszy raz mam forda i fajnie ze sie cos rozkreca. Szkoda tylko ze TDDI nie ma supportu dla eobd tylko starszy moduł. W wolny weekend sprawdzę jak wyglądają opcje na forscanie przy moim mondku 2.0 TDDI 115hp jeszcze nie mialem czasu się pobawić.
Wiem ze pewnie zbyt wiele nie bedzie ale warto wiedzieć co tam siedzi.
Z początku myślałem ze jest to jakis gotowy ulep a nie fabryka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Co do filmiku nie przyczepial bym się ze pomysł zarąbał tylko upublicznił w innym formacie. Fakt ze niezbyt profesjonalnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ale zawsze jakas pomoc.

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
Dannyso jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-01-2020, 21:08   #15
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,034
Domyślnie Odp: Zmiana mocy 150->180 KM Forscanem

Cytat:
Napisał Hansolo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...Kończy się era "kasowania" za ten bajer.
A w związku z opublikowaniem filmiku jak się wymienia olej w PS albo tylne klocki przy elektrycznym ręcznym, wszyscy będą to robić "pod domem" a warsztaty trzeba będzie zamknąć...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ubawiłem się mocno taką Twoją obawą (nadzieją?)...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Te filmiki (podobnie jak "bezdomni" z FB) to folklor bez znaczącego wpływu na zapotrzebowanie na profesjonalizm.

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 07-01-2020 o 21:41
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-01-2020, 21:46   #16
mondeo70235
ford::professional
 
Avatar mondeo70235
 
Imię: KRIS
Zarejestrowany: 26-10-2008
Skąd: ŚLĄSKIE
Model: MONDEO MK5 ST LINE
Silnik: 2,0 TDCI 218KM 476NM
Rocznik: 2016
Postów: 1,303
Domyślnie Odp: Zmiana mocy 150->180 KM Forscanem

Znam paru magików co myśleli że to takie proste a potem sterowników silnikowych szukali albo naprawiali ,płacz lament i krocie zostawiali u elektronika
Ja zapłaciłem pare złociszy,zrobił mi przyrost mocy elektronik z serwisu forda na hamowni 204 konie można było więcej ale powiedział że to bezpieczna opcja
__________________
BYŁO- SCORPIO MK1 2,9 PB - CZARNE /MONDEO MK1 2,0+LPG - SREBRNE /FOCUS MK1 1,8 PB+LPG - BORDOWY /MONDEO MK3 2,0 TDCI - CZARNY / MONDEO MK4 2,2 TDCI TITANIUM S - SZARY /JEST MONDEO MK4 TITANIUM S - BIAŁY / JEST MONDEO MK5........ - CZARNY

Ostatnio edytowane przez mondeo70235 ; 07-01-2020 o 22:04
mondeo70235 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-01-2020, 22:02   #17
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,034
Domyślnie Odp: Zmiana mocy 150->180 KM Forscanem

Wystarczy przeczytać mój komentarz pod budzącym tu emocje filmem. Zresztą pod poprzednimi też się zdarzały. Autorowi kanału zawsze życzę powodzenia. Wiedzy trochę mu brak, ale ma zapał i chęci. To też się ceni.

Trzeba jasno jednak napisać, że "przypadki z wpadkami", nie trafiają na YT a na przykład na mój telefon albo innych podobnych do mnie.

Wystarczy upublicznić więc swój numer telefonu z adnotacją, że teraz się będzie doradzało "jak nie dać zarobić tym i owym". Oraz dodać adnotację, że służy się wszelką pomocą w razie "W."
Zaręczam, że telefon "potrafi się zagrzać".

No to "do dzieła"!Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-01-2020, 22:08   #18
Hansolo
ford::expert
 
Avatar Hansolo
 
Imię: Radosław
Zarejestrowany: 11-07-2012
Skąd: Lębork
Model: Mondeo MKV AWD, Peżot 308 T9 ON
Silnik: 180 + wirus
Rocznik: 2018
Postów: 2,158
Domyślnie Odp: Zmiana mocy 150->180 KM Forscanem

Cytat:
Napisał mondeo70235 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
zrobił mi przyrost mocy elektronik z serwisu forda na hamowni 204 konie
Chyba troszkę pomyliłeś. Te 204 konie to nie tą drogą się osiąga co zmiana 150 na 180.
__________________
Łe tam Panie, Fordy rdzewiejo, sie psujo i nie jado i palo jak smoki
Hansolo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-01-2020, 22:14   #19
hass
ford::average
 
Avatar hass
 
Zarejestrowany: 25-08-2004
Skąd: Koszalin
Model: Fiesta MK7, Mondeo MKV ST-Line
Silnik: 1.6 Pb, 2.0 Pb Ecoboost
Rocznik: 2008, 2017
Postów: 80
Domyślnie Odp: Zmiana mocy 150->180 KM Forscanem

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wystarczy przeczytać mój komentarz pod budzącym tu emocje filmem. Zresztą pod poprzednimi też się zdarzały. Autorowi kanału zawsze życzę powodzenia. Wiedzy trochę mu brak, ale ma zapał i chęci. To też się ceni.

Trzeba jasno jednak napisać, że "przypadki z wpadkami", nie trafiają na YT a na przykład na mój telefon albo innych podobnych do mnie.

Wystarczy upublicznić więc swój numer telefonu z adnotacją, że teraz się będzie doradzało "jak nie dać zarobić tym i owym". Oraz dodać adnotację, że służy się wszelką pomocą w razie "W."
Zaręczam, że telefon "potrafi się zagrzać".

No to "do dzieła"!Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Komentarz jak zwykle w punkt . Też pisałem, co prawda na Facebook-u. Dodatkowo programowanie PCM -a w czasie pracy silnika to raczej proszenie się o kłopoty.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
hass jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-01-2020, 22:27   #20
Hansolo
ford::expert
 
Avatar Hansolo
 
Imię: Radosław
Zarejestrowany: 11-07-2012
Skąd: Lębork
Model: Mondeo MKV AWD, Peżot 308 T9 ON
Silnik: 180 + wirus
Rocznik: 2018
Postów: 2,158
Domyślnie Odp: Zmiana mocy 150->180 KM Forscanem

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wystarczy upublicznić więc swój numer telefonu z adnotacją, że teraz się będzie doradzało "jak nie dać zarobić tym i owym". Oraz dodać adnotację, że służy się wszelką pomocą w razie "W."
Zaręczam, że telefon "potrafi się zagrzać".

No to "do dzieła"!
Tyle że koleś nie bierze za to pieniędzy. Jeśli ktoś bierze to ma zafajdany obowiązek pomóc jakby coś się działo po jego pracy.
Tak więc słabo .
__________________
Łe tam Panie, Fordy rdzewiejo, sie psujo i nie jado i palo jak smoki
Hansolo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:33.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.