Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|zachodniopomorska
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 29-10-2009, 19:12   #1491
grazka
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Może nowy spocik???

W sumie to pewnie masz rację. Nigdy nie byłam na bezpłatnym przeglądzie stąd brak doświadczenia w tej materii. ;-)
W Technikum Samochodowym uczy się jeden z klubowiczy VU i pewnie przez to mam pozytywnie wypaczone spojrzenie, bo klubowicz jest "solidna firma". ;-)

  Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-11-2009, 19:06   #1492
wojtbf1
F1 fan
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 25-05-2008
Skąd: ok.Stargard
Model: Edge ST
Silnik: 2.7 na dwóch turbinach 335 KM
Rocznik: 2019
Postów: 1,033
Domyślnie Odp: Może nowy spocik???

Proponuję pomyśleć o kolejnym spocie, terminem może być sobota lub niedziela, 7.11 lub 8.11. I chyba trzeba będzie pomyśleć o innym miejscu, ostatnio w Columbusie było ciasno. Chyba LolleQ coś ostatnio proponował ale nie pamiętam gdzie to było, Sylwek, przypomnij.
Proszę o rozważenie i ewentualne propozycje.
Pozdrawiam ,Wojtek
__________________
Bądż NIEBIESKI-zarejestruj się i wstąp do klubu

[B]Było MONDEO MK4 2.0 TDCi Titanium X....był S-MAX 2.0 240KM Titanium S ...czas na nowe..[B]
wojtbf1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-11-2009, 19:52   #1493
MacieqZST
ford::advanced
 
Avatar MacieqZST
 
Zarejestrowany: 19-10-2008
Model: MDO był
Silnik: Should Be Higher
Rocznik: 200?
Postów: 219
Domyślnie Odp: Może nowy spocik???

Mi 8 pasuje a co do miejsca ganc egal.
MacieqZST jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-11-2009, 10:06   #1494
tajger86
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 09-10-2009
Skąd: Szczecin
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2003
Postów: 62
Domyślnie Odp: Może nowy spocik???

mi pasuje i 8 i 7 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tajger86 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-11-2009, 15:40   #1495
LolleQ
ford::advanced
 
Avatar LolleQ
 
Imię: Sylwester
Zarejestrowany: 16-09-2006
Skąd: Szczecin
Model: Tourneo Courier Titanium
Silnik: 1.0 EB
Rocznik: 2017
Postów: 301
Domyślnie Odp: Może nowy spocik???

Cytat:
Napisał wojtbf1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Chyba LolleQ coś ostatnio proponował ale nie pamiętam gdzie to było, Sylwek, przypomnij.
"Oberża Chłopska" to się zwie, więcej szczegółów tutaj: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
__________________
Pozdrawiam
LolleQ, ZS
2017 Tourneo Connect 1.0EB Titanium, 2017 Fiesta mk8 1.0EB SYNC+
LolleQ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-11-2009, 19:15   #1496
MacieqZST
ford::advanced
 
Avatar MacieqZST
 
Zarejestrowany: 19-10-2008
Model: MDO był
Silnik: Should Be Higher
Rocznik: 200?
Postów: 219
Domyślnie Odp: Może nowy spocik???

E no fajowa knajpa jestem za.
MacieqZST jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-11-2009, 20:44   #1497
grazka
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Może nowy spocik???

Knajpa fajna, a jakie pyszne są "Polędwiczki Gajowego w sosie kurkowym"! I do tego zapiekane ziemniaczki.....Hmmm..miodzio....

Dla jasności... sos kurkowy robi się z grzybów - kurek, a nie z drobiu (czyli małych kurek zwanych inaczej kurczakami) jak myślał mój kolega ze studiów podyplomowych, ale to pewnie adrenalina go jeszcze trzymała, bo byliśmy tam całą grupą po obronie kolejnej pracy.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Często tam wpadam i jest naprawdę sympatycznie, za wyjątkiem piątków wieczorem, bo wtedy jakieś tańce się zaczynają i jest tak głośno, że nie sposób rozmawiać.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-11-2009, 20:46   #1498
tajger86
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 09-10-2009
Skąd: Szczecin
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2003
Postów: 62
Smile Odp: Może nowy spocik???

JA byłem tam na pępkowym Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Miło wspominam - chociaż nie pamiętam za wieleGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tajger86 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-11-2009, 21:46   #1499
LolleQ
ford::advanced
 
Avatar LolleQ
 
Imię: Sylwester
Zarejestrowany: 16-09-2006
Skąd: Szczecin
Model: Tourneo Courier Titanium
Silnik: 1.0 EB
Rocznik: 2017
Postów: 301
Domyślnie Odp: Może nowy spocik???

Cytat:
Napisał grazka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
pyszne są "Polędwiczki Gajowego w sosie kurkowym"! I do tego zapiekane ziemniaczki.
To właśnie w czwartek sobie zażyczyłem, faktycznie dobre Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Mam nadzieję tylko, że znajdziemy jakiś wolny stół Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Pozdrawiam
LolleQ, ZS
2017 Tourneo Connect 1.0EB Titanium, 2017 Fiesta mk8 1.0EB SYNC+
LolleQ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-11-2009, 16:32   #1500
bercik
ford::beginner
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 24-05-2004
Skąd: szczecin
Model: Mondeo mk 5
Silnik: 2.0
Rocznik: 2015
Postów: 14
Domyślnie Odp: Może nowy spocik???

Sobota 07.11 też mi pasuje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
bercik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
koszalin , spot , szczecin , zachodniopomorskie



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:59.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.