Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 27-04-2019, 18:30   #111
Kinio7802
ford::beginner
 
Imię: krzysztof
Zarejestrowany: 26-04-2019
Skąd: Wrocław ( stare miasto)
Model: S max
Silnik: 1.8tdci
Rocznik: 2007
Postów: 18
Domyślnie Odp: Radio Android - wybieramy stację multimedialną

Ja zmieniłem wlasnie wczoraj w swojej s-ce na to [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

trzeba tylko dopłacić za canbusa male pudełeczko ktore pozwala na sterowanie z kierownicy podłączanie banalnie proste nic nie przerabiasz ja miałem ze starym blaupuktem navi(czerwony wyświetlacz) antena gps działa ok.Już wgrany Yanosik Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Torque tez już jest w nim wgrany(już był ori) a ha jak wrzucam wsteczny przełącza sie na tyl kam ale jeszcze nie zainstalowana wszystko działa jak nalezy. jezeli masz czujniki cisnienia w kolach to tez jest fajna apka wgrana.

Kinio7802 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-04-2019, 21:05   #112
GosuMask
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 10-07-2018
Model: S-Max
Silnik: 2.5
Rocznik: 2006
Postów: 31
Domyślnie Odp: Radio Android - wybieramy stację multimedialną

Cytat:
Napisał Smax 1984s Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam mam pytanie dodam na początek że jestem początkującym forumowiczem czy jest jakieś radio 2 din. Z androidem do smaxa tylko połączone z panelem sterowania nawiewami?? Proszę o pomoc pozdrawiam
Takiego radia nie znalazłem. Zapewne masz radio z navi, zintegrowane z klimatyzacją. Namordowałem się u mnie z tym tematem, ale ogarnąłem.
Oprócz radia będziesz potrzebował plastiki maskujące na konsoli, kosz, w którym siedzi radio oraz standardowy panel klimatyzacji. A jak wszystko złożysz do kupy to porządny kabel oraz program ELMConfig, żeby przestawić konfigurację pojazdu, bo bez tego klima nie ruszy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ile epitetów i nerwów przy tym straciłem, żeby do tego dojść... to teraz będziesz już miał łatwiej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
GosuMask jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-04-2019, 05:55   #113
Smax 1984s
ford::amateur
 
Imię: Sylwester
Zarejestrowany: 27-04-2019
Skąd: Wałbrzych
Model: Smax
Silnik: Diesiel
Rocznik: 2007
Postów: 3
Domyślnie Odp: Radio Android - wybieramy stację multimedialną

A czy zdradzasz więcej szczegółów jakie radio zamontowałeś u siebie może jakieś zdjęcie,jaki koszt mniej więcej jak wyglada, ja mam dokładnie takie jak napisałeś szukam od dłuższego czasu jakiegoś rozwiązania.Pozdrawiam.
Smax 1984s jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-04-2019, 22:50   #114
GosuMask
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 10-07-2018
Model: S-Max
Silnik: 2.5
Rocznik: 2006
Postów: 31
Domyślnie Odp: Radio Android - wybieramy stację multimedialną

Ja kupiłem radio ISUDAR 4GB RAM, Android 8, z Aliexpress, wysyłka z Niemiec, więc bez ryzyka dodatkowych opłat, poszukaj sobie na Ali, są już nawet nowsze modele z Androidem 9, ale mniej RAM widziałem.
Sprzęt gra nieźle, jednak do szału doprowadza moich rozmówców fatalna jakość połączeń z zestawu głośnomówiącego.
Koszty jakie poniosłem - radio ok 1000, canbus do sterowania ok 100, panel klimatronica ok 100, ramka i kosz na radio - 150-200? Kupiłem też kabel - ok 150?
W radiu w razie potrzeby korzystam z netu udostępnianego z telefonu. Wtedy masz wszystko czego potrzeba - mapy Google z navi, Youtube, Yanosika i cokolwiek sobie wymyślisz ze sklepu Play Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Radio posiada wyjście na kamerę cofania, odbiornik GPS...
GosuMask jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-04-2019, 16:00   #115
Smax 1984s
ford::amateur
 
Imię: Sylwester
Zarejestrowany: 27-04-2019
Skąd: Wałbrzych
Model: Smax
Silnik: Diesiel
Rocznik: 2007
Postów: 3
Domyślnie Odp: Radio Android - wybieramy stację multimedialną

Mam jeszcze pytanie odnośnie funkcjonalności i sprawności klimatronika po tej zmianie czy nic się nie dzieje działa sprawnie? Itp. I czy dało by rade jakaś fotki podesłac
Smax 1984s jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-04-2019, 17:04   #116
jerzy164
ford::beginner
 
Imię: Jerzy
Zarejestrowany: 09-09-2012
Model: Ford Focus ST-Line
Silnik: 1.5 EcoBoost
Rocznik: 2016
Postów: 16
Domyślnie Odp: Radio Android - wybieramy stację multimedialną

Zakupiłem radio px5 1024x600 Android 8 dedykowany do forda focusa z sync2.
Nie działają przyciski na kierownicy , brak kabli do połączenia z pinami 46 i 47 z gniazdem 54 pin.
Do połączenia zostaje mi kostka jak na zdjęciu prawdopodobnie do małego ekranu.
Czy te przewody służą do sterowania przyciskami na kierownicy?
Można je połączyć z pin 46 i 47?
Proszę o pomoc.
Radiocar24 nie potrafi a tam zakupiłem.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
jerzy164 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-04-2019, 18:44   #117
yaris1
ford::professional
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 03-04-2013
Skąd: Irlandia
Model: Kuga
Silnik: 2.0 tdci 161KM
Rocznik: 2008
Postów: 1,261
Domyślnie Odp: Radio Android - wybieramy stację multimedialną

Podaj link do radia gdzie kupiłeś
Czy radio przyszło z canbus?
Czy w ustawieniach zmieniłeś na ford focus i ford 2012 bo w tej zakładce jest jeszcze Kuga i no synk.
Może to pomoże

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Ostatnio edytowane przez yaris1 ; 30-04-2019 o 18:56
yaris1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-04-2019, 19:43   #118
jerzy164
ford::beginner
 
Imię: Jerzy
Zarejestrowany: 09-09-2012
Model: Ford Focus ST-Line
Silnik: 1.5 EcoBoost
Rocznik: 2016
Postów: 16
Domyślnie Odp: Radio Android - wybieramy stację multimedialną

radio zakupiłem u radiocar24
canbus jest
chodzi mi o połączenie kabli do sterowania kierownicą
nie ma Key 1 ani Key 2 jak w innych
jest tylko wtyczka z obrazka
kamerę fabryczną podłączyłem do zakupionej wtyczki z wyjściem do kamery i działa

Bump: mam sync2 z dużym wyświetlaczem

Bump: W instalacji są trzy kable z can-busa wolne -popielaty -różowy i czarny -masa
na przewodach z can-busa są napięcia 3 i 9 volt

Bump: na filmie wtyczka którą mam jest połączona do wyświetlacza.
jerzy164 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-04-2019, 20:52   #119
yaris1
ford::professional
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 03-04-2013
Skąd: Irlandia
Model: Kuga
Silnik: 2.0 tdci 161KM
Rocznik: 2008
Postów: 1,261
Domyślnie Odp: Radio Android - wybieramy stację multimedialną

Sterowanie idzie przez canbus
Wejdź w ustawienia/ pojazd/ ustawienia fabryczne (kod126) / zakładka canbus/ pozycja 06 ford raise/type 12 focus tam jeszcze jest swap_key jeśli nie będą dobrze działać lub na odwrót zmień na SWAP.
Potem wejdź w zakładkę OTHER i tam będzie STEERING WHEEL KEYS ASSIGNMENT ustaw na ENABLED
Po tych ustawieniach
Apply / EXIT
wyskoczy okienko i wtedy OK
nastąpi restart i po wszystkim powinno działać

Ostatnio edytowane przez yaris1 ; 30-04-2019 o 21:17
yaris1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-04-2019, 22:14   #120
GosuMask
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 10-07-2018
Model: S-Max
Silnik: 2.5
Rocznik: 2006
Postów: 31
Domyślnie Odp: Radio Android - wybieramy stację multimedialną

Cytat:
Napisał Smax 1984s Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam jeszcze pytanie odnośnie funkcjonalności i sprawności klimatronika po tej zmianie czy nic się nie dzieje działa sprawnie? Itp. I czy dało by rade jakaś fotki podesłac
Żeby klimatronic zaczął w ogóle działać musiałem zmienić w ELMconfig w konfiguracji auta rodzaj radia i jest OK, jednak... często mam wrażenie, że klimatronic głupio się zachowuje. Testowałem sposobem z Youtuba panel i jakieś tam błędy się pojawiały, nie wiem co oznaczają, na co mają wpływ i co z tym fantem zrobić. Jest też opcja, że kupiłem trefny panel klimy.
Fotki przy okazji jakieś postaram się zrobić.
GosuMask jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
radio


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:47.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.