Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 13-12-2019, 16:21   #1021
Brisco
ford::amateur
 
Imię: Norbert
Zarejestrowany: 13-12-2019
Model: Mondeo
Silnik: 2.0
Rocznik: 2016
Postów: 1
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

Witam, pytanie odnośnie navi sygic. Czy ktoś spotkał się z czymś takim, że z żadnego fona (próbowałem z kilku różnych) nie mogę podłączyc sygic pod sync3...? Za każdym razem gdy podłączeę telefon pod usb pokazuje się ikonka sygic (że niby znalazł...) a gdy próbuję połączyć to zawiesza się na "CZEKANIE NA URZĄDZENIE" i na tym kończy się przygoda z tą navi... Może ktoś pomoże, bo wydaje mi sie, że próbowałem wszystkiego i nadal nic nie wskórałem.

Brisco jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-12-2019, 19:03   #1022
meerec
ford::average
 
Imię: Mirek
Zarejestrowany: 11-11-2016
Skąd: Wrocław
Model: Grand C-max
Silnik: 1.5 Ecoboost
Rocznik: 2016
Postów: 112
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

Mały update. Usunąłem parowanie telefonu z autem, sparowałem ponownie i 3 połączenia w AA odebrałem i działa poprawnie.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
meerec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-12-2019, 20:02   #1023
mkur
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 09-11-2015
Model: Nissan X-trail
Silnik: epower e4orce
Rocznik: 2023
Postów: 43
Domyślnie Re: Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

Cytat:
Napisał pike Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A przy okazji panowie działają Wam wyliczenia spalania w fordpass?
Nie działa.
Jest ostrzeżenie że to funkcja beta i pokazuje jakieś bzdury.
mkur jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-12-2019, 12:54   #1024
jasiek010
ford::average
 
Avatar jasiek010
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 10-06-2013
Model: Kuga
Silnik: 1.5
Rocznik: 2018
Postów: 55
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

Kupiłem rok temu Forda Kugę i od początku mam problemy z połączeniem AA. Czytałem na forach i : zmieniałem telefony Samsung od S7 do S 9+, huawei P9, Xcover 4 , zmieniałem kable stosowałem oryginalne , kupowałem z jakimiś specjalnymi końcówkami ( jak cokolwiek to brzmi) i dalej mi nie działa.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Przywracałem ustawienia fabryczne w Sync3. Czasami zadziała np na 30 sekund i rozłącza, a czasami nie ma reakcji wcale po podłączeniu telefonu. Podczas przeglądu w Fordzie ( październik) powiedzieli mi że mam najnowsze oprogramowanie i ford nie ma wsparcia dla AA i generalnie się wypieli....
Pisze bo skończyły mi się pomysły co mogę jeszcze zrobić ? Oprogramowanie w telefonach to android próbowałem od 7- do najnowszego. Gniazda USB sprawdzałem działają obydwa i nie ma przerwy prądu ( włączałem muzykę przez USB i gra bez problemu).
jasiek010 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-12-2019, 13:33   #1025
Mondek16
ford::average
 
Imię: Wiktor
Zarejestrowany: 27-01-2017
Skąd: Szczecin
Model: Mondeo 2016 2.0 TDCI
Silnik: diesel
Rocznik: 2016
Postów: 100
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

Cytat:
Napisał jasiek010 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kupiłem rok temu Forda Kugę i od początku mam problemy z połączeniem AA. Czytałem na forach i : zmieniałem telefony Samsung od S7 do S 9+, huawei P9, Xcover 4 , zmieniałem kable stosowałem oryginalne , kupowałem z jakimiś specjalnymi końcówkami ( jak cokolwiek to brzmi) i dalej mi nie działa.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Przywracałem ustawienia fabryczne w Sync3. Czasami zadziała np na 30 sekund i rozłącza, a czasami nie ma reakcji wcale po podłączeniu telefonu. Podczas przeglądu w Fordzie ( październik) powiedzieli mi że mam najnowsze oprogramowanie i ford nie ma wsparcia dla AA i generalnie się wypieli....
Pisze bo skończyły mi się pomysły co mogę jeszcze zrobić ? Oprogramowanie w telefonach to android próbowałem od 7- do najnowszego. Gniazda USB sprawdzałem działają obydwa i nie ma przerwy prądu ( włączałem muzykę przez USB i gra bez problemu).
Popytaj na forum czy jest ktoś z Twojego miasta co mu działa. Wtedy będziesz mógł sprawdzić na jego fonie a swój podpiąć do niego.
Czy na telefonie AA ci działa ? Tego nie napisałeś.
Mondek16 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-12-2019, 16:02   #1026
jasiek010
ford::average
 
Avatar jasiek010
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 10-06-2013
Model: Kuga
Silnik: 1.5
Rocznik: 2018
Postów: 55
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

Tak na telefonie działa bez problemu. Wgrana mam najnowszą wersję AA ale próbowałem też na starszych. Jak się połączył wszystko działało rewelacyjnie google mapa, aplikacja rmffm, działało jednak tylko około minuty (raz tak mialem) . Sprawdzane było na 9 telefonach w sumie z różnych marek. Aa na telefonie smiga a na sync3 połączyła się i za chwilę rozlaczyla.
jasiek010 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-12-2019, 16:13   #1027
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,164
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

Cytat:
Napisał jasiek010 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Sprawdzane było na 9 telefonach w sumie z różnych marek. Aa na telefonie smiga a na sync3 połączyła się i za chwilę rozlaczyla.
no to jakieś jaja Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. nigdy takiego czegoś nie doświadczyłem
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-12-2019, 08:07   #1028
Mondek16
ford::average
 
Imię: Wiktor
Zarejestrowany: 27-01-2017
Skąd: Szczecin
Model: Mondeo 2016 2.0 TDCI
Silnik: diesel
Rocznik: 2016
Postów: 100
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

Cytat:
Napisał jasiek010 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tak na telefonie działa bez problemu. Wgrana mam najnowszą wersję AA ale próbowałem też na starszych. Jak się połączył wszystko działało rewelacyjnie google mapa, aplikacja rmffm, działało jednak tylko około minuty (raz tak mialem) . Sprawdzane było na 9 telefonach w sumie z różnych marek. Aa na telefonie smiga a na sync3 połączyła się i za chwilę rozlaczyla.
Jasiek sprawdź jeszcze czy działa u Ciebie sync po podłączeniu telefonu kablem. Chodzi o to że jak naciśniesz komendy głosowe to czy odzywa się samochód czy asystent google.
Czy resetowałeś synca ? Kiedyś mi się coś takiego przydarzyło. Miałem tak że po podłączeniu fona po chwili robił się ciemny ekran. zmieniałem wtedy AA.
Jeśli próbujesz jak mówisz na różnych fonach to albo gdzieś nie dałeś jakiejś zgody w Sync albo w fonie.
Jak byś przejeżdżał przez Szczecin to zapraszam podłączymy mój fon.
Mondek16 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-12-2019, 16:33   #1029
jasiek010
ford::average
 
Avatar jasiek010
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 10-06-2013
Model: Kuga
Silnik: 1.5
Rocznik: 2018
Postów: 55
Smile Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

Tak re startowałem Sync podłączałem również kable typu C i micro USB przywracałem również ustawienia fabryczne wszystkie zgody jakie tylko były akceptowalem z zestawem Bluetooth łączy się bez problemu rozmowy dzwonienie głosowe wybieranie wszystko działa bez zarzutu jedynie jak podłączę kabel i włączam w telefonie Android auto pojawia się na wyświetlaczu i gaśnie nie ma reguły ile to trwa czasami trzy sekundy czasami pół minuty czasami 15 sekund.
Od samego kupna tego samochodu cały czas jest problem z tym AA. Dziękuję za propozycję ale do Szczecina mam trochę za daleko przy okazji się nie wybieram. Ostatnio odbierałem nowy telefon zainstalowałem AA podłączyłem na oryginalnym kablu i aa działał ponad minutę i to był rekord. W ustawieniach sync też nic nie kombinowałem uważam że podłączenie takiego AA powinno być intuicyjne. Kuzyn ma s max i podłącza z iPhonem i działa mu rewelacyjnie nigdy nie miał problemów. Niestety mieszka w Toruniu i nie mam jak tego sprawdzić.
jasiek010 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-12-2019, 19:29   #1030
Palek_PL
ford::advanced
 
Avatar Palek_PL
 
Zarejestrowany: 02-11-2010
Model: Smax
Silnik: 2.0 ecoboost
Rocznik: 2017
Postów: 338
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

Witam.Mam u siebie to samo.AA + SYNC potrafi ladnie działać przez pół trasy aż nagle rozłącza i padaka.Nie pomaga wyłączenie i włączenie na nowo.Nie wykrywa telefonu wogóle.Ponadto zauważyłem , że jak mam w fonie odpalone GM i Yanosika , to po rozłączeniu z SYNC nie słychać komend głosowych i ostrzeżeń bezpośrednio z fona.Nawet jak odepne kabel usb od fona to zero kominikacji glosowej.Trzeba sie wpatrywać w telefon aby nie przegapić manewru...Yanosik wyskakuje powiadomienie na ekranie telefomu ale zero podkladu glosowego.Tak mam z każda wersja AA...Spotify tez sie sypie z SYNC.Nie działa wyszukiwanie z poziomu komend glosowych.Wysylanie sms tez raz funken raz nie...Loteria...
Palek_PL jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
audio , nawigacja



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:43.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.