Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 07-04-2019, 14:33   #1
ElmrBB
 
Postów: n/a
Domyślnie Mondeo MK4 2.0 TDCI z 207tys. km

Cześć! To mój pierwszy post i od razu mam pytanie odnośnie tego auta :
https://www.carsireland.ie/detail.ph...3D2011%26g%3D0
Samochód jest bez jakiegoś wypasu (ma służyć przez 4-5 lat do rodzinnych wypadów z małym dzieckiem na pokładzie), ale poza lekko wgniecionym nadkolem prawie wszystko wygląda dobrze. No właśnie, prawie. Silnik pracuje równo, pali gładko, nie był myty i w tym miejscu posiada wyciek :

https://forum.fordclubpolska.org/pic...pictureid=9310

Wspomniałem o tym sprzedawcy, na co usłyszałem że "każdy cieknie" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale że mogą to naprawić bo prowadzą serwis. Pytanie, dlaczego nie zrobił tego w pierwszej kolejności? Sprzedawca ma dobre opinie a czytałem na polskiej stronie, że po 200tyś. km wycieki w Mondeo to norma. Ten ma 207tyś. km.
Pytanie : wersja kombi niestety jest w Irlandii niecodziennym widokiem a właśnie taką byśmy chcieli z narzeczoną kupić. Auto robi dobre wrażenie, cena nie jest wygórowana, tylko ten wyciek. Warto się zainteresować bliżej tym egzemplarzem czy na starcie sobie odpuścić?

  Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-04-2019, 12:04   #2
KrisW
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 10-01-2011
Skąd: Kościerzyna
Model: S-max Titanium S
Silnik: 2.0 TDCI 163KM
Rocznik: 2014
Postów: 380
Domyślnie Odp: Mondeo MK4 2.0 TDCI z 207tys. km

W tamtym miejscu jest EGR, więc pewnie jakaś uszczelka poszła. Niech to naprawi. A co do stwierdzenia to że każdy cieknie to mój ma 261 tys i suchy jak pieprz.
KrisW jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
diesel , mk4 , mondeo , tdci


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:55.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.