Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Tuning
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 18-03-2015, 17:29   #11
RIDŻ
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: oklejanie samochodu

Cytat:
Maske odpuść sobie.
Jeśli juz koniecznie chcesz, to dach na czarno i tyle ...
Zgadzam się z kolegą u góry. Jak już oklejać to całego a nie bawić w się w maski , dachy etc.. wiadomo każdy robi to co lubi ale moim zdaniem szkoda lakieru na tyle oklejenia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

  Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-03-2015, 18:21   #12
marlon7676
ford::advanced
 
Avatar marlon7676
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 03-10-2013
Skąd: Jaworzno
Model: Focus MK2 FL.
Silnik: 1,6 Duratec (100KM)
Rocznik: 2008
Postów: 225
Domyślnie Odp: oklejanie samochodu

Cytat:
Maske odpuść sobie.
Jeśli juz koniecznie chcesz, to dach na czarno i tyle ...

Właśnie przede wszystkim chodziło mi o maskę ponieważ na masce mam kilka drobnych odprysków od kamyków , oczywiście są zabezpieczone zaprawką ale jednak z bliska to widać , a po oklejeniu czarną folią { połysk } byłaby idealna płaszczyzna. Chciałem po prostu zobaczyć jak to będzie wyglądało , tym bardziej że nie chcę oklejać całej maski tylko górną część tzn. to przetłoczenie , czarne lampy już zakupione , od kolegi z forum Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. - pozdrawiam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Po prostu chciałem zobaczyć jak to będzie wyglądało żeby potem nie żałować tym bardziej że jak wspomniałem są odpryski więc przed oklejeniem trzeba wyrównać płaszczyznę maski .
marlon7676 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-03-2015, 21:04   #13
RIDŻ
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: oklejanie samochodu

Cytat:
Napisał marlon7676 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Właśnie przede wszystkim chodziło mi o maskę ponieważ na masce mam kilka drobnych odprysków od kamyków , oczywiście są zabezpieczone zaprawką ale jednak z bliska to widać , a po oklejeniu czarną folią { połysk } byłaby idealna płaszczyzna. Chciałem po prostu zobaczyć jak to będzie wyglądało , tym bardziej że nie chcę oklejać całej maski tylko górną część tzn. to przetłoczenie , czarne lampy już zakupione , od kolegi z forum Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. - pozdrawiam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Po prostu chciałem zobaczyć jak to będzie wyglądało żeby potem nie żałować tym bardziej że jak wspomniałem są odpryski więc przed oklejeniem trzeba wyrównać płaszczyznę maski .

Stary nie przejmuj się tym ! Powaga , szkoda kasy etc.... lepiej uzbieraj ze 3k i całe auto oklej na niebieski pół mat.... uwierz mi będzie to dupę urywać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-03-2015, 21:28   #14
marlon7676
ford::advanced
 
Avatar marlon7676
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 03-10-2013
Skąd: Jaworzno
Model: Focus MK2 FL.
Silnik: 1,6 Duratec (100KM)
Rocznik: 2008
Postów: 225
Domyślnie Odp: oklejanie samochodu

Na razie chyba sobie daruję,tym bardziej że nie jestem do końca przekonany , ale myślę że kiedyś wrócę do tego pomysłu - kto wie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dzięki wszystkim za opinie i sugestie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pozdrawiam.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
marlon7676 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-08-2016, 19:41   #15
BuBuTaBi
ford::average
 
Imię: Szymon
Zarejestrowany: 28-04-2013
Skąd: Opole
Model: MK5
Silnik: 2.0
Rocznik: 2017
Postów: 51
Domyślnie Odp: oklejanie samochodu

odgrzejemy cos witam
chce okleić calego focusa mk2 kombi ktos wie ile bedzie mnie to kosztowac? mniejwiecej oczywiscie
BuBuTaBi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-08-2016, 14:30   #16
rajman
ford::professional
 
Avatar rajman
 
Zarejestrowany: 12-07-2009
Skąd: Lublin
Model: Focus MK4
Silnik: 1.5 EcoBubble
Rocznik: 2019
Postów: 1,329
Domyślnie Odp: oklejanie samochodu

Cytat:
Napisał BuBuTaBi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
odgrzejemy cos witam
chce okleić calego focusa mk2 kombi ktos wie ile bedzie mnie to kosztowac? mniejwiecej oczywiscie
Mniej więcej 4-5 tys złotych. Zależy od rodzaju folii.

tapatalked
rajman jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-09-2016, 17:56   #17
BuBuTaBi
ford::average
 
Imię: Szymon
Zarejestrowany: 28-04-2013
Skąd: Opole
Model: MK5
Silnik: 2.0
Rocznik: 2017
Postów: 51
Domyślnie Odp: oklejanie samochodu

juz maluja za 3300 calego
BuBuTaBi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-09-2016, 14:23   #18
WojtekSiennicki
ford::amateur
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 18-09-2016
Skąd: Warszawa
Model: Fiesta MK7 Lift
Silnik: 1.25
Rocznik: 2014
Postów: 1
Domyślnie Odp: oklejanie samochodu

od 3500 w zależności od gabarytów auta i rodzaju folii
Zajmuję się tym zawodowo w razie pytań służę pomocą.
WojtekSiennicki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
tuning optyczny



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:50.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.