Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Transit i Tourneo Connect
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 18-08-2016, 07:54   #71
deejayslonio
ford::average
 
Avatar deejayslonio
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 15-08-2016
Skąd: Szeligi
Model: Tourneo Connect
Silnik: 1,5
Rocznik: 2016
Postów: 66
Domyślnie Odp: wrażenia po zakupie

A powiedzcie jak wyglądają przeglądy/serwisy auta? Co ile km? Jak wyglądają sprawy użytkowe? Nie ma jakiś głupich rozwiązań utrudniających życie? (wymiana żarówki czy dolanie płynów przez jakieś dziwne patenty)?

deejayslonio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-08-2016, 08:17   #72
Lza
ford::advanced
 
Avatar Lza
 
Zarejestrowany: 27-07-2015
Skąd: okolice Krakowa
Model: Tourneo Grand Connect
Silnik: 1.5 TDCI + PowerShift
Rocznik: 2016
Postów: 432
Domyślnie Odp: wrażenia po zakupie

Do większości żarówek jest bezproblemowy dostęp. Z tego co patrzyłem tylko do przednich halogenów przeciwmgielnych, (które są na dole zderzaka) nie wiem jak się dostać. Chyba trzeba podnośnik i zdemontować dolną osłonę komory silnika. no ale tych lampek się rzadko używa, więc pewnie szybko się nie przepalą. Żarowki reflektorów zespolonych są dostępne od razu po otwarciu maski. Tylne lampy odkręcają się w całości

Płynów (poza paliwem) żadnych nie dolewałem, ale zbiorniczki z korkami są wszystkie łatwo dostępne. tak samo wlew oleju. Filtra oleju nie widać od góry, prawdopodobnie jest gdzieś od spodu (trzeba by podnośnik i odkręcić dolną osłonę komory silnika, żeby zajrzeć.)

Przeglądy dla 1.5 TDCI są - o ile dobrze pamiętam - co rok lub 30000km. (jeśli ktoś ma pod reką książkę serwisową to proszę o potwierdzenie)

Ostatnio edytowane przez Lza ; 18-08-2016 o 08:31
Lza jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-08-2016, 09:40   #73
deejayslonio
ford::average
 
Avatar deejayslonio
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 15-08-2016
Skąd: Szeligi
Model: Tourneo Connect
Silnik: 1,5
Rocznik: 2016
Postów: 66
Domyślnie Odp: wrażenia po zakupie

Cytat:
Do większości żarówek jest bezproblemowy dostęp. Z tego co patrzyłem tylko do przednich halogenów przeciwmgielnych, (które są na dole zderzaka) nie wiem jak się dostać. Chyba trzeba podnośnik i zdemontować dolną osłonę komory silnika. no ale tych lampek się rzadko używa, więc pewnie szybko się nie przepalą. Żarowki reflektorów zespolonych są dostępne od razu po otwarciu maski. Tylne lampy odkręcają się w całości

Płynów (poza paliwem) żadnych nie dolewałem, ale zbiorniczki z korkami są wszystkie łatwo dostępne. tak samo wlew oleju. Filtra oleju nie widać od góry, prawdopodobnie jest gdzieś od spodu (trzeba by podnośnik i odkręcić dolną osłonę komory silnika, żeby zajrzeć.)

Przeglądy dla 1.5 TDCI są - o ile dobrze pamiętam - co rok lub 30000km. (jeśli ktoś ma pod reką książkę serwisową to proszę o potwierdzenie)
Dzięki za info Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czekam jeszcze na jedno wyliczenie i trzeba zamawiać bo zima się zbliża, a codzienne dojeżdżanie rowerem do pracy jest przereklamowane Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Mam jeszcze jedno pytanie:
Czy ktoś posiada wnętrze w jasnym kolorze? Jakaś fotka jak to wygląda na żywo ?

Ostatnio edytowane przez deejayslonio ; 18-08-2016 o 15:50
deejayslonio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-08-2016, 21:43   #74
Lza
ford::advanced
 
Avatar Lza
 
Zarejestrowany: 27-07-2015
Skąd: okolice Krakowa
Model: Tourneo Grand Connect
Silnik: 1.5 TDCI + PowerShift
Rocznik: 2016
Postów: 432
Domyślnie Odp: wrażenia po zakupie

Cytat:
Napisał deejayslonio Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy ktoś posiada wnętrze w jasnym kolorze?
Ja mam tak zwane "dwutonowe" - jasne przełamane ciemnym. Polecam, bardzo przyjemne, nie jest tak ponure jak ciemne. No i jest bez dopłaty, w cenie auta.

albumik z moim autkiem tutaj - są tam też fotki wnętrza. Jeśli chcesz jakieś dodatkowe zdjęcie, jakiegoś konkretnego elementu to daj znać.

album: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Ostatnio edytowane przez Lza ; 18-08-2016 o 21:51
Lza jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-08-2016, 12:20   #75
deejayslonio
ford::average
 
Avatar deejayslonio
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 15-08-2016
Skąd: Szeligi
Model: Tourneo Connect
Silnik: 1,5
Rocznik: 2016
Postów: 66
Domyślnie Odp: wrażenia po zakupie

Cytat:
Ja mam tak zwane "dwutonowe" - jasne przełamane ciemnym. Polecam, bardzo przyjemne, nie jest tak ponure jak ciemne. No i jest bez dopłaty, w cenie auta.

albumik z moim autkiem tutaj - są tam też fotki wnętrza. Jeśli chcesz jakieś dodatkowe zdjęcie, jakiegoś konkretnego elementu to daj znać.

album: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Super fotkiGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Na temat wnętrza wiem wszystkoGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Będzie jasne - mimo iż bez podgrzewanych siedzeń to wyglądają znacznie lepiej.
Jeszcze jedna wątpliwość na temat koloru zewnętrznego i będzie można zamawiaćGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Zastanawiamy się nad czarnym albo ciemnym graficie. Ma ktoś takie kolory? Jak wrażenia ?

Ostatnio edytowane przez deejayslonio ; 19-08-2016 o 12:25
deejayslonio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-08-2016, 12:53   #76
Lza
ford::advanced
 
Avatar Lza
 
Zarejestrowany: 27-07-2015
Skąd: okolice Krakowa
Model: Tourneo Grand Connect
Silnik: 1.5 TDCI + PowerShift
Rocznik: 2016
Postów: 432
Domyślnie Odp: wrażenia po zakupie

Heheh, osobiste upodobania ciężko przekazać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Mi się żaden z oferowanych kolorów tourneo nie podobał, więc pokazałem 2 letniej córce paletę barw tourneo i wybrała to co wybrała hehe.
Lza jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-08-2016, 06:25   #77
deejayslonio
ford::average
 
Avatar deejayslonio
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 15-08-2016
Skąd: Szeligi
Model: Tourneo Connect
Silnik: 1,5
Rocznik: 2016
Postów: 66
Domyślnie Odp: wrażenia po zakupie

Czarna strzała zamówionaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Teraz tylko odczekać swoje i odebrać sprzęt, który przybędzie bez żadnych przygódGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
deejayslonio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-08-2016, 09:10   #78
Lza
ford::advanced
 
Avatar Lza
 
Zarejestrowany: 27-07-2015
Skąd: okolice Krakowa
Model: Tourneo Grand Connect
Silnik: 1.5 TDCI + PowerShift
Rocznik: 2016
Postów: 432
Domyślnie Odp: wrażenia po zakupie

Gratulauję zatem! Wczoraj widziałem na ulicy connecta w takim kolorze. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. kiedy odbiór?
Lza jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-08-2016, 13:14   #79
deejayslonio
ford::average
 
Avatar deejayslonio
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 15-08-2016
Skąd: Szeligi
Model: Tourneo Connect
Silnik: 1,5
Rocznik: 2016
Postów: 66
Domyślnie Odp: wrażenia po zakupie

Standardowo około 3 miesięcy oczekiwania więc jakoś w połowie listopada.
deejayslonio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-08-2016, 13:45   #80
Lza
ford::advanced
 
Avatar Lza
 
Zarejestrowany: 27-07-2015
Skąd: okolice Krakowa
Model: Tourneo Grand Connect
Silnik: 1.5 TDCI + PowerShift
Rocznik: 2016
Postów: 432
Domyślnie Odp: wrażenia po zakupie

U mnie tymczasem stuknęło 8000.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Lza jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:09.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.