Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Fiesta

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 11-08-2021, 06:52   #21
John04
ford::average
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 04-04-2018
Skąd: Tarnobrzeg
Model: Fiesta, Kuga
Silnik: 1.4 TDCI, 2.0 TDCI
Rocznik: 2010, 2013
Postów: 84
Domyślnie Odp: Autem trzęsie w przedziale 90 - 110 km/h

W Kudze miałem to samo. Lewą półoś miałem składaną z 2 po jakimś czasie przy przyśpieszeniu w przedziale prędkości 80-90 km/h zaczęło wibrowac auto. Wymieniłem lewą półoś na oryginalną i teraz jest ws zystko w porządku. Głównie rzecz biorąc zawsze jak są wibracje przy przyspieszeniu to wina jest układu napędowego, przy stałej prędkości winna kół, a przy hamowaniu układu hamulcowego lub zawieszenia.

John04 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-08-2021, 21:13   #22
LosMartinos
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 23-08-2021
Model: Fiesta mk6
Silnik: 1.4 benzyna
Rocznik: 2006
Postów: 4
Domyślnie Odp: Autem trzęsie w przedziale 90 - 110 km/h

Miałem tak samo niezależnie od przyspieszania czy hamowania.Wyważanie kół nic nie dało.Wymieniłem na inne,pomoglo.Kilka mięsiecy pozniej to samo ale tylko podczas przyspieszania.Padło łożysko na osi napędowej prawej(podwójnej).Oś pordzewiala ciężko zdjąć łożysko,w cenie łożyska kupiłem oś używana z tymże łożyskiem zamontowanym.Wymiana banalnie prosta,tylko zleci olej,troche ciężko go zalać z powrotem, bez tragedi.Pomoglo.
LosMartinos jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-10-2021, 15:23   #23
lisrafal91@gmail.com
ford::amateur
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 03-10-2021
Skąd: Strzelin
Model: Ford Galaxy -06r
Silnik: 1.9 tdi
Rocznik: 2002
Postów: 2
Domyślnie Odp: Autem trzęsie w przedziale 90 - 110 km/h

Cytat:
Napisał Antej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Przeguby wewnętrzne półosi do sprawdzenia.
Zbieżność tak samo.
Witam. W moim Galaxy też trzęsie pod czas dodawania gazu. Gdy piszę gaz przestaje. Wymieniłem całą prawą półoś zewnętrzną i wewnętrzną i nadal nic się nie zmieniło. Czy powodem drgań mogą być tuleje na wahaczu? Na przeglądzie gość powiedział że mam do wymiany sworznie i łączniki stabilizatora. Wymieniłem i nadal nic. Jeśli to może pomóc w diagnozie to dodam że mam założone poliuretanowe tuleje na wahaczach. Problem występuje z prawej strony przód. Pomóżcie panowie

Bump:
Cytat:
Napisał Antej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Przeguby wewnętrzne półosi do sprawdzenia.
Zbieżność tak samo.
Witam. W moim Galaxy też trzęsie pod czas dodawania gazu. Gdy piszę gaz przestaje. Wymieniłem całą prawą półoś zewnętrzną i wewnętrzną i nadal nic się nie zmieniło. Czy powodem drgań mogą być tuleje na wahaczu? Na przeglądzie gość powiedział że mam do wymiany sworznie i łączniki stabilizatora. Wymieniłem i nadal nic. Jeśli to może pomóc w diagnozie to dodam że mam założone poliuretanowe tuleje na wahaczach. Problem występuje z prawej strony przód. Pomóżcie panowie
lisrafal91@gmail.com jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
karoseria , szarpanie , wibracje


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:20.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.