Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 24-02-2017, 09:09   #1
Hunter Gratzner
ford::amateur
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 24-02-2017
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo IV
Silnik: 2.0 Ecoboost
Rocznik: 2012
Postów: 3
Domyślnie Brudny od wewnątrz klosz kamery cofania

Cześć i czołem Forumowicze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Kupiłem właśnie autko z dość bogatym wyposażeniem, m.in. z kamerą cofania. Po wrzuceniu wstecznego: słaby obraz na ekranie. Okazało się, że klosz kamerki jest zasyfiony, ale od środka. W znajomym ASO powiedzieli że było już kilka zgłoszeń w tym temacie. Kłopot polega na tym, że obudowa kamerki jest sklejona fabrycznie i teoretycznie można spróbować się do tego zabrać "na ciepło", czyli rozmiękczenie kleju i baaaaaardzo delikatne rozklejanie. Ale... no właśnie. Jak coś pójdzie nie tak to kłopot, podobno nie robią już takich kamer i trzeba by ją kupić z całą wiązką. W ASO jakieś 1300 PLN Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Czy ktoś spotkał się z takim problemem i znalazł może skuteczne rozwiązanie jak to wszystko rozłożyć a potem skleić do kupy?

Hunter Gratzner jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-03-2017, 16:53   #2
STIOPA DW
ford::amateur
 
Imię: andrew
Zarejestrowany: 15-12-2014
Skąd: dw /Wroclove/
Model: mondeo mk4 kombi
Silnik: 2,0 tdci 140/163 by tedi_k
Rocznik: 2010
Postów: 1
Domyślnie Odp: Brudny od wewnątrz klosz kamery cofania

Witam. Mam podobny problem z kamerą. We Wrocławiu powiedzieli mi za kamerę 1250 zł plus nowa wiązka za 750 złGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Auto jest z 2010 roku i teraz jako nowe dostępne są zmodyfikowane kamery,do których muszę dokupić wspomnianą wiązkeGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
STIOPA DW jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-05-2020, 15:50   #3
szkiewicz
ford::beginner
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 05-01-2020
Skąd: Goleniów
Model: Mondeo Tytanium S
Silnik: 2.0L EcoBoost (200PS) - MI4
Rocznik: 2011
Postów: 10
Domyślnie Odp: Brudny od wewnątrz klosz kamery cofania

Witam, chciałbym odnowić temat bo mam taki problem że klosz od wewnątrz jest brudny. Czy można dostać się do wnętrza kamery i wyczyścić klosz kamery w Mondeo Mk4 2011 liftback.
szkiewicz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-09-2020, 07:38   #4
Piko89ST
ford::amateur
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 31-08-2020
Skąd: Wrocław
Model: Focus MK2
Silnik: 1.8tdci 115KM
Rocznik: 2009
Postów: 1
Domyślnie Odp: Brudny od wewnątrz klosz kamery cofania

Cześć,
spróbuje odnowić temat bo mam ten sam problem w Focusie mk2. Czy ktoś z Was to rozbierał czy odpuściliście?
Piko89ST jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:28.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.