Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Transit i Tourneo Connect
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 06-04-2022, 10:09   #11
rowermojezycie_pl
ford::amateur
 
Imię: Eryk
Zarejestrowany: 01-04-2022
Skąd: Grodzisk Maz
Model: Ford Transit Connect
Silnik: 1.0
Rocznik: 2022
Postów: 7
Domyślnie Odp: Instalacja Sync 3 w nowym modelu Connect 2022 po lifcie.

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ekran/tablet
Mówimy o fabrycznym? Mam 6 calowy o takim kodzie
wyświetlacz 18B955 GJCMC
klawiatura GTSDA
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg Screenshot_20220406-111033_Chrome.jpg (82.3 KB, 42 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg Screenshot_20220406-111040_Chrome.jpg (77.2 KB, 41 wyświetleń)


Ostatnio edytowane przez rowermojezycie_pl ; 06-04-2022 o 10:12
rowermojezycie_pl jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-04-2022, 11:59   #12
lukaszooo
ford::expert
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 24-06-2015
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Model: KUGA
Silnik: 1.5 eb
Rocznik: 2020
Postów: 2,452
Domyślnie Odp: Instalacja Sync 3 w nowym modelu Connect 2022 po lifcie.

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Niestety zamontowana jest 4calowa wersja CTRa - czyli Sync2.5 inaczej...
Moim zdaniem przeróbka na Sync3 to tylko u Kolegi @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] ... Nie znam nikogo, komu by się chciało "pół auta" wymieniać by zainstalować Sync3 w miejsce CTR...
Jak zwykle twoja błyskotliwość mnie oślepia...
lukaszooo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-04-2022, 12:11   #13
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,035
Domyślnie Odp: Instalacja Sync 3 w nowym modelu Connect 2022 po lifcie.

Cytat:
Napisał lukaszooo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
... oślepia...
Nie będę udawał, że rozumiem...

Cytat:
Napisał lukaszooo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
... chętnie się podejme. ....
...sam się Kolega "rwał" do tej roboty, więc potwierdziłem, że "wymiana na Sync3 to tylko u Kolegi"... Coś się pokręciło?

Cytat:
Napisał rowermojezycie_pl Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...6 calowy o takim kodzie
wyświetlacz 18B955 GJCMC
klawiatura GTSDA
Widzę, że aukcja niby z Transita... Więc do kompletu wziąć resztę niezbędnych części - samo "radio" ("metalową skrzynkę") CTR oraz resztę plastików pozwalających zamontować "tablet" na kokpicie. Przy takim komplecie wymiana będzie P&P i uzyska się możliwość używania Android Auto.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 06-04-2022 o 13:12
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-04-2022, 08:46   #14
lukaszooo
ford::expert
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 24-06-2015
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Model: KUGA
Silnik: 1.5 eb
Rocznik: 2020
Postów: 2,452
Domyślnie Odp: Instalacja Sync 3 w nowym modelu 2022 po lifcie.

Twój samo zachwyt nas bardzo cieszy, leśne dziadki często tak mają.
W którym miejscu napisałem o sync3? Skoro wszystko wiesz, sprawa jest prosta i czytelna to dlaczego mu tego nie zrobisz?
lukaszooo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-04-2022, 09:46   #15
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,035
Domyślnie Odp: Instalacja Sync 3 w nowym modelu 2022 po lifcie.

Cytat:
Napisał lukaszooo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...W którym miejscu napisałem o sync3?...
Zacytowany "z Kolegi" post #2 w temacie "Instalacja Sync3 w nowym..."...
Zaiste - intrygujące jest więc czego Kolega chciał się "...chętnie podjąć"...???

Niektórzy to "robienie Jarząbka" mają we krwi... Nie tylko wobec klientów najwyraźniej...

BTW - ja z kolei "podejmuję się czasem niechętnie" coś zrobić. Jak sam mam na to ochotę. Czasem także wtedy, gdy znakomiecie wiem co i jak jest do zrobieenia. Na emeryturze mam taką prostą i życiową zasadę: starannie unikam prac męczących fizycznie. Stać mnie na to.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-04-2022, 12:07   #16
lukaszooo
ford::expert
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 24-06-2015
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Model: KUGA
Silnik: 1.5 eb
Rocznik: 2020
Postów: 2,452
Domyślnie Odp: Instalacja Sync 3 w nowym modelu 2022 po lifcie.

Czy w 1 poście jest vin czy zdjęcie ????
Dla takich narcystycznych osób nigdy nie będę miał szacunku. Więcej robić mniej się chwalić.....
lukaszooo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-04-2022, 12:54   #17
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,035
Domyślnie Odp: Instalacja Sync 3 w nowym modelu Connect 2022 po lifcie.

Cytat:
Napisał lukaszooo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jakoś nie widzę chetnych, gdybyś zapytał kto ogra SYNC3 na podstawie info znalezionego w necie to nagle miał byś 20 fachowców...
Tak jak pisałem wczesniej, chętnie się podejme. ....
SKROMNY CZŁOWIEKU, nic z Narcyza w swym charakterze nie mający zupełnie...

A co do szacunku - to brak go do innych świadczy jedynie o kulturze i charakterze deklarującego ów brak...

Rób więc Kolego swoje i nie udawaj mądrzejszego niż jesteś...
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-04-2022, 13:55   #18
Komorowscy
ford::average
 
Avatar Komorowscy
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 24-07-2013
Skąd: Warszawa
Model: Mondzio
Silnik: 2,0
Rocznik: 2008
Postów: 165
Domyślnie Odp: Instalacja Sync 3 w nowym modelu 2022 po lifcie.

Wracając do sprawy...
Myślę... a nawet jestem pewien, że wszystko bezproblemowo się uda.
Zapominacie natomiast o okablowaniu SYNC 2,5 -> SYNC3... a to mamy opracowane i ... jest ono niezbędne do takiej konwersji.
Mamy też aktualnie na stanie kilka innych elementów, które należy podmienić lub dołożyć... niestety nie mamy ramki (plastików)... no ale myślę, że gdzieś będzie ona do dostania... jeśli nie teraz to w przyszłości.

Według mnie nie ma z kolei potrzeby podmiany (przynajmniej na razie) klawiszy od radia - bo sporo ich jest (prawie) kompatybilnych natomiast brakuje w nich takiego drobiazgu jak... przycisk od świateł awaryjnych, który występuje w ten sposób (zintegrowany z nowymi klawiszami) - chyba tylko w tym modelu auta.
Po podłączeniu wszystkiego nie jest wykluczone, że nie będzie więc działał górny rząd klawiszy... ale w razie czego wszystko (potrzebne np. do obsługi telefonu czy też źródła audio)... ukaże się to na wyświetlaczu LCD.
Wszystko okaże się po podłączeniu... nie będą działać - to nie będzie koniec świata... ale być może zadziałają (wyjdzie w praniu).
Podobnie jest już przy uruchomionym Android Auto i podłączonym kabelku USB do telefonu.
Mapy Googla , Yanosik - to wszystko naturalnie działa natomiast zauważyłem, że odtwarzana wtedy z telefonu muza tymi mechanicznymi klawiszami się nie przełącza na kolejny utwór - natomiast oczywiście bezproblemowo odbywa się to dotykowo na ekranie tableta LCD.
Z kolei przy odtwarzaniu tej samej muzy poprzez BT... klawisze te mechaniczne są aktywne (i dotykowe oczywiście na LCD też)

Nota bene wybór w tych autach z kolei był niewielki... ponieważ jak słyszałem - na takie auto z tabletem i SYNC3 czeka(ło) się ponoć ... 2 lata... nie wiem jak teraz - więc to chyba niezłe rozwiązanie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ... a i to zachęciło nas do skonstruowania takiej wiązki SYNC 2,5 -> SYNC 3
Komorowscy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-04-2022, 19:43   #19
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,035
Domyślnie Odp: Instalacja Sync 3 w nowym modelu 2022 po lifcie.

Cytat:
Napisał Komorowscy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...i to zachęciło nas do skonstruowania takiej wiązki SYNC 2,5 -> SYNC 3
No i GRAYTULACJE!
Zawsze warto zdać się na profesjonalistów!Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-04-2022, 15:11   #20
rowermojezycie_pl
ford::amateur
 
Imię: Eryk
Zarejestrowany: 01-04-2022
Skąd: Grodzisk Maz
Model: Ford Transit Connect
Silnik: 1.0
Rocznik: 2022
Postów: 7
Domyślnie Odp: Instalacja Sync 3 w nowym modelu 2022 po lifcie.

Cytat:
Napisał Komorowscy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wracając do sprawy...
Myślę... a nawet jestem pewien, że wszystko bezproblemowo się uda.
Zapominacie natomiast o okablowaniu SYNC 2,5 -> SYNC3... a to mamy opracowane i ... jest ono niezbędne do takiej konwersji.
Mamy też aktualnie na stanie kilka innych elementów, które należy podmienić lub dołożyć... niestety nie mamy ramki (plastików)... no ale myślę, że gdzieś będzie ona do dostania... jeśli nie teraz to w przyszłości.

Według mnie nie ma z kolei potrzeby podmiany (przynajmniej na razie) klawiszy od radia - bo sporo ich jest (prawie) kompatybilnych natomiast brakuje w nich takiego drobiazgu jak... przycisk od świateł awaryjnych, który występuje w ten sposób (zintegrowany z nowymi klawiszami) - chyba tylko w tym modelu auta.
Po podłączeniu wszystkiego nie jest wykluczone, że nie będzie więc działał górny rząd klawiszy... ale w razie czego wszystko (potrzebne np. do obsługi telefonu czy też źródła audio)... ukaże się to na wyświetlaczu LCD.
Wszystko okaże się po podłączeniu... nie będą działać - to nie będzie koniec świata... ale być może zadziałają (wyjdzie w praniu).
Podobnie jest już przy uruchomionym Android Auto i podłączonym kabelku USB do telefonu.
Mapy Googla , Yanosik - to wszystko naturalnie działa natomiast zauważyłem, że odtwarzana wtedy z telefonu muza tymi mechanicznymi klawiszami się nie przełącza na kolejny utwór - natomiast oczywiście bezproblemowo odbywa się to dotykowo na ekranie tableta LCD.
Z kolei przy odtwarzaniu tej samej muzy poprzez BT... klawisze te mechaniczne są aktywne (i dotykowe oczywiście na LCD też)

Nota bene wybór w tych autach z kolei był niewielki... ponieważ jak słyszałem - na takie auto z tabletem i SYNC3 czeka(ło) się ponoć ... 2 lata... nie wiem jak teraz - więc to chyba niezłe rozwiązanie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ... a i to zachęciło nas do skonstruowania takiej wiązki SYNC 2,5 -> SYNC 3

Niestety okazało się, po drugim odczycie vinu, że jest to zwykłe radio z obsługą multimediów a nie Sync 2,5... i że wiązka może wymagać wyjątkowej wiązanki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
rowermojezycie_pl jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
mk3



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:51.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.