Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 04-09-2017, 20:48   #1
JanekOlav
ford::amateur
 
Imię: jan
Zarejestrowany: 26-10-2014
Model: Ford focus Mk1 Hatchback
Silnik: diesel 90km
Rocznik: 2002
Postów: 5
Exclamation Sprawdzenie sterownika pompy

Mam pytanie odnośnie sterownika pompy wtyskowej ford focus mk1 1.8tddi
Jestem aktualnie w norwegi i samochód staną w trakcie jazdy . ( po oglądnięciu filmiku na yt i przeczytaniu wielu postów o sterowniku pompy sprawdziłem go podłączając pod niego żarówke i próbując kręcić ( nie mruga ) a napięcie jest na kostce dochodzącej do sterownika . Wiec zdemontowałem go i wysłałem do polski na naprawę. Gość przez telefon powiedział jeszcze żebym sprawdził czy jest napięcie na kostce zasilania ( 2 piny + i - ( i czy znika po kilku sekundach po przekręceniu )
po przekręceniu kluczyka żarówka się zapala czyli jest napięcie ALE NIE GAŚNIE PO KILKU SEKUNDACH ( A GOŚĆ PRZEZ TELEFON MÓWIŁ ZE POWINNA) co jest przyczyną? czy tak ma być a on się po prostu nie zna ? też tak macie ? Licze na szybką odpowiedz bo chce poskładać auto gdy wróci sterownik i wrócic do Polski Ale jak dle mnie nie powinno po kilku sekundach znikać napięcie

Czyli w skrócie czy jeśli podepniecie żarówkę do plusa i minusa kostki idącej do sterownika pompy po przekręceniu kluczyka w pozycje zapłon ( zapalają sie kontrolki jeszcze nie kręcimy silnikiem) to żarówka popdpięta do kostki świeci wam aż do momentu cofnięcia kluczyka do pozycji off czy pali się wam cały czas ?Jak mi

JanekOlav jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:01.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.