Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Ogólnie o motoryzacji
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 06-05-2015, 19:20   #1781
kruger
ford::advanced
 
Avatar kruger
 
Zarejestrowany: 27-04-2010
Model: Mondeo MK5 → Mondeo MK4
Silnik: EB 240KM, PowerShift
Rocznik: 2013
Postów: 426
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 vs konkurencyjne auta

A nie musisz czasem założyć konta, wziąć karty kredytowej itp.?

kruger jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-05-2015, 19:28   #1782
krychos
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 03-01-2014
Skąd: Warszawa
Model: Focus
Silnik: 1.6 TDCi
Rocznik: 2010
Postów: 14
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 vs konkurencyjne auta

Właśnie, gdzie jest *? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
krychos jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-05-2015, 20:21   #1783
biner
ford::professional
 
Imię: slawek
Zarejestrowany: 18-01-2015
Skąd: gdansk
Model: MK5
Silnik: był 2,0 EB 203 AT=> 240 by mm32
Rocznik: 2015
Postów: 1,035
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 vs konkurencyjne auta

nie muszę nic brać gap itd dodatkowo jak chcę, ubezpieczenie powiedział żebym sobie wziął od delera on wystąpi o odstapienie od zapłaty 250 za obca polisę itd, jestem zaskoczony i nie wiem gdzie jest ten haczyk, powiedział że jedynym moim kosztem bedzie rejestracja 400 zł netto jak się zapytałem dlaczego są instytucją harytatywną to powiedzial że on ma podpisaną umowę z fordem i teraz do konca października jest promocja bo chcą pozyskać nowych klientów i żeby było śmieszne zapytałem się o wysokość raty jak zwiększy się wibor to on powiedzial że ta rata mi się nie zmieni bo przy malych wahaniach nic nie robią i że te raty będą stałe. W to akurat nie wierzę ale nie wiem czy nie zaryzykować bo nawet jak dojdą jakieś kwiatki to i tak powinno wyjść taniej niż u konkurencji. Jedyne co, to nie chciał odstąpić od weksla jest obowiązkowy.

Bump: Odnośnie negatywnych opini jakie czytałem to ludzie się skarżą że jest bardzo kiepski kontakt,następnie że jak mieli szkodę to musieli zapłacić 200 netto za to aby sami zalatwiali itd ale te opłaty są we wszystkich tabelach opłat prowizji tak więc nie rozumiem zdziwienia, i jeszcze narzekali niektórzy że faktury z opóźnieniem docierały i dostawali monity za opóźnienie w opłatach ale w OWUL jest napisane że jak nie dostaniesz FV to i tak powinienes uiścić opłatę to też u innych jest i jeden koleś pisał że są opieszali w wydaniu auta , a ten koleś mnie zapewnił że jak w poniedziałek podpiszę to we wtorek wyjeżdżam. Jak ktoś będzie zainteresowany umową tą udostępnię bo jak dostanę zgodę od analityka czyli jutro to dostanę kompletną umowę do wglądu.
biner jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-05-2015, 21:03   #1784
icyklop
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 vs konkurencyjne auta

Cytat:
Napisał kruger Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie wiem czy jest w Mondeo, jest w Fieście:

In the L mode, the car remains in the lowest possible gear for most responsive acceleration until the engine speed reaches the red line around 6000 RPM. We did few lamps of straight line sprints from 0 to 140 KMPH in the Fiesta and we found out that the L mode is surely sporty, but flooring the pedal is a quicker way as it does not rev all the way up to 6000 RPM, but close to 5000 RPM where the torque peaks (at 4500), so it gives you a better acceleration in D more with pedal floored rather than L mode. The L more in more useful for uphill climbs and places where the load on the car fluctuates because of bad weather, inclines and winds.
L jest w hybrydzie, wiem bo jeździłem na jeździe próbnej, ale nie testowałem akurat Lki
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-05-2015, 08:18   #1785
boncio
ford::expert
 
Avatar boncio
 
Zarejestrowany: 03-11-2009
Skąd: Łódź
Model: Audi Q3 Sportback/Mazda CX-3
Silnik: 1.4e 245KM/2.0 121KM
Rocznik: 2022/2019
Postów: 3,725
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 vs konkurencyjne auta

Odnośnie jeszcze tego leasingu. Panowie zauważcie, że wpłata początkowa jest bardzo wysoka, więc w zasadzie pół auta mają spłacone na dzień dobry. Wkup też spory. Więc w raty leasingowe idzie tylko jakieś 35%. Poza tym wibor jest na bardzo niskim poziomie teraz i jak znacząco wzrośnie, to sobie to odbiją Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
boncio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-05-2015, 09:05   #1786
biner
ford::professional
 
Imię: slawek
Zarejestrowany: 18-01-2015
Skąd: gdansk
Model: MK5
Silnik: był 2,0 EB 203 AT=> 240 by mm32
Rocznik: 2015
Postów: 1,035
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 vs konkurencyjne auta

No ok ale inne oferty o tych samych parametrach są na poziomie 103% i więcej i oni tez sobie odbija i co dopiero wtedy wyjdzie kosmos
biner jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-05-2015, 10:51   #1787
boncio
ford::expert
 
Avatar boncio
 
Zarejestrowany: 03-11-2009
Skąd: Łódź
Model: Audi Q3 Sportback/Mazda CX-3
Silnik: 1.4e 245KM/2.0 121KM
Rocznik: 2022/2019
Postów: 3,725
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 vs konkurencyjne auta

Wiesz to już jest zależne od polityki danego banku/firmy leasingowej.
Przeczytaj dokładnie umowę i tabelę opłat, może gdzieś jest haczyk. Ale pewnie nie ma nic nietypowego i rzeczywiście chcą nałapać klientów.
Ja miałem 3,85% w BRE (teraz m), ale na 36 msc przy wpłacie 18% i leasingu degresywnym 6M. Połowa auta spłacona po pół roku, a ostatni rok to groszowe raty. Ale to też było 3 lata temu i mnie spadający wibor zuważalnie zmniejszał raty i te prawie 4% zrekompensował zwrot z US Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
boncio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-05-2015, 19:05   #1788
biner
ford::professional
 
Imię: slawek
Zarejestrowany: 18-01-2015
Skąd: gdansk
Model: MK5
Silnik: był 2,0 EB 203 AT=> 240 by mm32
Rocznik: 2015
Postów: 1,035
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 vs konkurencyjne auta

Mam umowę i naprawde nie ma do czego się przyczepić nie ma żadnych opcji dodatkowych,miałbym tylko prośbę do kogoś kto by mi mogl pokazac jak wygląd weksel in blanco z deklaracja w innych leasingach bo ten co on mi przyslal troche mnie niepokoi ze nie ma tego słowa nie na zlecenie oraz jest tam tylko napisane ze dotyczy umowy .... Bez mojego protestu na sumę zgodna z zadluzeniem nr umowy z ustawowymi odsetkami oraz nie ma słowa ze będzie zwrócony po zakończeniu i nie ma waluty.
biner jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-05-2015, 19:44   #1789
michjak
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 22-12-2014
Model: mondeo
Silnik: mk4
Rocznik: 2011
Postów: 7
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 vs konkurencyjne auta

w temacie konkurencyjnych aut, mazda 6 FL się objawił.
Przód ładniejszy i fajna otwierana navi jak w audi.
Za to popisali się w kombi, będzie o 65mm krótsze od sedana i rozstaw osi mniejszy o 80mm. I tak wygodna nie była, pasek i mk5 będą miały łatwiej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
michjak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-05-2015, 19:47   #1790
slawek-kali
ford::expert
 
Avatar slawek-kali
 
Imię: Slawek
Zarejestrowany: 10-01-2011
Skąd: Niemcy - Paderborn
Model: Smax Titanium S
Silnik: 163KM
Rocznik: 2013
Postów: 4,941
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 vs konkurencyjne auta

Ale Mazda to gabarytowo zawsze bylo A4 lub BMW 3, wiec wszystko ok Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Sprawdz VIN - napisz maila!
Auta z Niemiec, Ogledziny, pomoc w kupnie -> dzial uslugi-KLIK
slawek-kali jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:21.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.