Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 29-02-2020, 22:12   #1061
sawoj
ford::advanced
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 04-03-2013
Skąd: KOL
Model: Ford Fusion USA
Silnik: 2.0 240KM
Rocznik: 2015
Postów: 396
Domyślnie Odp: SYNC3 - aktualizacja map

Cytat:
Napisał mm32 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wszystko masz podane.Początek ten co zawsze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dziękuję za poradę, nie pomyślałem że to takie proste Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:
Cytat:
Napisał sabaciontko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Proszę link [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
oraz [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Pakiet głosowy do navi i pakiet polski do aktualizacji.
Dziękuję za linki

sawoj jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-03-2020, 13:08   #1062
komarkutno
ford::advanced
 
Avatar komarkutno
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 10-02-2011
Skąd: Kutno
Model: Fusion Titanium, bliss, lane assist. FDL, TSR, Sync3
Silnik: 2.0 EB 240 km
Rocznik: 2013
Postów: 252
Domyślnie Odp: SYNC3 - aktualizacja map

Cytat:
Napisał sabaciontko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Proszę link [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
oraz [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Pakiet głosowy do navi i pakiet polski do aktualizacji.
Zaktualizowałem aplikację i mapy wcześniej bez tych pakietów głosowych i wszystko działa poprawnie ( przynajmniej tak mi się wydaje po krótkich testach) komendy w navi są , wybieranie głosowe też działa , podejrzewam , że z poprzednich wersji navi i mapy pliki głosowe się zachowały , czy jest sens wgrywać te nowe pliki głosowe skoro poprzednie działają czy coś tracę nie mając wgranych nowych plików lub co zyskam jak wgram nowe pliki głosowe?

Ostatnio edytowane przez komarkutno ; 01-03-2020 o 18:37
komarkutno jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-03-2020, 17:33   #1063
sawoj
ford::advanced
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 04-03-2013
Skąd: KOL
Model: Ford Fusion USA
Silnik: 2.0 240KM
Rocznik: 2015
Postów: 396
Domyślnie Odp: SYNC3 - aktualizacja map

Cytat:
Napisał komarkutno Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zaktualizowałem aplikację i mapy wcześniej bez tych pakietów głosowych i wszystko działa poprawnie ( przynajmniej tak mi się wydaje po krótkich testach) komendy w navi są , wybieranie głosowe też działa , podejrzewam , że z poprzednich wersji navi i mapy się zachowały , czy jest sens wgrywać te nowe pliki głosowe skoro poprzednie działają czy coś tracę nie mając wgranych nowych plików lub co zyskam jak wgram nowe pliki głosowe?
U mnie po aktualizacji softu i wgraniu map F9 nie miałem komend głosowych, zainstalowałem te 2 pakiety i dalej nie było wybierania głosowego, zrobiłem reset Synca i wszystko jest tak więc nie wiem czy po aktualizacji nie powinienem zrobić resetu i może komendy głosowe by były.
Dziękuję wszystkim którzy pomogli w rozwiązaniu problemu.

Mam jeszcze pytanie dotyczące wyświetlania logo stacji radiowych. U mnie logo jest wyświetlane tylko z DAB a z FM nie ma. Dostępny jest plik do aktualizacji logo na rosyjskim forum, nie wiem czy instalacja tego pliku pomoże. Czytałem w innym wątku wypowiedzi bardziej kumatych forumowiczów że to nie jest takie proste.
sawoj jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-03-2020, 17:43   #1064
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,164
Domyślnie Odp: SYNC3 - aktualizacja map

Cytat:
Napisał sawoj Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
nie jest takie proste.
nie jest to takie proste jak zauważyłeś i ta aktualizacja o której wspominasz nic Ci nie da
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-03-2020, 21:41   #1065
lukkii899
ford::amateur
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 11-09-2016
Skąd: Poznań
Model: Mondeo
Silnik: 2.0
Rocznik: 2008
Postów: 5
Domyślnie Odp: SYNC3 - aktualizacja map - ZROBIONE!!!

Cytat:
Napisał lukkii899 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam wszystkich.

Jestem nowym posiadaczem Mondeo (kupione msc temu z salonu). Jako że lubię być na bieżąco sprawdziłem aktualizacje i do mojego autka była paczka która pobrałem. Zgodnie z instrukcja przygotowałem pendrive i następnie udałem się do auta gdzie czekała mnie nie miła niespodzianka w postaci komunikatu o błędzie. Czy ktoś może pomóc? Czytałem wcześniejsze posty i paczkę ściągałem 2x że strony Forda z tym samym rezultatem. Paczka nazywa się SYNC3_2938367228_UPDATE. Znajdują się w niej następujące pliki jak na zdjęciach. Moja wersja systemu to 3.3 (również zdjęcia).

Prośba o pomoc co z tym fantem zrobić. [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wysłane z mojego JSN-L21 przy użyciu Tapatalka
Czy ktoś jest w stanie mi pomóc? Walczę z tym już kolejny dzień i zaczyna mnie to frustrować. W poprzednim aucie (Kadjar 201Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. aktualizacja była bezproblemowa. Teraz czytam że może pendrive, że serwery Forda generują jakieś badziewa itd. Trochę tego jest. Mniejsza z tym. Co jeszcze probowalem:
-ustawienia fabryczne, wył wifi oraz BT nie pomogly
-ściągnięcie ponownie plików z serwera nie daje żadnego efektu
-próbowałem na 2 pendrive, ustawiałem jako MBR bez skutku

Zastanawiam się nad zakupem markowego pendrive z USB 3.1 i prędkością 150/200 Mb/s aczkolwiek nie wiem czy jest sens i pożyczę w pracy od kogoś na testy...
Ściągnąłem z cynlabs S3.4 aczkolwiek archiwum jest uszkodzone (wtf! ). Z serwerów Forda ściągnąłem chyba już 5x i też są jakieś błędy! Paranoja normalnie.
Wypakowuje za pomocą winrar albo winzip...

Już nie wiem co z tym fantem robić bo ciągle tylko tracę czas. Do tego zastanawiam się czemu ford daje mi wersję 3.3 zamiast np 3.4 skoro taka wlasnie mam tylko inna kompilacje. Do tego na stronie Forda jest info "gratulacje twoje mapy są aktualne" a przecież mam F8 (czytałem już o F9).

Naprawdę będę wdzięczny za poratowanie.

Wysłane z mojego JSN-L21 przy użyciu Tapatalka
lukkii899 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-03-2020, 21:50   #1066
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,035
Domyślnie Odp: SYNC3 - aktualizacja map - ZROBIONE!!!

Cytat:
Napisał lukkii899 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
....czemu ford daje mi wersję 3.3 zamiast np 3.4 ...
Do auta Kolegi "należy się" wersja 3.3 i NIGDY od Forda ono wersji 3.4 nie dostanie.
Na problemy z instalacją potrafi pomóc "reset system" albo "przywrócenie ustawień fabrycznych" jak kto woli... Dostępne z menu "ustawienia"->"ogóle" na samym dole listy w tym menusie.

Stosowanie pendrive USB 3 w Sync3 nie ma żadnego uzasadnienia, bo ma on porty USB 2.0 jedynie.
Dobry pendrive USB 2.0 w zupełności wystrczy.
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-03-2020, 22:58   #1067
miniupiniu
ford::average
 
Zarejestrowany: 16-12-2016
Model: Ford Kuga MK2 FL
Silnik: 1.5 150 koni
Rocznik: 2018
Postów: 118
Domyślnie Odp: SYNC3 - aktualizacja map - ZROBIONE!!!

3.4.20021 z mapami F9 już pobrane na pendraka. Jutro instalka i zobaczymy czy wszystko działa.
Pytanie. Mam już na pokładzie 3.4.20021 wystarczy nainstalować tą wersję czy wcześniej plik reformat?

Wysłane z mojego HD1913 przy użyciu Tapatalka
miniupiniu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-03-2020, 10:25   #1068
jagred
ford::average
 
Zarejestrowany: 14-08-2015
Model: Focus
Silnik: 1.5
Rocznik: 2015
Postów: 196
Domyślnie Odp: SYNC3 - aktualizacja map - ZROBIONE!!!

Cytat:
Napisał miniupiniu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam już na pokładzie 3.4.20021 wystarczy nainstalować tą wersję czy wcześniej plik reformat?
A jak robisz aktualizacje windowsa to tez najpierw robisz format?
jagred jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-03-2020, 12:02   #1069
miniupiniu
ford::average
 
Zarejestrowany: 16-12-2016
Model: Ford Kuga MK2 FL
Silnik: 1.5 150 koni
Rocznik: 2018
Postów: 118
Domyślnie Odp: SYNC3 - aktualizacja map - ZROBIONE!!!

Pytam bo jak wkładam pendriva to nic się nie dzieje. Jest tylko komunikat wykryto dysk usb1.

Problem rozwiązany dzięki kolegom z zagranicznego forum.

No i niestety po raz kolejny przekonałem się o tym że więcej dowiesz się od ludzi z zagranicznych for. Są bardziej przyjaźni. Więcej wytłumaczą. Nie wywyższają się.

Wysłane z mojego HD1913 przy użyciu Tapatalka

Ostatnio edytowane przez miniupiniu ; 02-03-2020 o 13:40
miniupiniu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-03-2020, 15:07   #1070
Draculescu
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 01-12-2009
Model: Focus
Silnik: 1.6 vti
Rocznik: 2006
Postów: 301
Domyślnie Odp: SYNC3 - aktualizacja map - ZROBIONE!!!

Skoro rozwiązałeś problem to dlaczego tego nie opiszesz?
Draculescu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:30.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.