Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 23-09-2017, 08:27   #11
szkodnik85
ford::advanced
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 03-09-2013
Skąd: Tychy
Model: Ford Focus MK2
Silnik: 1.4
Rocznik: 2005
Postów: 461
Domyślnie Odp: Kierownicą telepie, a tarcze i klocki wymienione 600 km temu na ATE

Cytat:
Napisał lukaszooo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Piasty oczyszczone przed montażem?, skoro było uderzenie to zrób geometrię a potem podnieś jedno przednie koło ustaw mikrometr na statywie i sprawdź bicie samej piasty.
Kolego jak Ty chcesz zmierzyć bicie piasty mikrometrem ? Chyba chciałeś powiedzieć czujnikiem zegarowym.

szkodnik85 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-09-2017, 09:38   #12
lukaszooo
ford::expert
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 24-06-2015
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Model: KUGA
Silnik: 1.5 eb
Rocznik: 2020
Postów: 2,435
Domyślnie Odp: Kierownicą telepie, a tarcze i klocki wymienione 600 km temu na ATE

Myślę o czym innym a pisze co innego, czujnikiem zegarowy na statywie.
lukaszooo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-09-2017, 10:52   #13
Shoray21
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 08-01-2014
Model: focus mk1
Silnik: 1,6
Rocznik: 2000
Postów: 17
Domyślnie Odp: Kierownicą telepie, a tarcze i klocki wymienione 600 km temu na ATE

Cytat:
Napisał Phoenix_eu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A u ciebie występuje bicie przy jeździe?

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
Nie, tylko podczas hamowania między 80-60 km/h

Bump:
Cytat:
Napisał bantiru Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A felgi wyważone
Wyważone - 2 razy.

Cytat:
Napisał lukaszooo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Piasty oczyszczone przed montażem?, skoro było uderzenie to zrób geometrię a potem podnieś jedno przednie koło ustaw mikrometr na statywie i sprawdź bicie samej piasty.
Niedawno wymieniałem wybitą tuleję na wahaczu, więc ustawiona została też geometria i zbieżność. Zatem szukam mechanika ze sprzętem, który zmierzy mi bicie samej piasty.

Dzięki!
Shoray21 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-09-2017, 15:43   #14
lostdesper
ford::average
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 15-07-2015
Skąd: Borne
Model: Focus MK2 FL, Mondeo MK5 FL
Silnik: 2.0 TDCI 136KM
Rocznik: 2008, 2020
Postów: 93
Domyślnie Odp: Kierownicą telepie, a tarcze i klocki wymienione 600 km temu na ATE

Temat rzeka niestety, drgania kierownicy kupujemy w pakiecie z focusem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

U mnie przy hamowaniu biły - pomiar bicia piasty czujnikiem robiony - wyszło niby ok, po czym krzywiło tarcze (TRW i ATE dwa razy na reklamację szły) - wymieniłem w koińcu łożyska z piastami, przeszło na dobre.

Drgania przy jeździe - tu odpowiedzialne były krzywe felgi i kilkukrotne wyważanie nic nie dało, dopiero po wymianie (w zasadzie kupnie stalowych nówek) problem z nikł, aż ciężko było uwierzyć, że jadąc moim Focusem nie czuje drgania, a jednak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
lostdesper jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
focus i , hamulce


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:43.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.