Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 07-06-2018, 15:02   #11
mottom
ford::advanced
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 05-02-2016
Skąd: Warszawa
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2010
Postów: 210
Domyślnie Odp: Recenzje paneli Audio/DVD/GPS/TV

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] masz inne radio i dla tego potrzebujesz inny separator. Ja mam w chińczyku zwykłe gniazdo antenowe a w oryginalnym radiu miałem 2x fakra i dlatego kupiłem taki separator.

mottom jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-09-2018, 10:36   #12
xlr8
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 07-03-2012
Skąd: Głogów
Model: S-max Titanium X
Silnik: 1.6 ecoboost
Rocznik: 2012
Postów: 8
Domyślnie Odp: Recenzje paneli Audio/DVD/GPS/TV

Witajcie,
Kupiłem BX-440, zamontowałem do S-Max'a, działa convers+, sterowania z kierownicy, wizualizacja klimatroniku, wizualizacja czujników cofania na radiu. Mam tylko jeden problem, sygnał z czujników cofania dubluje się (oryginały razem z sygnałem z radia), może jakieś magiczne ukryte menu ? Ktoś, coś ?
xlr8 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-09-2018, 09:21   #13
mottom
ford::advanced
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 05-02-2016
Skąd: Warszawa
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2010
Postów: 210
Domyślnie Odp: Recenzje paneli Audio/DVD/GPS/TV

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] możesz pokazać wizualizację czujników parkowania? Wchodziłeś do ukrytego menu w radiu? [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Ostatnio edytowane przez mottom ; 25-09-2018 o 09:26
mottom jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-10-2018, 05:37   #14
xlr8
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 07-03-2012
Skąd: Głogów
Model: S-max Titanium X
Silnik: 1.6 ecoboost
Rocznik: 2012
Postów: 8
Domyślnie Odp: Recenzje paneli Audio/DVD/GPS/TV

Cytat:
Napisał mottom Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] możesz pokazać wizualizację czujników parkowania? Wchodziłeś do ukrytego menu w radiu? [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] Szacun, przekopałem kawałek sieci ale [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] nie znalazłem, dziś sprawdzę czy w ogóle to funkcjonuje. Według mnie, sygnał z parktronika w radiu pomija Androida (działa praktycznie po zapłonie), majfrend nie za bardzo potrafił pomóc.
Poniżej filmiki jak to działa:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Ostatnio edytowane przez xlr8 ; 06-10-2018 o 06:41
xlr8 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-10-2018, 08:36   #15
mottom
ford::advanced
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 05-02-2016
Skąd: Warszawa
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2010
Postów: 210
Domyślnie Odp: Recenzje paneli Audio/DVD/GPS/TV

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] są 3 stosowane rozwiazania czujników parkowania. Nieoryginalne będą działały niezależnie od radia, fabryczne korzystajace z głośników i radia oraz fabryczne mające małe buzzery schowane w słupkach (chyba lewy przedni i prawy tylny). Spróbuj namierzyć źródło dźwięku. Może bedziesz musiał odłączyć buzery ze słupków.
mottom jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-10-2018, 11:33   #16
xlr8
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 07-03-2012
Skąd: Głogów
Model: S-max Titanium X
Silnik: 1.6 ecoboost
Rocznik: 2012
Postów: 8
Domyślnie Odp: Recenzje paneli Audio/DVD/GPS/TV

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] Mam fabryczne z głośniczkami w słupkach (2 różne tony), pozbywać się ich nie chcę więc, jeśli sobie nie poradzę, wycinam interface CAN. Spróbuję jeszcze zmianę globalnej konfiguracji z elmconfig. Dziś wyciągam CBF z garażu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., S-Max może poczekać. Tak, czy inaczej, dam znać dla potomnych jak poszło.
xlr8 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-10-2018, 11:34   #17
xlr8
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 07-03-2012
Skąd: Głogów
Model: S-max Titanium X
Silnik: 1.6 ecoboost
Rocznik: 2012
Postów: 8
Domyślnie Odp: Recenzje paneli Audio/DVD/GPS/TV

Jak przypuszczałem, zmiana central config'u nic nie dała, buzerek jest wbudowany w radio (działa niezależnie od androida, ale po CAN'ie), odpięcie przewodu "Parking" od radia również bezskuteczne. Odciąłem interface CAN, spiąłem KEY1 i staram się przy flaszce zapomnieć o porażce Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Płaczu nie będzie.
xlr8 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-10-2018, 08:30   #18
yaris1
ford::professional
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 03-04-2013
Skąd: Irlandia
Model: Kuga
Silnik: 2.0 tdci 161KM
Rocznik: 2008
Postów: 1,261
Domyślnie Odp: Recenzje paneli Audio/DVD/GPS/TV

Mam prośbę jakie posiadacie panele klimatyzacji? I czy w oryginale też wam pokazywało wizualizacje klimatyzacji na wyświetlaczu?
yaris1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-10-2018, 17:35   #19
Bysiu35
ford::beginner
 
Imię: Zbigniew
Zarejestrowany: 31-08-2018
Skąd: Wierzchosławice
Model: galaxy
Silnik: 2.0
Rocznik: 2008
Postów: 47
Domyślnie Odp: Recenzje paneli Audio/DVD/GPS/TV

Dziś do mnie wreszcie dotarło! Pisze wreszcie bo miałem spore nieporozumienia ze sprzedającym. Kupowałem na allegro i w całym tym zamieszaniu otrzymałem rabat 200 zł i dostałem gratis moduł OBD II oraz kamere cofania! No ale moze o samym radiu...wizualnie spoko. Montowałem je w Galaxy 2008 r. Na obecna chwile mam podpięty jeden kabel USB oraz antene WIFI i GPS i...chyba wszystko działa. Ale oczywiście jutro sprawdze je dokładniej. Jeśli chodzi o sterowanie z kierownicy - działa. Dużo czytałem, że dźwięk jest kiepski....biorąc pod uwagę, że pracuje "słuchem" to dźwięk jest naprawde wręcz bardzo dobry! Nie róbmy z samochodu sali koncertowej czy studyjnej itp...! Dotyk działa poprawnie. Łączy sie z moim telefonem poprawnie. Z internetem z mojego telefonu również. To tak na pierwszy rzut oka. Będę testował dalej to ew napisze jak coś będzie nie tak.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg IMG_20181018_173632.jpg (78.6 KB, 222 wyświetleń)
Bysiu35 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-10-2018, 09:52   #20
Bysiu35
ford::beginner
 
Imię: Zbigniew
Zarejestrowany: 31-08-2018
Skąd: Wierzchosławice
Model: galaxy
Silnik: 2.0
Rocznik: 2008
Postów: 47
Domyślnie Odp: Recenzje paneli Audio/DVD/GPS/TV

Panowie wiecie może jak ogarnąć ustawienia w tym tzw ukrytym menu w takim radiu?

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Chodzi mi dokładnie o ustawienia związane z Can-busem
Bysiu35 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:55.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.