Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 27-09-2019, 07:30   #1
Reddriver145
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 19-07-2019
Model: Focus mk2
Silnik: 1.6 ti-vct
Rocznik: 2005
Postów: 22
Domyślnie Przepalajacy się bezpiecznik nr. 43

Witam, przepala sie bezpiecznik nr 43, nie wiem od czego to zależy. Po założeniu nowego jak pojadę w dłuższą trasę to zawsze się przepali. Czasami jeżdżę tydzień na krótkich trasach i jest ok, a czasami nie mogę włożyć nowego bo od razu go wywala. Jak się przepali to nie działa pilot centralnego zamka( sam centralny z kluczyka dziala) i klima się sama włącza podczas jazdy i trudno ja wyłączyć ( trzeba kilka razy kliknąć w przycisk), a i zawsze po odpaleniu sie uruchamia( nie zależy to od ustawienia strefy nadmuchu) i ciężko ja wyłączyć. Byłem u elektryka i nic nie zobaczył, podłączył swój komp i zero wyników. Bardzo mnie to drażni i proszę o pomoc w rozwiązaniu mojego problemu, lub o pomocne rady.

Reddriver145 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-09-2019, 09:06   #2
hindus
ford::expert
 
Avatar hindus
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 22-07-2014
Skąd: Wejherowo
Model: Focus MK2 FL
Silnik: 1.6 TDCI 90KM
Rocznik: 2008
Postów: 4,544
Domyślnie Odp: Przepalajacy się bezpiecznik nr. 43

Bezpiecznik 43 to:
"Zasilanie modułów elektronicznych napięciem akumulatora (sterowanie ogrzewaniem, kolumna kierownicza, DPF, odbiornik pilota, odtwarzacz DVD, alarm)"

Jest trochę elementów do sprawdzenia... Nie mam pojęcia od czego bym zaczął, dobrze jakby się ktoś bardziej kompetentny wypowiedział.
hindus jest online   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-09-2019, 21:06   #3
Reddriver145
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 19-07-2019
Model: Focus mk2
Silnik: 1.6 ti-vct
Rocznik: 2005
Postów: 22
Domyślnie Odp: Przepalajacy się bezpiecznik nr. 43

Dpf brak, alarmu brak, nagrzewnica jest ok, kolumna regulowana ręcznie, odtwarzacz DVD brak. Czasami radio przełęczy się samo na ...radio Maryja. Nie wiem dlaczego, ale ignoruje to. Sprawdzałem nawet przelotki w drzwiach ale wszystko fabryczny stan. Faktem jest ,że nie działają tylne głośniki, ale wątpię aby to miało coś wspólnego.
Reddriver145 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
bezpiecznik , centralny nie działa , klimatyzacja focus



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:15.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.