Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 28-05-2023, 18:23   #31
miki76
ford::amateur
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 24-05-2023
Model: Focus
Silnik: 1,6
Rocznik: 2011
Postów: 7
Domyślnie Jak usunąć sparowane telefony

Witam
Jestem świeżym nabywca Forda Focusa 1,6 Tdci 2011r,i mam problem ,którego nie mogę rozwiązać.Przeszukałem forum ,ale nic nie znalazłem konkretnego co by mi pomogło z problemem.
Próbując połączyć swój telefon z radiem przez bluetooth wyskakuje mi info że nie ma wolnych miejsc. Wchodząc dalej w menu wyskakują mi sparowane telefony poprzedniego właściciela i tu jest problem nie moge ich skasować ,zaznacza mi pierwszy na liscie telefon i nie mogę zrobic żadnej operacji typu skasuj itp.
jak ktos wie jak to zrobic poprosze o pomoc.

miki76 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-05-2023, 19:13   #32
Antej
FORD|ZAWODOWIEC
 
Zarejestrowany: 15-08-2014
Model: exKa/Fusx2/Foc
Silnik: Brak informacji
Rocznik: Brak informacji
Postów: 7,485
Domyślnie Odp: Bluetooth nie ma sparowanych żadnych urządzeń a nie można dodać nowego

Pokaż zdjęcie tego ekranu i radia w chwili wyboru tel. z listy.

Generalnie dolne klawisze radia służą do obsługi funkcji w menu.
Antej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-05-2023, 18:16   #33
miki76
ford::amateur
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 24-05-2023
Model: Focus
Silnik: 1,6
Rocznik: 2011
Postów: 7
Domyślnie Odp: Bluetooth nie ma sparowanych żadnych urządzeń a nie można dodać nowego

COś takiego mam,i nie mogę zjechać strzałkami w dół, wogóle nci nie mogę zrobić
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg IMG20230530074332.jpg (79.7 KB, 28 wyświetleń)
miki76 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-05-2023, 18:33   #34
Antej
FORD|ZAWODOWIEC
 
Zarejestrowany: 15-08-2014
Model: exKa/Fusx2/Foc
Silnik: Brak informacji
Rocznik: Brak informacji
Postów: 7,485
Domyślnie Odp: Bluetooth nie ma sparowanych żadnych urządzeń a nie można dodać nowego

"Strzelam"
Klawisz od funkcji "rozłącz".

Możliwe że sam moduł BT jest uszkodzony.
Nie mam chwilowo "ochoty" zapinać takiej konfiguracji na stole jak masz w aucie.
Antej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-05-2023, 18:55   #35
miki76
ford::amateur
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 24-05-2023
Model: Focus
Silnik: 1,6
Rocznik: 2011
Postów: 7
Domyślnie Odp: Bluetooth nie ma sparowanych żadnych urządzeń a nie można dodać nowego

NIE CYTUJEMY CAŁYCH POSTÓW W ODPOWIEDZI, A ZWŁASZCZA GDY ZNAJDUJĄ SIĘ BEZPOŚREDNIO NAD TWOIM !!!!!

MOŻNA UŻYĆ JESZCZE FUNKCJI "CYT. SELEKTYWNY" (część tekstu zaznaczonego)




Który to klawisz"rozłącz"?

Ostatnio edytowane przez Speedo ; 31-05-2023 o 06:29
miki76 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-06-2023, 10:05   #36
miki76
ford::amateur
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 24-05-2023
Model: Focus
Silnik: 1,6
Rocznik: 2011
Postów: 7
Domyślnie Odp: Bluetooth nie ma sparowanych żadnych urządzeń a nie można dodać nowego

Nikt? Nic? bo nadal nic nie mogę zrobić
miki76 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-06-2023, 10:49   #37
Antej
FORD|ZAWODOWIEC
 
Zarejestrowany: 15-08-2014
Model: exKa/Fusx2/Foc
Silnik: Brak informacji
Rocznik: Brak informacji
Postów: 7,485
Domyślnie Odp: Bluetooth nie ma sparowanych żadnych urządzeń a nie można dodać nowego

Cytat:
Napisał miki76 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nikt? Nic?
Przede wszystkim to kolega owe "nic".

Napisałem co i czym, trzeba przeczytać, zrozumieć i wykonać.

Jak nadal jest problem ze zrozumieniem to może instrukcja obsługi auta wyjaśni to lepiej.
Ja się w tym momencie poddaję.
Antej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-06-2023, 21:18   #38
miki76
ford::amateur
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 24-05-2023
Model: Focus
Silnik: 1,6
Rocznik: 2011
Postów: 7
Domyślnie Odp: Bluetooth nie ma sparowanych żadnych urządzeń a nie można dodać nowego

Kolega niech się nie poddaje tylko pomożeGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wszystkie klawisze mi działająGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Usb działa muza leciGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. więc Bluetooth nie padł raczej,
po prostu nie mogę wykasować sparowanych telefonów,jak chce sie połączyć ze swoim to wyskakuje komunikat że brak wolnych miejsc itd.
Klikam klawisz "rozłącz" ale nie ma żadnej reakcji.
miki76 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-06-2023, 19:05   #39
miki76
ford::amateur
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 24-05-2023
Model: Focus
Silnik: 1,6
Rocznik: 2011
Postów: 7
Domyślnie Odp: Bluetooth nie ma sparowanych żadnych urządzeń a nie można dodać nowego

Witam
W końcu naprawiłem i wszystko jest okGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Moduł Bluetooth uszkodzony był,wymiana na nowy i jest okGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
miki76 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-03-2024, 10:53   #40
nIKodemek32
ford::amateur
 
Imię: Adrian
Zarejestrowany: 26-10-2023
Skąd: Poznań
Model: Ford Focus 2014 Kombi, Ford Galaxy 2011
Silnik: 2.0 diesiel 140 KM
Rocznik: 2014, 2011
Postów: 6
Domyślnie Problem z Bluetooth.

Witam, dziś rano jadąc około 8:00 do pracy w połowie drogi zawiesiło mi się radio, gdy słuchałem muzyki za pomocą połączenia bluetooth. Nie mogłem go wyłączyć ani nic przełączyć. Po chwili radio odblokowało się ale usunęło wszystkie zapisane urządzenia, które łączyły się z samochodem. Po 20 minutach próby ponownego sparowania telefonu poddałem się i nie mam już sił na ten samochód. PIN pokazujący się na radiu nigdy nie jest w 100% podobny do pinu bluetooth w telefonie. Telefon za każdą próbą zmienia kod pinu. Innych telefonów również nie da się podłączyć. Próbowałem w ustawieniach przywrócenie do wersji poprzedniej (nie wykazuje plików), wersji fabrycznej, restart Sync i nic to nie dało. Nie wiem już co robić i proszę o pomoc.

Telefon: Oppo Reno5 (wersja systemu Android 13)
Samochód o którym mowa: Ford Focus mk3 2014 roku, sync 1

Ostatnio edytowane przez nIKodemek32 ; 26-03-2024 o 14:55
nIKodemek32 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
radio



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:54.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.