Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Inne > Ford Maverick

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 01-02-2023, 17:02   #1
artis.
ford::beginner
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 01-02-2023
Skąd: Ząbkowice Śl.
Model: Maverick
Silnik: 3.0
Rocznik: 2005
Postów: 14
Domyślnie Możliwy napęd tylko na jedną oś?

Cześć, mam pytanie. Dotyczy co prawda Escape, ale nie ma takiego działu, a Maveric jest bliźniakiem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Mam na oku takiego z 2005 roku 3.0 w automacie.... Problem w tym, że sprzedawca twierdzi, że napęd jest tylko na JEDNĄ oś. Fabrycznie. Czy to możliwe??? Auto było robione na rynek azjatycki. Nie mogę nigdzie znaleźć informacji na ten temat Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Udostępnię fotkę deski rozdzielczej i VIN 1FMYU031X6KB59516, może ktoś rozkoduje i mi pomoże? Z góry dziękuję i pozdrawiam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg Escape.jpg (34.6 KB, 11 wyświetleń)

artis. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-02-2023, 18:50   #2
SRS
Moderator
 
Avatar SRS
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 17-02-2004
Skąd: Lubelskie
Model: Fiesta
Silnik: 1.4L Duratec 16V PFI
Rocznik: 3/2012 / 4/2011
Postów: 3,982
Domyślnie Odp: Możliwy napęd tylko na jedną oś?

Cytat:
Napisał artis. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
1FMYU031X6KB59516
tak to możliwe
RODZAJ NAPĘDU:2 WHL L/H FRONT DRIVE
__________________
IDS |Forscan| UCDS - Doposażanie | Programownie sterowników | IMMO // WSZYSTKIE MODELE EUROPA-USA
ZMIANA MOCY - MONTAŻ TEMPOMATU - SPOLSZCZENIA - NAWIGACJE - PRZERÓBKI LAMP
SRS jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-02-2023, 19:00   #3
artis.
ford::beginner
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 01-02-2023
Skąd: Ząbkowice Śl.
Model: Maverick
Silnik: 3.0
Rocznik: 2005
Postów: 14
Domyślnie Odp: Możliwy napęd tylko na jedną oś?

Ooooo.... No to niestety :/ A może... to lepiej? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
artis. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-02-2023, 19:50   #4
darmodziej
FORD|ZAWODOWIEC
 
Zarejestrowany: 14-07-2008
Skąd: Krosno
Model: Ford Escape/Fusion
Silnik: 3000 benzyna + Stag Qmax / 1.4 benzyna
Rocznik: 2003/2005
Postów: 6,071
Domyślnie Odp: Możliwy napęd tylko na jedną oś?

Cytat:
Napisał artis. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A może... to lepiej?
Będzie mniej palił, ale ja bym takiego nie chciał.
darmodziej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-02-2023, 07:19   #5
artis.
ford::beginner
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 01-02-2023
Skąd: Ząbkowice Śl.
Model: Maverick
Silnik: 3.0
Rocznik: 2005
Postów: 14
Domyślnie Odp: Możliwy napęd tylko na jedną oś?

Kusi wyglądem i stanem... Spalanie to jednak nie argument, bo i tak planuję zagazowanie po zakupie. Bardziej przemawia brak ewentualnych kłopotów z dodatkowym napędem.
artis. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-02-2023, 09:04   #6
darmodziej
FORD|ZAWODOWIEC
 
Zarejestrowany: 14-07-2008
Skąd: Krosno
Model: Ford Escape/Fusion
Silnik: 3000 benzyna + Stag Qmax / 1.4 benzyna
Rocznik: 2003/2005
Postów: 6,071
Domyślnie Odp: Możliwy napęd tylko na jedną oś?

Cytat:
Napisał artis. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Spalanie to jednak nie argument, bo i tak planuję zagazowanie po zakupie.
Gazu też będzie palił mniej. Ja jednak wolę napęd na 4 koła.
darmodziej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-02-2023, 09:11   #7
Speedo
Junior Moderator
 
Avatar Speedo
 
Zarejestrowany: 09-09-2004
Skąd: lubuskie
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 3,006
Domyślnie Odp: Możliwy napęd tylko na jedną oś?

zależy też jaki to napęd (nie znam się na escapach) - jak stały z rozdziałem mocy jak np w Kudze to warto o to walczyć bo to dobre jest, jak dopinany przód jak w moich explorerach (deska w sumie podobna Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ) to nie warto, po czarnym i suchym nie jedzie bo brak mechanizmu międzyosiowego a ile jest takich dni, że droga jest ośnieżona/oblodzona? jeden albo wcale, no chyba że ktoś mieszka w lesie w bieszczadach albo szuka auta do "topienia w błocie"
Speedo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-02-2023, 12:24   #8
artis.
ford::beginner
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 01-02-2023
Skąd: Ząbkowice Śl.
Model: Maverick
Silnik: 3.0
Rocznik: 2005
Postów: 14
Domyślnie Odp: Możliwy napęd tylko na jedną oś?

Cytat:
Napisał Speedo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
zależy też jaki to napęd (nie znam się na escapach) - jak stały z rozdziałem mocy jak np w Kudze to warto o to walczyć bo to dobre jest, jak dopinany przód jak w moich explorerach (deska w sumie podobna Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ) to nie warto, po czarnym i suchym nie jedzie bo brak mechanizmu międzyosiowego a ile jest takich dni, że droga jest ośnieżona/oblodzona? jeden albo wcale, no chyba że ktoś mieszka w lesie w bieszczadach albo szuka auta do "topienia w błocie"
No właśnie. To miałoby być auto do miasta,bo ładny Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Mam Santa Fe z 4WD i jest włączony zawsze na 1 oś. NIGDY nie użyłem w pełni tego napędu, bo nie było po co, więc napęd na 1 oś i w Escapie wystarczy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Najwyżej kupię sobie drugiego, tańszego złomka na ryby - już z napędem na 2 osie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
artis. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-02-2023, 13:41   #9
darmodziej
FORD|ZAWODOWIEC
 
Zarejestrowany: 14-07-2008
Skąd: Krosno
Model: Ford Escape/Fusion
Silnik: 3000 benzyna + Stag Qmax / 1.4 benzyna
Rocznik: 2003/2005
Postów: 6,071
Domyślnie Odp: Możliwy napęd tylko na jedną oś?

Cytat:
Napisał Speedo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
po czarnym i suchym nie jedzie bo brak mechanizmu międzyosiowego a ile jest takich dni, że droga jest ośnieżona/oblodzona? jeden albo wcale,
Jak dla mnie do jazdy po asfalcie napęd na 4 koła jest niepotrzebny, dlatego ma być odłączany. Napęd na 4 koła jest potrzebny wtedy, gdy napęd na 2 koła się nie sprawdza i właśnie po to, chcę go mieć, żeby w razie potrzeby móc włączyć.
darmodziej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-02-2023, 15:07   #10
artis.
ford::beginner
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 01-02-2023
Skąd: Ząbkowice Śl.
Model: Maverick
Silnik: 3.0
Rocznik: 2005
Postów: 14
Domyślnie Odp: Możliwy napęd tylko na jedną oś?

To mi pasuje na 2 koła, bo takich sytuacji na asfalcie w mieście aby był potrzebny 4x4 nie przewiduję Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. W teren kupię sobie drugiego, bardziej poobdzieranego i tańszego, aby szkoda nie było jak się zarysuje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Za to z 4x4 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
artis. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:27.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.